Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásnou noc všem, já tu ještě vybírám fotky na vyvolání, ale už jdem pomalu taky spinkat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
... a jestli chcete vidět pořádně tu fotku, co mám v profilu, mrkněte do mého přípravného alba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné nedělní ránko............ Tak jsme před chvíli dorazili domu, dali jsme si s.. a Vašík usnul :-D :-D Jdu vám popřát krásnou neděli a jdu hají pupí, tak papa :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hají, belí, Zuzanka s Vašíkem v pelí :-D :-D :-D Dobrou noc čili dobré ránko!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky......já už chci taky s.....ík :-( :-( :-( :-( :-( :-(
Odpovědět
Ahojky, u nás byl sexík včera, když děti po obídku spaly x-) Dnes bude uklízecí den, páč tu mám nafukovací žirafu - skákací hrad, tak musíme udělat místo. A taky se to musí trochu připravit na budoucí tapetování. Anička si u sebe zničila stěnu, tak tam dáme tapetu, teď je tam bílá zeď a vypadá strašně. Sloupala zvířátka (žirafu, lva, opičky, želvičku....) a vzala to i s omítkou, takže to vypadá šíleně.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, u nás naposled někdy začátkem roku :-N teď vůbec nemám chuť, ale bude to pěknej dárek k výročí ;-)
Odpovědět
Beru: To jako fakt tak dlouho nic? =-) Já bych kolikrát chtěla, ale jsem tak utahaná, že bych asi usnula :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky. beru:koukám, že Anička je šikulka od malinka :-. :-. :-. na zahrádce to může být super, můžu si potom skočit skočit? :-D :-D :-D Tak já tedy nevím, jak s tím sexíkem, ale dárek k výročí jsem před chvílí asi odevzdala :-D :-D :-D Krásnou neděli.Jedeme k babičce až se napapkáme, potom na fotbal a po včerejším-dnešním tahu myslím padnu za vlast.
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, nastal omyl.Má zpráva měla být Monče ne Barče ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
beru:sex naposledy před půl rokem, ty riskuješ, ne???????????To už musí být nafouknutý ze spermoušků :-D :-D :-D Je pravdou, že já kolikrát nemám chuť také vůbec ale potom to musím dohonit jako tento týden :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě poslední věc............ jija-Jituška má dnes s Honzou první výročí svatby, takže moc a moc gratuluji!!!!!!!!!!!!!! Je hrozné, jak ten čas letí...
Odpovědět
Článek se načítá
Zuzi: Klidně si pak přijď skočit ;-) Ale dnes mě Jára převezl. Přijel na obídek děda a tak jsme šli do kina na Noc v muzeu 2 - doporučuji. Škoda, že jsme neviděli 1. jija: Vše nej k 1. výročí.
Odpovědět
Ahoj holky. Zuzi - teda,t o je pech, hlavně že je Vašík ok. na Ivču myslím, jsem to hned vyprýávěla M., že chci taky jít, že počkám, jak ona bude spokojená Macet - jakou metodou to dělali tobě a kde? Já všude koukala tak 40-45.000,- a Ivča psala mnohem menší částku ,ale prý starší metodou, tak mi to M. nechce dovolit, prý je to nějaké podezřelé :-N Jitko - gratuluji, užijte si výročí. Majky - vy jste ale hodní ;-) Beru - už se těším na fotky, a plně tě chápu, já nafotím 500 fotek i za den.... :-N Ale už to hodně teď mažu, už mi nestačí 3 disky :-D :-D :-D Feri - hlasuju ;-) Moni - jůůů, skákací hrad, to bych i taky skočila :-D
Odpovědět
jo a měli jsme romantický večer... já ve vaně, utahaná, pěna, kniha,... přišel do koupelky M., chtěl si umýt ruce, a jen slyším Cink....a dotaz: Ty jsi nad umyvadlem měla prstýnek? (za umyvadlem máme ještě přizdívku, tak si ho odkládám ve sprše tam).... :-D Tak ho asi hodinu lovil z umyvadla z odpadu.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
U nás byl taky sexík kolem začátku roku a už jsem nemohla vydržet smutné oči manži,tak byl po té době před cca 3 dnama a teď to jistí zase Vánoce :-D :-D :-D Prostě malej je teď antikoncepce a jsem z něj nějak utahaná 8-) Jinak včera jsme byli konečně za kulturou a byli na pivním festivalu,byla to paráda x-) http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky......... feri:tak zapadáš do klubu bezsexíku :-D :-D :-D Blani:to byla romantika ;-) My to dnes měli 3X x-) x-) x-) krásný nový týden
Odpovědět
Zuzi, Kačko - ahoj. KAčko - ten strakatý obleček je krááásný ;-) Holky všem krásný víkend. Já měla udělat něco do práce a nejede mi program, ve kterém to potřebuji, tak si natádhnu budík a půjdu brzo do práce :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Blani:držím palečky, ať to vzládneš a jsi v poho, dobrou noc x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vstaváááááááááát už jsem tu hodinu :-N :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky
Odpovědět
Ahojky, Feri: Kdepak jste byli na pivním festíku? Vím, že jeden byl takdy v Praze, ale my nešli.
Odpovědět
Profilova fotka
jsem tu jen na chvíli, v noci jsem posílala další fotky na vyvolání do Rossmanna, ale vypadl internet a tak se odeslalo jen 39% :-( tak to zkouším doposlat teď a nejde to ]-( Andulka si brou ká v postýlce a vypadá to, že brzy zase usne, takže si můžu přispat i já ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Momou:jo jo byli jsme v Praze,bylo to super,stejně jako loni i když letos jsem se nemohla zliskat :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Feri a v čem jste měli Matese, v nosítku?
Odpovědět
Feri: No slyšela jsem, že to bylo super. Ale jak to bylo s těma kuponama na to pívo?Někdo mi říkal, že si jich musíš koupit 5 nebo co?
Odpovědět
Holky, dětem krásný den dětí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem :-) tedy tady se probírá téma :-D :-D blani: Blani já jsem byla na operaci před dvěma lety na klinice Lexum v Praze. Dala jsem za jedno oko 18000,- takže za obě 36000,- Dala jsem si to jako dáreček k 30-tinám :-) Dělali mi to metodou LASIC. Musím říct, že to bylo fakt bezbolestné. Operace je sice nepříjemná, ale co by člověk nevydržel když chce vidětl Jen mi vadilo asi dva dny ostré sluníčko,ale na to mi stačili sluneční brýle. Jinak ten první den probuzení a vidět to bylo k nepopsání. Člověk který nikdy nenosil brýle to nepochopí. Já jsem nosila brýle asi 20 let. Měla jsem 7 dioptrií na obou očích když jsem to podstupovala. Jedno oko jsem podstoupila ještě jednou, protože se mi tak vrálilo 1,5 dioptrie. Což u většího počtu dioptrií je normální. Takže já z vlastní zkušnosti mužu jen doporučit a těch peněz fakt nelituji. Bylo to nejlépe vložené peníze ;-) beru: Tedy to je k vzteku když ti to takhle spadne ]-( Tak snad se ti to podaří doposlat.
Odpovědět
Macet, Blani: Kámočka teď byla na operaci očí a je taky max spokojená. Nevím, jak přesně jí to dělali ale dala za to 30 tis, měli slevu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky..... taky bych si šla ještě popspat....v noci jsem špatně spala... malá měla boleníčko a k ránu už nechtěla usnout....No a teď sice spí, ale Filda už je zase vzhůru.... :-N :-N :-N :-N :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?