Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majky, já ti nevím, asi klasickej nástup PMS :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat-jééééé tak to je vážný !!! :-) Ale to bude spíš tím počasím a nebo že by jsi už měla třeba těhu příznaky a nálady...?!
Odpovědět
Profilova fotka
majky, těhu příznaky nevím, jsem dneska 25 DC :-| MS mívám po 30-33dnes, na těhu by byl příznak mooooc brzy. Mno ale na pátou jdu na lymfatickou masáž, tak se těším, jak si odpočinu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tady prší.Chtěly jsme jít ještě nakrmit labutě-nejdeme nikam |-|
Odpovědět
Profilova fotka
kat-tak tu masáž ti závidím... šla bych taky hned. Teď by mi úplně bodla masáž lávovými kameny, bo je mi taková zima. zuzi-tady prší celé odpoledne, je hnusně, zima na spaní... jsem úplně grogy, sedím tu v práci a odpočítávám minuty na PC až bude 16:30 a můažu odsut.... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
majky:my jedeme s Natálkou přez celou Prahu zase pro stan, tak se mějte krásně, já se zítra ozvu, papa Jo dneska barca(Šárka) se dozvěděla, že"máme"Natálku.Posílala jsem jí fotečku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pozdravuje vás Šárka a jde juknout na web ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky moc zdravím byla jsem bez netu ale od dneška zas jedeme :-) leničko moc gratuluji k natálce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky: Markétko to víš - budeme ti s fazoláčkem pózovat :-D kat: Tedy tu masáž ti závidím. Tak si to krásně užij ;-) Zuzi nechápu jak ty to všechno stíháš, jsi jako chobotnice :-D barca: Ahojky Šáry, jakpak se vám daří?
Odpovědět
ahojky holky :-D
Odpovědět
je tak zas letím muž volá k večeří, mejte se Šári Macet Zuzi pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Ivi :-) to byla ale rychlost :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsme dorazily z výletu odpoledního.Koupily jsme stan-mooooooooooc hezký a hlavně prostorný i když by pršelo. Jdu nakrmit Natálku, počkám až usne, až přijde Vašík jdu na bar, kamarádka(upozorňuji že zase jiná) má uplakané očíčka a potřebuje se mnou mluvit.Vrba bude vybírat vstupné x-) Mějte se krásně, asi až zítra papa
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak jsem zkoušela volat Lenče, vytípla mi to.Asi má plno práce, nebo třeba kojila, koupala, nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
pasone:to byla rychlá návštěva.To já neznám.Natálka přijela v pondělí "na návštěvu" a odjíždí zítra odpo :-D :-D :-D Je nás tu čím dál méně. Blanka nestíhá, holky namůžou na net, je to škoda veliká
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... Pevně věřím, že se z toho chlapeček dostane |-| x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi s Pavlínou si píšu. Měla mít svatbu ve Vrtbovské zahradě jako my, byla se podívat na naší svatbě. Byla tak stejně těhu jako já. Když mi pak napsala ze porodila ve 27tt musím říct, že jsem z toho byla uplně vydeptaná. Tomina mi pořád říkal co mi je. No já to nemohla dostat z hlavy :-( Každý den na ní a na Matýska myslím a ani si nechci představit ani ve snu, že by se něco takového stalo u nás :-( Jsem z toho strašně smutná ale snažím se tím netrápit :-( Pavle i Matýskovi moc držím palečky, je to bojovník a doufám, že bude dobře.
Odpovědět
Ahoj holky, Zuzi, Ivčo, Markétko, Šárko, Kat,... Zuzi - budu malému držet palečky, dnešní doktoři dokážou zázraky. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Blani :-)
Odpovědět
Ahoj, jak je? Už ty nevolnosti nadobro pominuly? ;-) Vím, jak ses na začátku trápila a hubla, tak doufám, že teď už si užíváš těhu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, jen Vás chci moc moc pozdravit a oznámit, že žijeme, budujeme, rekonstruujeme a nestíháme :-)Ale už máme doma konečně net, tak jak bude chvilinka, podívám se, jak se máte. Myslím na Vás, ale v práci na beremko nemůžu :-( Papa a mějte se hezky!
Odpovědět
Markét - ahoj, tak tebe jsem neviděla ani nepamatuju. Tak hlavně, že žijete ;-) Tak ať vám de budování pěkně od ruky.
Odpovědět
Profilova fotka
Blani nevolnosti jsou pryč a už si na ně ani nevzpomínam ikdyž se mě mrchy drželi dlouho :-N Jinak už jsem přibrala 8kg takže se mi daří :-) Těhu si užívam jak jen to jde. Právě mě fazoláček kope jak divý. Bude to noční pták. Nejvíc aktivní je večer a když si lehnu do postele tak mě nechce nechat spát :-D Ale je to nádherný pocit. :-) Sama jednou uvidíš :-) Marketas: Ahojky Markétko, tedy tebe jsem "neviděla" ani nepamatuji. Písnu ti emailík, Zuzi mi dnes dávala od tebe vzkázek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem dostala chuť na palačinky, tak si je asi jdu udělat :-D :-D
Odpovědět
Tak to je skvělé, tiše závidím a hlavně ti to moc moc přeju. ;-) Kopání musí být super, si pamatuju, že jsem mamce ošahávala břicho, když čekala sestru a mamka tvrdila, že to bude 100% kluk a fotbalista....no skoro, ...je to sice holka, ale chováním byla vždycky spíš kluk :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani děkuju x-) neboj taky na tebe přijde :-) Kopanečky jsou super, ikdyž občas je akční a fakt se až leknu když to nečekám :-D Ale taky řikám, že porodím fazoláka rovnou s kopačkama na nohách :-D Blani a jak máš starou sestru? To musí být asi o hodně mladší ne?
Odpovědět
zas tak moc ne, o 7 let, takže 21 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak 7 let to jo. My jsme se sestrou o 2 roky a na to si nepamatuji :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky !!! zuzi-ten odkaz je strašný.... budu se za něj modlit (i když to neumím) ale víra umírá poslední. Bože, proč se dějou na světě takovéto věci???? |-| |-| |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko všem :-) zuzi, majky: Holky já jsem si myslela, že je na tom Matýsek lépe, ale Pavla mi psala, ze se mu zhoršila hlavička :-( Ach jo :-( Já jsem z toho pořád taková smutná :-( Jdu si koupit něco dobrého ke snídani tak se pak za vámi zase zastavím :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?