Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky, já mám dnes skvělou zprávu... dojdu domů, vypadne na mě nějaká červená obálka s nápise manželé B a M XY, a je tam oznámko s pozvánkou, takže za 2 měsíce jdeme na svatbu. Takže hned jsem si zkusila půl skříně a mám suepr náladu. Teda z té svtby, to zkoušení oblečení mi ji trochu zkazilo, jsem si říkala, že knečně na sebe vezmu ty popůlnoční šaty....ehm...jsem v nich jak mašina :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, já mám jet na svatbu na naše výročí ale do Prostějova.Poslala mi to holčina, která u mě dělala asi 3 měsíce, ale měly jsme se rády.Udělalo mi to velikou radost x-) x-) x-) Jenže stejně nepojedu, jedeme na 50.tiny kamaráda
Odpovědět
Profilova fotka
My jdeme na svatbu na konci sprna a už se moc těším, jak Andulku vyparádím x-) se mnou to bude horší :-N ale klidně bych šla i na nějakou další svatbu, tak kdo ví? třeba nás někdo překvapí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já mám letos svatby 4, ale co si vezmu na sebe netuším :-D :-D :-D
Odpovědět
Tak to já taky netuším, co na sebe... ale spíš z toho důvodu, že nevím,jeslti budu mít vel.34 nebo 40 a jelikož nenosím nic jiného než sukně nebo šaty, tak i tak budu stát před skříní a vybírat, které z nich :-D Já byla na svatbě 2x jako malá, pak v roce 2000 jako svědek a pak jen 2007. Takže já se na tuto moc těším. Hlavně že zapaříme, ta svatba 2007 byla super (fakt jsem si ji užila skvěle, když vynechám obřad, tak byla mnohem lepší než naše, fakt super :-N ..takže doufám, že teď to bude taky skvělé...musím rychle uklidit oblečení, co jsem vytahala, nebo M. trefí...si řekne, že mi hrabe, že si zkouším co za 2 měsíce na sebe :-D :-D :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem dopekla tvarohový koláč a mooooooooooc se mi povedl.uvidíme, jak bude chutnat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.novinky.cz/domaci/169819-v... to je legrace, máme před barákem jednu velkou omeletu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tady je nával x-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.blesk.cz/zlaticka?action=p... :-o :-o :-o
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ránko x-)
Odpovědět
Dobré ráno holky, jak se daří maminkám? Blani: Já bych taky vyndala celou skříň a zkoušela co na sebe :-D Koukám, že miminka nám pěkně rostou ;-) x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky...maminkam se daří dobře... teda spoň mě :-D :-D :-D :-D Malá sice k ránu trochu povrzávala, ale přece nemůže být jen hodná :-D :-D :-D :-D U nás je pěkně hnusně, tak budu žehlit....mam tady vekou kupu prádla a většina je mrňouskové, protože je všechno od mlíka atd...ale vám to určitě vykládat nemusim :-N :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky berušky !!! Co nového? Přečetla jsem vás a vidím, že hodně smutné téma se tu probíraly... |-| Tak pryč od nich... zuzi-ta vajíčková bitva včera ve zprávách se odehrála přímo před vašim barákem?! To máte tak na půl roku s vajíčkama vystaráno a můžete si s Vašíkem smažit omelety... :-D blani-taky řeším takové dilema, v září máme jít na svatbu (doufám, nikdo nás zatím nepozval) :-N ale né, už nám kamarádka říkala, jen nemáme oznámení, tak je to neoficiální... a už teď řeším, jak bude, co si koupím na sebe, bo já šaty zase 2x ráda nenosím... tož tak, no :-)
Odpovědět
Len: Tak to je fajn, že se máte dobře. Malá je úžasná. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni-no mně to vykládat nemusíš :-D :-D :-D To je dobře, že malá se má k světu !!!! A jinak tedy zítra máme čekat hnusné počasí? My tu dnes máme sluníčko, zatím, ale myslím,že odpoledne se zatáhne a bude hnusně. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nás čeká svatba 19.6. a 7.8. a 15.8. :-D :-D :-D no my věděli kdy si pořídit Matěje :-N ale nevyměnila bych ho :-D :-D :-D
Odpovědět
Feri: To máte místo plesové sezony? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm to jo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zuzi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Leni x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj fšichni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tož ahojte ženy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tož ahoj.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leni-jsme jak vodáci... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vodáci jsou super lidé(jako třeba já) :-D :-D :-D a schází se pravidelně, tady to nehrozí již delší dobu |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak jsem dneska zjistila, že mi nic neni..... =-) =-) =-) =-) Jaké překvapení po porodu...... :-D :-D :-D Nechce se mi kupovat větší oblečení, protože co pak s nim, až se vrátim na svou původní váhu.......to je ale situace..... ale zase je to sranda, když si chcete něco zkusit a ono vám to nejde natáhnout dál, než do půlky stehen.....to je pak na pistoli k hlavě..... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
len:to já mám normálně :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsem ráda, že v tom nejsem sama......... :-D :-D :-D :-D Je to prostě peklo......tak doma nosim Tomášovo trička, protože ty moje mi nejsou přes prsa a všechny kraťásky prostě nedopnu, tak si poučim taky jeho....jen do tepláků na šňůrku se vejdu... :-D :-D :-D :-D :-D Jediný do čeho se dostanu jsou boty.....takže aspoň něco, že :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?