Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahojky holky, viděla jsem fotky Natálky,tak je táááák náááááááááádherná :-) . Povedla se jim holka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky..... u nás je dnes krásně.....malá právě usnula, tak jdu vařiti obídek.... ;-) Hezkou sobotu.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,my měli dnes neklidnou noc,Andulka má kašel a začíná jí rýma. Stříkám do nosu mořskou vodu,teď jsem jí naměřila 38,3 . Chtěla jsem jí dát paralenový čípek,jenže koukám,že je až od 7kg, a my máme teprve 5. Tak nevím co mám dělat. Nevíte někdo co na ten kašel u miminka?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky............ Krásnou sobotu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Baruško, tohle jsem ti našla.... http://www.baby-cafe.cz/modules.php?n...
Odpovědět
Profilova fotka
Jedeme na chatu, mějte se a Baruško, ať je Aničce lépe x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzanko děkuju a užijte si to na chatě :-)
Odpovědět
Ahoj holky, Beru - co malá? Už je jí líp? Já se teď vrátila z exkurze. Ještě v 20:00 jsme lezli po hradě v Čachticích.... :-D Takže v 5:40 budíček, v 7 se vyjjíždělo a 22:35 jsme vystupovali v Brně. Ale nááádhera, dokonce jsme viděli 2 svatby, pak 2 kostely, kde taky byla ráno svatba, jedno auto jsem si musela vyfotit, už asi deformace tady z BRM :-D M. je na druhé straně Brna na oslavě, takže teď stahuju fotky, dám si vanu a asi začnu třídit fota, nějak jsem plná dojmů a ospalost mě opustila. :-D A rozhodla jsem se, že 6.6. kašlu na výročí a jedu an další exkurzi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, jo už je jí trochu lépe, aspoň teplota o půl stupně klesla, ale pořád kucká a myslím, že v noci toho moc nenaspím a budu poslouchat, jestli dýchá, má totiž i trochu rýmičku :-( sice přes den víc kňourala, ale večer se smála a povídala si s hračkama, tak se tím asi netrápí tolik jako já :-N Manža se celý den válí v posteli, protože jemu je špatně už týden, ale do práce chodil. Beztak to malá chytla od něj a to měl přísný zákaz se k ní jen přiblížit, ale tomu se člověk asi nevyhne, když bydlí v jednom bytě 8-( To je fajn, že sis užila výletování, taky bych někam vyrazila, no možná příští víkend pojedem ke tchánovům na jih Čech.
Odpovědět
Beru - to je dobře, že je jí lépe. A těm bacilům se fakt nevyhneš. Tak jsem hodila pár fotek sem....nevěsta mělo moc hezky zeleně vyzdobené auto... http://www.beremese.cz/album/album.ph... A kostely měly myrtou ozdobeny zábradlí na shcodech, brány, okolo portálů, všechny lavice, no fakt nádhera :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani ty fotk ymne opět nadchly ;-) ;-) ;-) Jsi výborná
Odpovědět
Profilova fotka
Přeji všem krásnou neděli x-) x-) x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj Zuzi, tobě taky krásnou neděli, co že nespíš? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani teď jsem dorazila domu s Vašíkem.Ten ještě papká a půjdeme spinkat. Zítra ti písnu co a jak, dnes se mi pletou písmenka. :-D :-D :-D Papa a krásnou neděli
Odpovědět
Profilova fotka
Holky krásnou slunečnou neděli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.To koukate jak jsem tu ted casto co.No jsem zvedava jak dlouho budu mit tu moznost.V praci nam vzdycky na chvili daji net a lidi toho zneuzivaji (jako treba ted ja) a pak nam to zablokoji
Odpovědět
Profilova fotka
No jo je krasne tak jste vsichni venku co.To jen ja zas trcim v praci.
Odpovědět
Dobrý večer všem...dnes je náádherně. ;-) M. mě pozval na oběd (nechtělu se mu vařit :-D) a pak jsem šli na Špilberk a po městě, já BEZ!!! foťáku, takže jsem si vyjímečně užili romantické procházení. :-D Na Špilasu jsme si sedli ,já teda lehla a užívala si sluníčka než vedle nás sedly 2 kuřačky :-S Zuzi - určo písni, jsem napsnutá jak kšandy, jak si dopadla Badik - no jo, když z vás třeba polovina serfuje 90% pracovní doby :-D :-D :-D Ba ne, já teda na BRM z práce nelezu zbytečně by mě to lákalo, net zakázaný nemáme, ale práce je furt až na hlavu, takže akorát v práci koukám na email. Na BRM hezky v klidu až doma. :-D
Odpovědět
Tak sjem chtěla přidat další fotky ze včerejška do alba - výzdobu před kstelem a koukám, že mi zmizela půlka fotek - tak noviny (něco jako svatbní) pro babičku chápu, ale i ta veškerá výzdoba aut a kostela, tak jsem napsala adminům :-N Nějak nevím, co jsem mohla porušit, je to svatební téma, fotila jsem si je sama na veřejném místě, ... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, jestli oni si nemysleli, že jsou to fotky ze svatby a ty je máš v přípravném albu =-)
Odpovědět
Beru - tak ty taky mám v albu, ale to může být - ale jen výzdoba, ne lidi - takže třeba dorty, účes, kytka, atd. Možná, jak byly holky v tom mazání tak to smázly omylem, já teď zas jednu přidala, tak uvidím :-N A co malá? Už je to lepší?
