Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-nene, takové "zákroky" bych brala vždycky, to bych se ani zubařů nebála. Tím kyslíkem jen jezdí po dásních a to cítíš jen takové mravenčení... když mi to dělal poprvé, tak to bylo nepříjemné, bo ty dásně byly napuchlé a citlivé, tak mi to přišlo, jako kdybych pila horké a dělá mi to zle na dásně...ale teď už se to hojí, tak se to dá. :-) Jo a mám vás všechny pozdravovat od Leničky a od Markétky (marketas) :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky:díky za pozdravy ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-rádo se stalo. Lenička psala, že dnes lítají po ouřadech a že nějak nestíhá, ale pak stáhne fotky a pošle nám je.
Odpovědět
Profilova fotka
majky:já vím..........a s Markétkou jsem si v pátek psala
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem :-) Zuzi ty tedy máš ale akční život ;-) :-D Pavle pozdravi a plečky vyřídim ;-) beru: Jsem moc ráda, že se Andulce daří a ty že tak krásně odpočíváš :-) Už se na to také těším. Ještě 14 dní a už jsem doma :-) majky: Markétko tedy já a zubař to jsou vždy nervy. Nemám ho také ráda, idkyž mi nikdy nedělali nic hrozného tak prostě mam takové bobky, že si kolikrát říkám, že z té čekárny uteču než přijdu na řadu :-N V červnu ale musím na těhu kontrolu tak snad to přežiju.
Odpovědět
Profilova fotka
Macet, no jo ty už půjdeš na mateřskou, to to utíká :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky moje...... :-) :-) :-) :-) :-) Jsem tu jen na skok... malá chrní a kluci šli na prochajdu. Jinak se máme skvěle.... porod byl superrychlý....v šest ráno mi začli kontrakce po 4 minutach a když jsme přijeli do porodky, tak už jsem byla na 7 cm otevřená. v 8 jsem se dostala na sál a v 9.22 už byla Natálka na světě....ale musim říct, že kontrakce jsem měla větší než s Fildou...ale toho jsem rodila 10 hodin......malá je naprosto zdravá, hned po narození brečela, což jsem u Fildy nezažila....takže jsem na sále brečela jak želva, že je v pořádku... Tom byl u porodu a brečel jak malý kluk ještě hodinu po porodu...byl z toho úplně vedle..... Teď to máme doma trochu hektické, přeci jen se dvěma dětmi to není jen tak... ale snad se brzo zaběhneme a bude to v pohodě...... Všem moc děkuji za podporu a přáníčka... udělali jste mi velkou radost a jsem ráda, že vás mám..... :-) Hned až to půjde pošlu na mailíky fotečky..... ;-) Papa a brzy na písanou.....je tu něco nového? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Leni, moc moc moc gratulujeme x-) co nového? snad jen, že ten čas strašně rychle letí...
Odpovědět
Ahoj holky, Beru - ikonky měníš jak ponožky , náš tu zkoušíš :-D :-D :-D Leni - mě vyhrkly slzičky jen jsem si to četla, jak jste oba brečeli.... to musel být fakt zážitek, krásný pocit... ;-) A ten rychlý porod, to ti asi může většina záviět. Tak hlavně, že jste v pořádku. A na fotky už se těším. Majky - a jak je se zubama? Pomáhá ten kyslík aspoň? Macet - to se chodí na MD v 30tt nebo jak to bývá? Ať jsem vzdělanější. To už máš za pár. Zuzi - hoď ak odkaz na otky z víkendu, ať se pokocháme.
Odpovědět
Profilova fotka
beru: Jojo utiká to jako voda :-N Mam pocit, že nedávno jsem zjistila že jsem těhu a za chvíli bude po :-D Stejně jako že za chvilku to bude rok co jsme vdané paní ;-) x-) len: Ahojky Leni moc se těším na fotečky. Viděla jsem jen jednu od Zuzi. Natálka je nádherná :-) Tedy a takový porod bych taky chtěla :-) Je jasné, že ted toho budeš mít dost. Mam kamrádku co má dvě holčičky a mam pocit,že si v klidu nedojde ani na záchod :-N blanka: Ahojky Blani, na mateřskou se nastupuje nejdříve 8 týdnů před porodem a nejpozději 6 týdnů před porodem. Já mam ale ještě starou dovolenou takže začátek června jí budu dobírat a pak nastoupím rovnou na mateřskou 6 týdnů před porodem :-)
Odpovědět
Marketko - dík za info... ;-) je fakt, že to letí šíleně. Jsem zrovna včera vykládala Martnovi, kolik je vás už těhu, kolik už má malé "venku" ,atd. Chudák, doufám, že jsem ho moc neotrávila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani není zač ;-) No už jsme toho stihli hodně že? Neboj určitě jsi ho neotrávila, alespoň ne na dlouho ;-) :-D A jakpak ti je? Je to o něco lepší to tvé zdravíčko?
