Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
moni:ty už nikam nejezdi, Anička byla dříve, máš odpočívat, tak buď doma a Teofil za chvilku vykoukne na svět... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky také už nemám žádnou dovču pojedeme jen na víkend ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jdu něco dělat, mějte se krásně a zase někdy papa
Odpovědět
Profilova fotka
momou-já už to naplánovala. Příští rok si na moje narozeniny zajedeme do Velkých Karlovic na prodloužený víkend. Byli jsme tam těsně po svatbě a je to tam super. Samé masáže, výřivka, relax... bomba !!! :-) zuzi-jé papa, jsem tě ani nepozdravila.
Odpovědět
majky: Jé ................ to by se mi líbilo a mají tam dětský koutek :-D ?
Odpovědět
Profilova fotka
momou-jako, že bys jela s nama a šupli bychom tě tam??? :-D :-D Né, dělám si legraci. tady je odkaz http://www.hoteltatra.cz/hotel/ ale vy byste to z Klatov (Prahy) měli hodně daleko... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsme se vrátili z nákupu.Všude je děsně lidí a všichni nakupují, jak kdyby byl konec světa, nebo týden do Vánoc. Prostě děs. Asi jsme měli letět na to Fidži :-D :-D :-D :-D Taťka nám odjel na squash, tak jdeme opět psát dopis Ježíškovi, protože jsme dnes viděli super bagr, který prý ještě nemá....... ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my jedem za chvilku tančit, minule jsme trénovali waltz, salsu a cha-chu, už se moc těším, co to bude dneska :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, mury: tu vídeň Ti moc závidím, já tam chci už hodně dlouho, letos jsme tam měli jet nejdřív v září to nevyšlo tak v říjnu a to nám taky nevyšlo :-(, takže si to tam pak pořádně užijte já jsem byla dneska cvičit tak asi padnu do postýlky a budu už v 9 spinkat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.hrubaskala.cz./´ nakonec jsem to rezerovala tady ;-) Viden by bal také krásná ale s průvodcem,honička,zima a já se ted bojím abych nenastydla :-S pojedeme 19.12 do 21.12.za 950kč pro jednoho 2krát noc,2 snídaně,2 večeře,program cukroví,vánočky,koncert,rozsvícení stromečku x-) snad to také bude hezké,pojedeme autem,uděláme si tam výlety už se těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Murynko to vypadá moc pěkně.... taky bych někam vyrazila jen ve dvou, ale Tom pořád píská, hlavně přes víkendy a taky bysme museli nechat malého u babiček..... :-| Tak si uděláme předvánoční atmosféru doma..... ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zase nikdo ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky manželky, jak je dnes? Mě se ták nic nechce!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj market :-) já už taky nemůžu spát dneska mám tu kontrolu a jsem z toho nervozní ;-) navíc jsem naštvaná protože jsem nastydla mám rýmu a trochu kašel azrovna ted když mám rodit a čeká mě šestinedělí :-( mám z toho strach :-| tak se na to vyprdni a jdi domů do pelechu :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno marketas-Markétko tak jsem včéra rezervovala tu hrubou skálu x-) snad nebudem litovat barco-Šárko to bude dobré neboj.....kontrola dopadne na jedničku a hlavně už budeš vědět co a jak dál
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Šáry, jejda, jsi nachlazená? Tak zkus šumivej vitamín C 1000mg. Teda, jestli to můžeš...Jestli jo, dej si tak 3 za den a uvidíš, že budeš fit! Mě to teda pomáhá jako nic! A dnes je pěkná kosa :-( A po kontrole určo napiš, jsme napnutá jak kšandy! Mury, Markétko, já jsem to četla, že jis to rezervovala. Jela bych hned taky, ale fakt to teď nejde, Davča nemá dovču :-(