Odpovědět
Jo a nemáte někdo doma pexeso? Dělám teď pro babičku pexeso s fotkama rodiny jako dárek, ale nevím, jak velké bývají ty jednotlivé čtverečky ;-) 5x5cm?
Odpovědět
Profilova fotka
No jo Blani ale kdyz nemam net doma tak to tady musim trochu zneuzit.Kdybych ho doma mela tady by me to taky nebralo.Ty ctverecky je jedno jak udelas.Mam doma asi 4 a kazdy je jinak velky.Jedny jsou dokonce obdelniky.Ty jsi ale nezmar.co ty vsechno nevyrobis.Ja bych na to asi nemela naladu.
Odpovědět
Tak to jo, bez netu doma...ajaj :-N Tak jsem si zkusila vystřihnout 5x5, to bude akorát na A3, jen ještě narychlo sehnat od příbuzných nějaký fotky :-N Mě tyhle blbosti baví, co mám dávat babičce. Pozvala celý příbuzenstvo, dománst má ve svém věku už zařízenou,... :-D Takže dostane pexeso (oni s dědou docela po večerech hrají dámu, pexeso, atd.), pak nějaké ty "svatbení listy", ale o nich, a pak kytku, kde bude mezi růžema květy z papírových 50,- a kovových 20,- (jako že 50+20=70. narozeniny), at si koupí co chce :-D
Odpovědět
Asi jsem blázen, ale teď mi ta fotka co jsem přidala změnila sama pozici v albu :-N A zatím nezmizela... :-D :-D Asi vítr, Máchale... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jo takovy darky jsou super.Me osobne vyrobeny darky hodne potesi,zvlast kdyz v tom je fantazie.A babicce neco kde ma celou rodinu musi udelat velkou radost.A ty svatebni listy jsou taky dobrej napad.Nasi maji pristi rok 30te vyroci,taky bych je necim takovym rada prekvapila.Jenze bez pocitace se to dela tezko.To jsem si zkusila na vlastnich svatebnich novinach.Zkousela jsem to ruzdne u zanamych,ale bylo to moc slozity.Chtela jsem si na nejaky notas nasetrit,ale bohuzel vsechno co se usetri padne na stavbu.Radeji budu jeste nejakou dobu bez nej,ale budu o neco driv bydlet,vsak mi to neutece.
Odpovědět
To je jasný, M. mi taky říká, že bych si měla pořídit nový PC, ten můj je teda jen něco přes 3 roky starý, ale teď má problémy s většíma fotkama, když je upravuju v programu, nebo mi nestíhá program na rýsování do práce, atd., ale pořád když si předsavím sumu za nový PC, tak teda radši ať mi občas ujede nějaké to sprosté slovo když to spadne :-D Dokonce jsem i měla lepší PC než je ten můj notes (pův.si ho koupil M, ale má služební), ale byl klasický stolní a já po večerch u toho radši ležím nebo dělám na terase, takže jsem ho darovala rodičům :-D Akorát je musímz aškolit, u PC nkdy neseděli :-D Jo a mě furt se přehazují "samy" fotky v albu :-N Nic s ním nedělám, jen jsem na ně asi 3x klikla, jestli zas něco nezmizelo a pokaždé je tam jiná ta 1. fotka :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ja se sem mam porad problemy dostat,mame tady nekolik pc a na vsech to blbne.Ale jen tyto stanky.Nejdriv jsem myslela ze chyba je na strankach,ale minule u svagrove jsem problemy nemela tak nevim.na prehozen fotky se vykasli,to jsou detaily.
Odpovědět
Možná to máte v práci nějaké bloklé, hodně taky zaměstnavatelé blokují ty "free" emaily - seznam.cz atd. Spíš by mě zajímalo, proč jsem měla smazané ty fotky ;-) Kdy ti končí směna?
Odpovědět
Profilova fotka
V 6 rano :-( .Ale za chvili prijde jeste jedna smena tak budu koncit at nemaji blby kecy. ]-( Divala jsem se ti do albicka ze jste meli nejakej srazek.Skoda ze jsem o to prisla.My meli jednu dobu v praci bloklej net a kdyz jsem se na nej nekde dostala tak jsem vas nestihala docitat tak jsem to vzdala.Ale uz je to tu takovy klidnejsi tak to snad budu zvladat.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?