Odpovědět
Článek se načítá
Macet - no on se pak zeptal (e srandy) - a kolik jch je rozvedených? Tak když jsem mu poprvadě povykládala, tak se úplně zarazil, zesmutněl a pak se tak optarně ptal, jeslti to myslím vážně, že fak tnečekal, že tu "znám" někoho, kdo se rozešel do roka po svatbě :-| Moje zdraví - zatím to jde z kopce, cítím, jak breberky útočí, ale ve středu jdu na kontorlu a mají být veškeré výsledky, tak by měl říct, v jaké je to fázi a kde všude a podle toho začít léčit. Tak snad už to bude lepší ;-) Díky za optání
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Blani, tuhle fotku mám v profilu víc jak měsíc, ale jak nám buřina zničila modem a můj noťas, tak jsem tu dlouho nebyla a fotka je neokoukaná, ale možná že dám brzy nějakou novější, abych vás zmátla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blanka: Blani jojo to se nedivím, že ho to dostalo. mě taky když jsem se to původně dozvěděla :-( To tvé zdravíčko ti tedy dává zabrat :-( To je hrozný. Snad si to teď vše odbydeš a pak tě čekají jen a jen super roky. Jinak to nevidím ;-) :-) Holky přěji dobrou noc jdu do hajan :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to vůbec nemám přehled, že tu byl nějaký rozchod? :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky... Leničko vítám tě ještě jednou doma a mezi námi děvčaty.Zaběhnete se rychle a bude vše při starém i s Natálkou "navíc"-vzládneš to ;-) ;-) ;-) Blani:už jsi trošku v poho?A co tvé plicná mrchy? macetko:zy chvíli se sejdeme s mimískem v porodnici ;-) ;-) ;-) beruberuu:baru malá roste jako z vody......je to velká holka už x-)
Odpovědět
Zuzi - ahoj, mrchy zlobí, cítím, jak se to rozjíždí čím dál víc, ale ve tsředu snad nafasuju ATB nebo nějaké prášky. DOufám. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Blani nebylo by opravdu lepší najít nového doktora?Toto není možn, na co čekají????????????
Odpovědět
Zuzi - já právě mám nového, přímo spec. na infekční nemoci. Teď k němu jdu teprve podruhé. Před 14 dny mi vzal krev, moč, stěry, atd. a teprve teď budou všechny výsledky. Ono je bohužel úplně normální se s tím léčit měsíce, jsou lidi, co se s tím léčí i roky. :-S Ale tento vypadal ok, hlavně nadával na předchozí léčbu různými ATB, a že neudělla doktorka pořádné rozbory krve atd. Takže já mu věřím, že to dotáhne do konce. Hlavně aby mi něco napsal a torchu to zabralo, ať v práci neusínám u PC :-D Tak já pomalu jdu do elechu, holky, jste zlatíčka,že na mě tak myslíte ;-) Dobrou všem.
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
Blani sladké sny a odpočívej co to jde, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Krásně to má Sil napsané v tom albíčku, jsem se úplně dojala a ty umělecké fotečky s bříškem x-) škoda, že my jsme je taky nestihli :-( no snad příště
Odpovědět
Profilova fotka
beru:mají nádherné ty fotečka.Každým dnem bude rodit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky dobrou noc..........nebo tedy ráno
Odpovědět
Profilova fotka
Tobě taky Zuzi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kde jste kdo? Tady to opravdu upadá do bezvědomííííííííííí
Odpovědět
Profilova fotka
těprsk ženy ;-) jsem tu dodělávala resty,tak mám chvíli klidu..... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, mně se dnes nechce ani psát, mluvila jsem s kamarádkou a její bratr s přítelkyní přišli v 7 měsíci o miminko... je mi z toho na nic a nemám na nic náladu... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
majky, proboha, tak to tě chápu.... bohužel taky se toto stalo v mém okolí a dost mě to sebralo,aniž bych s těma lidičkama byla do příbuzna... úplně vím,jak se cítíš |-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?