Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kuk =-)
Odpovědět
Profilova fotka
kuk :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
koukám na bolero, hraju na počítači karty a čekám, kdy budeme krmit
Odpovědět
Profilova fotka
Já usínám, ale musím něco dodělat ještě ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
MOMOU Nechť růže na cestu sypou se Ti, nechť každé Tvé přání splní se Ti, nechť Tvé srdce lásky nespálí klam, to vše Ti přeji k jmeninám.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já jdu hají, papa
Odpovědět
Profilova fotka
tak my už máme nakrmíno a přebalíno a můžu jít taky spinkat, dobrou noc fšemv |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky..... prosím pošlete mi do ip VAŠE MAILÍK. ADRESY.....Tomík včera čistil poštu a smazal mi vaše mailíky.....děkuji.... Přeju Moničce vše nej k svátku...hlavně hoooooodně zdravíčka a radosti z mrňousků.... ;-) Jdu se nasnídat.....zatím papa
Odpovědět
Dobré ráno, Zuzanko, Len: moc děkuji holky.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Mony, fšechno nej nej nej k svátečku i ode mne :-) Len, máš to v IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj. Len:máš IP Tady je zase narváno.No nic, tak já letím, pa
Odpovědět
Beru: Díky :-)
Odpovědět
Článek se načítá
=-) zkouška spojení :-D Leni pošlu ti to do Ip a už to nemaž :-D Momou : vše nej ke jmeninám, at máš dneska sluníčkový den
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky na poledne.. dnes jsem nestíhala vás pozdravit... momou-Moničko, všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku, hlavně zdravíčko, lásku od manžela a dětiček, ať jsi šťastná !!!! x-) leni-jdu na to....
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak emalikíky odeslány... takže pokud někomu nepřijdou 2 mailíky s fotečkama, prosím hlásit..... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, krásné fotečky ještě krásnějšího miminka x-) taky vlasatice jako ta naše ;-) akorát nám už vlásky prořídly a pomalu ale jistě světlají, asi budeme mít nakonec zlatovlásku. Jo a víš, že ty naše holky měly stejné míry, akorát vám naměřili o 1cm víc, no teda :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Beru, to jsem ráda, že se ti líbí.... ona bude asi dlouhá po tatínkovi :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni:hlásím 2 emaily s fotečkama.Je nádherná!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky po dlouhe dobe jsem se sem dostala.Je to pech byt v dnesni dobe bez pc.V praci je mame vsechny nejaky zavirovany ci co a vubec jsem se sem nemohla dostat.Ted jsem na chvili u svagrove tak doufam ze tu nekdo je.I kdyz nevim kdo vsechno ma mimouska a kdo je tehu i tak vam vsem moc gratuluji.Kdyztak me nekdo v rychlosti hodte do obrazu at vim co je noveho.
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.chram.net/ Někdo vám chybí?Někomu se stýská? :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Baru... Tady nic nového, pomalu to tu umírá.......... Těhu je macet, len se narodila Natálka jinak nic... Co ty?
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Odpovědět
Profilova fotka
Ja nic :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jak nic???Já tedy také nic ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Natalka je nadherna hned bych ji trochu pomuchlala.
Odpovědět
Profilova fotka
Leni-Natálka je nádherná, jak jinak. A vlásků má víc než já :-D badik-ahojky Děvčátka, nebuďte smutné, i na nás někde čeká to naše miminko, jen si k nám musí najít cestu...
Odpovědět
Profilova fotka
No nic.Makame na baraku,musim chodit do otravne prace a mimi me ne a ne vysvobodit :-) .Ale jen tak si nejaky nachvili pujcit je taky dobry.Da se vratit kdyz breci :-D .Ale mit ten plac doma byla bych stastnejsi :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Majky moje rec.Jeste se jim nechce,ale az prijde jejich cas nebudou vahat.No proste uz ted maji hlavni slovo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Uz musim tak snad se zas brzo ukazu pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
badik-u mně to většinou funguje tak, že čím míň něco čekám, tím to přijde a to se netýká teď jen toho dítěte, ale s ním to taky tu souvisost má... tak už nečekám a třeba?! =-) x-) Musíme věřit nic jiného nám nezbývá. A souhlasím s tebou, ono vypůjčené taky není k zahození, ale vlastní je přeci jen vlastní... ;-) x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?