Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jsme si mysleli, že odpoledne vyrazíme na první malou vycházku...ale začalo krápat, pak se zatahlo a vypadalo to na déš´t, tak jsme nikam nešli. No a teď krásně svítí sluníčko.... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( Ale alespoň si ho užijete i vy pracující.... :-)
Odpovědět
Holky díky, Teď jdu na véču a na šampíčko. Celý den jsme byli v zoo a Anička měla celý den jen jednu plínku, vůbec se nepočůrala x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré páteční ráno.... :-) U nás je ošklivě....zataženo a tak nějak ospale a na déšť :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, střední Čechy hlásí taky zataženo, tak se ještě obě válíme v posteli (teda každá ve své :-D ).
Odpovědět
Profilova fotka
Krkonoše hlásí sluncééééé :-D :-p Ale očekávám, že se to tu brzy taky zatáhne... :-( Dneska frčím směr Praha po práci.... do Ambiente s mužem na dlabanec x-) ááách už se těším x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Se někdo má....tak bacha na mořské potvory.... :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ty mořský hajzly si dneska nedám :-D Mám políčeno na kus krávy či vepře :-D a možná i slepici :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No potěž :-D A nezapomeň to pořádně očmuchat, zda je to čerstvé.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný páťulínek, jižní Morava hlásí zataženo, místy polojasno, před cca 1 hodinou "jarní" deštík... no prostě všeho chuť v počasí... :-N kat-no ty máš chutě :-D leni-tak jak si užíváš Natálky? Co Filípek, stará se o sestřičku? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné páteční ránko........... Praha hlásí zataženo, ale příjemný vzduch. Mám moc práce, takže se mějte krásně, nádherný víkend papa
Odpovědět
Profilova fotka
kat:jestli se nepletu, Tvůj manža má dnes svátek, takže hodně štěstí a hlavně zdraví!!!!!!!!!!!!!!! x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, jojojo, Emílio dneska slaví x-) Gratulace vyřídím :-D ale pusu mu za tebe dávat nebudu :-p :-D Pusinkovat si ho nenechám :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jak že nenechám si ho pusinkovat?Já na něj myslím kudy chodím a ty na mě takhle :-D :-D :-D :-D Jak to, že máš smazané album?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Majky a Zuzi.... :-) Musím říct, že Filda je naprosto zlatý... pomáhá se vším. Nosí plenky, hlásí každé zabroukání a zaplakání, asistuje při koupání.Prostě ho zapojujeme jak se dá, aby se necítil odstrčený.A je u toho děsně důležitý.A všem to vykládá, že koupe Natálku a dává jí dudlík atd...prostě velkej brácha......... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Leni....... To je moc dobře, že je Filda takový a vy že ho ke všemu pouštíte, je tohodně důležití pro něj!!!!!!!!! Co Natálka, spinká v noci dobře nebo se budí?
Odpovědět
Len to je moc dobře ;-) Filda je šikula. Jdu pracovat, tak se tu mějte a přeji hezký víkend. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, ještě bys mi chtěla Emču okoukávat že :-D Albíčko jsem si smázla.... tak nějak to přišlo :-N ale žádnej pádnej důvod jsem k tomu neměla.. prostě jsem ho smazala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni-to je hezké, že ho zapojujete, ono pro prvorozené děti je to hodně důležité, aby se necítili odstrčené. Doufám, že mu to bráchování dlouho vydrží a ne že za 10 let se budou spolu rvát, žalovat apod... :-N I když to k tomu sourozeneckému vztahu asi patří. Já to nezažila, jsem jedináček...
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To jw nával, mestíhám dočítat :-S
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.superkariera.cz/prace/prod... Přečtěte si dobře platové podmínky.Asi tam nastoupím, aby mi to někdo nevyfouknul za ty prachy :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, tos mě pobavila :-D :-D :-D tam musí být fakt nával :-D
Odpovědět
ahojky sluníčka jdu vám popřát krásný víkend , u nas je polojasno vypada to na dest, bolli me siska asi z toho stridani pocasi zuzi moc pekna pozice tak tam ty teda nastupuje :o))) Leni klidne posilej fotky Natálky dál at se mám nad čím radovat Katu tak že taky Emčovi přeju vše nej, jen aby se nenafoukl když mu přeje tolik bab :-D beru jak je porad pohodička klide, a co Feri víš o ní něco ? Momou a co Anička, koukala sem na fotku taky je vzorná starší sestřička :o)
Odpovědět
Katu taky tu máš"kamarádky" že už nemáš albíčko ?;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pasone:Ahojky Ivi, jak je?Já letím pryč, tak měj také krásný víkend a brzy papa
Odpovědět
zuzi dobře je :-D za chvili mizím z práce a bude vííííkend x-)
Odpovědět
Profilova fotka
pasone, ahoj, tož on Emčuch je rád obletován ženami,ale děsně se u toho červená :-D :-D :-D S tím albíčkem máš tak nějak pravdu no 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-kurňa, to je plat !!!! :-D :-D :-D pasone-Ivuško ahojda, více v IP kat-i za mně popřej Emčovi vše nej k svátku !!!! A pusinku na líčko... :-N
Odpovědět
Holčiny už su doma začala sem pect buchtu )peče pekárna :-p :-D ) akorat se mi nechce uklízet :o( markee držím palečky ;-) kat teda měla bys ho asi doma zamykat :o) majky jdu pisnout ip
Odpovědět
AHoj holky, Zuzi - tak co UP? Badik - ahoj, to je dost, že ses ukázala, nějak to tu řídne :-N Ivi - fakt je v Brně nějak divně, mě bolí škeble už od včerejška. Ale teDˇse to lepší. A od 18:45 je karneval masek, tak asi vezmu foťák a sjedu do města. A pak na ohňostroj. Kat - taky bych poslala Emčovi pusu, ale kdo má stát tu frontu, on je tu samá baba :-D ...a ani o tom neví :-D Len - krásný fotečky, já bych se kochala mimčama furt. :-D Báro - však má být po kom malá zaltovlasá ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?