Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, nádhera a na Řecko to vůbec není špatná cena. Tak si to moc užijte a těšíme se na fotečky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, feri, markee: zlobivé děti mají taky něco do sebe, pak oceníte že budou s věkem hodnější, horší je to naopak, navíc já byla příšerné dítě a když jsem vyrostla tak jsem byla doma nejhodnější :-) já chci taky na dovču, H. mi dal k výročí poznávačku do říma, ale domluvili jsme se, že uvidíme a pak se v září rozhodnem, protože chcem ještě něco do baráčku tak ať nejsem pořád bez peněz :-)
Odpovědět
AHoj holky, Majky - gartuluji k dovči a tiše zavidím...teda kecám, závidím nahlas :-D Holk, když si tu čtu, co máte s mimčama, tak fakt nevím, jaká budu matka... asi budu spát furt a dítě řvát :-D , když si vezmu jak jsem utahá teď jako bezdětná :-D Leni - malá je krásná :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, záleží na tom, jak si to mimčo naučíš už v břiše, takže my spíme pořád obě :-D malá ponocuje maximálně večer (je sova jaká já), hlavně že ráno mě nechá vyspat ;-)
Odpovědět
Takže když budu v těhu hodně spát, tak bude taký takový ospalec jako já? :-D :-D :-D :-D to by šlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no u nás to tak fungovalo, nebo nevím, čím by to mohlo být, každopádně jsem od 3. měsíce byla doma a nestresovala jsem se v práci, což bylo to hlavní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.Ja chci taky k mori.Ale barak vsechny penize sezere.Ma velkej zaludek potvora.
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm to se nedivím,že mám nespící sůvu.....Sem dělala ještě ještě po 8 měsící a když jsem pak byla doma tak jsem od rána do večera něco dělala a třeba do půlnoci pekla :-N :-D :-D :-D Já prostě neumím být v klidu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
kdepak mám Zuzanku? to tu dnes budu sama? =-)
Odpovědět
eru- neboj, jsem tu, musim poslat nejaky foto 30x45 na vyvolani, tak se tu s tim matlu, je to takova kolaz... :-N
Odpovědět
Dobrou a krásný víkend všem... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky to tak potěší, když nakrmím, přebalím, uspím a v tom uslyším charakteristický zvuk a jdu zas přebalovat :-N krom nové pampersky, to podruhé zvládla na látkovou plínu a do třetice všude okolo ]-( , tak jsem si zahrála na pradlenku, zas uspávala a snad už spíme :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, tak jak to píšeš beru to bohužel u nás nefungovalo. já jsem u Aničky i u Kubíka přes den chodila spát. I večer jsem chodila spát brzy a vstávala až kolem 8. Ale ani jeden se to nenaučil. Anička se budila i přes noc. Kubík sice vstává brzy, ale spí v noci líp ;-) Ale, když se miminko narodí, tak se to spaní dá naučit. Anička měla spaní úplně otočený, spala přes den, ale v noci se jí nechtělo. Ale určo je dobře, říká se to, že když je maminka v klidu, tak i to dítě je pak klidnější. badik: Ale zas to tam budete mít krásný ;-)
Odpovědět
Tady nikdo pořád není? Nebo se mnou nechcete mluvit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem tu.... ahojky při pátku... co nového? Co plánujete na víkend?! Holky, vy budete semnou v řecku, budete v mojich myšlenkách a každou zvlášť vás vyčvachtám ve vodě :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zdárec ženy x-) Majky, já se budu čvachtat na Vltavě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat-jé vy jedete na vodu?! =-) x-)
Odpovědět
Kat: Na kterém úseku Vltavy?
Odpovědět
Profilova fotka
já chcu taky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
majky, momou, jedeme samotné ženy :-D dámská jízda :-D Jedem z Vyšáku do Boršova... ;-) jezdíme takhle každý rok,ale posledně muži vyrukovali s tím, že pojedou sami.. tak jsme si řekly, že pojedeme též samotné :-D oni jedou za 14dní po nás... ;-) my jdeme 17.6. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
katy-jé tak to bude skvělá babská jízda !!!!! To si moc užijte. No jasně, když můžou chlapy, proč byste nejeli i vy?! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kat, no tak to bude luxusní jízda x-) x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majky, beru, zrovna dneska máme s ženami schůzi kvůli organizaci, .. rozhodíme posádky,rozdáme úkoly... :-D jsem na to zvědavá :-D to bude peklo na Vltavě, 12 ženských a bez chlapů :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat-jj, už vás tam vidím !!!! :-D :-D :-D Vltava se otřese v základech. :-N
Odpovědět
Kat: Jo jo, ten úsek je úžasnej x-) A jen baby jo? To bude super, hele, aby pak v Praze nebyly povodně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě jsme si objednaly krásný tílka :-D mooooodrý... :-D a to tam chtěly nechat natisknout slogan... "DÁVÁME VODĚ TVAR".... :-D :-D :-D :-D pak jsme to zavrhly :-D Chááá aby to nedopadlo jako v tom seriálu PRoč bychom se netopili... jak jeli sami chlapi na vodu a hups,najednou je přijely zkontrolovat jejich ženy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat-ten nápis jste si tam měly dát !!!! ;-) To je boží !!!
Odpovědět
Profilova fotka
my když plánovali vodu, tak jsme taky nechali dělat trika - modrý, ale bylo nám blbý tam psát rok, protože to už by jindy nebylo aktuální, tak jsme nechali natisknout "BEROUNKA LETOS" a jet jsme měli v srpnu 2002. Asi víte, co nám to překazilo - povodně :-( měli jsme sbaleno a měli odjet právě ten týden, ale když začala voda stoupat, tak jsme zůstali doma, naštěstí jsme měli nakoupený zásoby jídla, tak když pak zavřeli u nás obchody, tak jsme hlady nezemřeli. Ale pak jsme vypadali jako provokatéři, když jsme u nás ve vesnici pomáhali odklízet nánosy a vyklízet vytopené baráky s tričkama s tím dost drzým nápisem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majky, ono bude stačit, že budeme mít stejný trika.. a plnou hubu keců okolo :-D beru, tak to si pamatuji zcela přesně... my jsme tenkrát byli na chalupě a tam to byl teda děs... jezdili jsme v ulicích na kánoích... :-N tam,kde se běžně chodilo se jezdilo... no děs... už nikdy víc... ;-( a pak jsem to zažila ještě v zimě... záplavy tady na horách byly katastrofální.. my zrovna se s lyžákem na horách, v Peci to urvalo most a my se nedostali domů.. museli jsme tam zůstat o dva dny déle (což nám teda nevadilo,na chalupě bylo dobře).. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to my máme domek naštěstí na kopci, takže nás to nevyplavilo, ale užili jsme si týden dovolené tvrdou prací, ale bylo to fajn, jak si lidi pomáhali a byli na sebe milí ;-) a jak nešla elektřina, tak se nám začaly rozmrazovat mrazáky, přece to nenechat všechno nazmar, takže od nás z domu se linula vůně ovocných koláčů, taky jsme vařili jako pejsek s kočičkou v jednom hrnci, ale ne dort, ale guláš s kuřecím, hovězím, vepřovým, několika pytlíky mražené zeleniny, houbami...... a krmili jsme celou utopenou ulici :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?