Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.super.cz/vtipky/15229-zizn...
Odpovědět
Dobré ráno holky, Tak to o mě se na svatbě nestaral nikdo. Spíš jsem se musela starat já a Jára, takže nic moc. Ale co, za chvíli to bude už rok, to je šílený ...............
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko děvčátka !!! jojo letí to letí. My na výročí chceme jet na dovolenou, teď brouzdám na netu a zkouším psát do cestovek, jestli mají volné termíny?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,hezký den ;-) No my výročí už v neděli,toto uteklo :-N Taky bych na něj jela někam na dovču,ale na výročí nám najedou bagry dělat základy,tak asi tak :-D A ještě budu na výročí utírat pokaděnou prdku,ale nevyměnila bych to 8-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky...... Tak manžílek včera celé odpoledne běhal po městě,sháněl košili a kravatu, protože jde teď v sobotu i příští sobotu na svatbu.Já samozřejmě budu doma, protože s malou tam prostě být nemůžu....teď v sobotu jede na obřad do Manětína, kde jsme měli svatbu my a pak do stejného hotelu na raut. No a příští sobotu se žení náš společný kamarád. Já ho znam od dětství a Tom z hokeje. Teď spolu dokonce pískají.....Ty mají obřad v Plzni na radnici a pak hostinu v plzeňském pivovaru, a těm bude Tomík i jezdit, protože mají málo autíček..... Docela mě to mrzí, že tam nemůžu být.... obzvlášť na té druhé svatbě, ale nedá se nic dělat.....prostě se to tak semlelo dohromady....hlavně že máme Natálku.... :-) Takže nakonec nakoupil v OP Prostějov krásnou bílou košili, není úplně hladká, ale má v sobě všitý takový jemný bílý proužeček, lehce lesklý, asi saténová nitka......a k tomu kravatu bílou s modrýmy čtverci, v různých odstínech modré..... já ho v sobotu vyfotím a pak vám pošlu fotečku.... No prostě byl k sežrání... jsem řikala, že ho nikam nepustim, že mi ho tam nějaká svobodná svatebčanka ukradne :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak u nás je dnes ošklivě... potřebuju na poštu, ale asi vyrazim až odpoledne autíkem. Nechce se mi tu malou tahat mezi lidi....a mě se mezi ně taky nějak nechce... všude jsou narvaný obchody... :-S :-S :-S :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Jo holky, už jsme vymysleli to svatební oznámení...... švagr s Tomíkem překvapili..... normálně jsem nechápala, jak to pěkně sepsali a dokonce bez chyb....oba jsou totiž disgrafici a dislektici....... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mrňousek spí, tak já jdu něco poklidit..... mam plný balkon žehlení... samé pleny, prostěradla, zavinovačky, ručníky a mimi oblečení......a k tomu ještě u pračky haldu Tomášovo a Fildovo a mých věcí ........bych potřebovala takovou tu pračku co mají v prádelnach..... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Len: Proč bys nemohla na svatbu? Vždyť máš hodné mimísko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni-to aby sis manžela nějak ocejchovala... tak jestli bude mít prstýnek,tak snad si na něho slečny dají pozor... :-D Vidíš, jak máš vzdělaného manžílka a švagra !!! :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Len my jdeme letos na 3 svatby a to máme satana :-D ,proč by jsi nemohla? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, Zuzi, kojila jsem v 1 a pak v 5, a to jsem byla zničená, tak jsem si malou n echala ležet u sebe na břiše a spí mi tu doted :-N tak nemůžu nic....
Odpovědět
Článek se načítá
Feri: Taky si myslím, že by len jít mohla ;-) Děti umí překvapit a třeba bude mimísek tak hodný, že si bude myslet, že jí mímo vyměnili :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky.......
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já nevim... za prvé nemam co na sebe... tak trochu mi nic neni....a hlavně malé jsou 3 týdny.... a by mi tam na ní všichni funěli a se mi moc nelíbí......... :-| Sem asi nějaká staromódní matka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Leni, já se ti nedivík, kdyby jí byly alespoň 2 měsíce, ale ona je malinká a maminka"veliká".Já ti mohu půjčit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, prostě peklo...... :-N :-N :-N :-N Hlavně na obřad je to 40 km tam pak zase zpátky.... :-S Mě ani tak nemrzí ty obřady, ale spíš ty rautíky a tanečky, vidět se s přáteli pohromadě.. atak......Tak mi to pak bude muset Tomík vynahradit...... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dámy: http://plzensky.denik.cz/miminka/mimi...
Odpovědět
Profilova fotka
Tam si nás najdete :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Už jsem našla ;-) A co se jen na chvilku jít podívat na večer ;-) ,no my si tančení taky odpustíme :-( I když na sestřiné už trochu budeme,pozvala i tchýňku,aby nám s malým pomohla a my si to trochu užili ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lenísku už jem si tě našla.Moc vám to holky moje sluší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lení, no krasavice obě dvě a těch kytek =-)
Odpovědět
Len: No já 6n rozhodně nedodržela. Páč doma to sterilní taky nemám. Jen jsem koukala na to, aby bylo mímu teplo, bylo nakrmené a přebalené. A ostřížím zrakem jsem sledovala okolní lidi ;-)
Odpovědět
našla jsem Vás a moc Vám to sluší x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moni já bych za Lenču řekla, že nejde o to jít mezi lidi, samozdřejmě ji mít v teple, ale o to, že na té svatbě bude moc a moc lidí pohromadě a všichni se najednou vrhnou na kočárek a budou čučet na mimi.Já jí chápu.
Odpovědět
Profilova fotka
tak Aní se po 5 a půl hodinách vzbudila, nakrmily jsme, přebalily, pohrála si a už zase chrundá v postýlce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Beru, tak to my se taky vzbudily, nakrmili, samozřejmě nekrkly a chrníme dál..... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky vy máte ale šikovná mimíska..........Hlavně si to užívejte dokud můžete :-D
Odpovědět
Zuzi: Mě je to jedno, jen si myslím, že je škoda, aby Lenička byla doma, když se může trochu povyrazit. A lidi se dají ukočírovat. Já třeba říkala, že Anička teď spí a hotovo ;-) Tak Káubík se nakrmil, neříhnul (to dělal jen někdy) a ............ hraje si :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Moniko tobě to může být úplně jedno.Je to Lenky a Tomíka mimčo a oni se zařídí dle svého. Škoda je, ale úplně někde jinde a ona doma nebude, chodí na procházky, k rodičům atd... Už vidím, jak lidi do kočárku nepolezou, když řekneš, že malá spí, znám to od sebe.Čumím stejně.Budou tam chlastat, vypařovat smrady na Natálku, to za to nestojí.Za měsíc jo, ale ne teď.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?