Odpovědět
Profilova fotka
marketas já už tyky ne :-D -nemám dovču,ale ten pátek půjdu jen o něco dříve a ty hodiny si nahradím někdy jindy x-) já se kvůli svý práci nebudu omezovat ]-( včéra jsem manželovi říkala jak se mi tam nechce :-( a on vždyt je to jen na chvilku třeba za 3 měsíce už zůstaneš doma x-) je to moje zlatíčko že věří a dává mi naději :-) vitamín C jsem nemohla na začátku těhu nic,jen čaj s citronem |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky fšem :-) Šáry, myslím, že jsme všechny strašně zvědavé na novinky z kontroly, takže čekáme :-D Mury, Hroboskalsko je moc pěkné, byli jsme tam na soustředění se školou přímo v arboretu Bukovina, a pak ještě s miláčkem jsme spali někde v kempu a vyráželi na výlety po hradech a zříceninách a lesích. Tak si to mos užijte ;-) Markétas, mě se dneska taky nic nechce, ale protože očekávám návrat rodičů z Egypta, tak musím trochu poklidit, aby se domů s těma všema kuframa vešli :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Mury, ale Šárka už je na konci těhu, tak třeba by mohla....Jinak já dovču mám, ale Davča by nemohl jít ani dřív z práce a než by jsme tam dojeli....Necháme to asi na ten příští rok a teď výročí oslavíme nějak jinak..... A neboj, budeš za chvilku doma! ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, přeji dobrého rána ;-) Tak na dnešek jsem moc nespala, bolí mě kyčle a už nevím, co si pod sebe dát :-D i Kubík se na dnešek mlel ..... a to Anička spala celkem dobře. Barco: Šáry, z kontroly nervozní nebuď, určitě Ti řeknou co a jak a budeš vědět, že je vše v pořádku. Ještě se musím pochlubit: http://www.fotografka.cz/album/thumbn... a pokud by to chtělo heslo - anicka 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky já nevím jestli to smím vím že můžu paralen a pinosol zeptam se doktora ;-) to nachlazení mě fakt štve zrovna ted :-|
Odpovědět
Profilova fotka
beru z Egpta jéé ty se mají x-) pak napiš jak se jim líbilo já ted jak jsem doma tak zase koukám po zájezdech tak jsem našla Egypt na 10 dní ALL i s poplatkami za 11tis.do 4 hvězdičkovýho hotelu.... :-) uvidíme jestli stihnem ještě něco na jaře ale přednost bych dala něčemu jinému x-) markét uděláte si hezký večer při svíčkách to bude také krásné x-)
Odpovědět
Ahojky holky,jdu zkontrolovat tu naší končící těhulku :-D Šáry,hlavně nám dej vědět co a jak až budeš doma od doktora.Jsem děsně zvědavá. U nás rýmuje Johanka,ale už jí tečou ošklivé husté zelené hleny,takže už bude konec rýmy.Ale chudinka v noci nemůže dýchat pořád pláče a já mám hlavu jak pátrací balon-nateklou nevyspáním :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
je momou krásný fotečky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak se jdu osprchovat a umýt vlasy a vyrazím na tu kontrolu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Momou, moc krásný fotečky :-) Mury, právě že se moc nemají, když už se vrací do našeho ošklivýho počasí x-)
Odpovědět
barco: No to je jen začátek 8-) To dnes budem pokračovat ve focení, ale bez Járy :-D Jen běž, já jsem moc zvědavá, co Ti dr řekne, hlavně klid ;-) Jak dorazíš zpět, tak hned informuj, budu tu jak na trní.
Odpovědět
Moni,krásné fotky,sekne vám to tam.
Odpovědět
Profilova fotka
Moni a dnes přijdou na řady ty odvážnější fotky?
Odpovědět
beru: No dnes nebo zítra je jdu fotit :-N aby to Jára nevěděl :-D Jsem mu to ještě nenapráskala, tak je to dobrý. Jsem zvědavá jak dopadnou, ale asi si nechám vlasy rozpuštěný, myslím, že to bude vypadat líp. Až je pak budu mít, tak Vám je ukážu :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?