Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Kat: Tak to z Prahy to vychází taky tak na 2 hodiny.
Odpovědět
Lence napiš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jedu k babičce a dědečkovi, tak snad večer papa
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mám vás pozdravovat od Leničky !!!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky:komunikuje, v pátek by měly jít holky domu, ona se ukáže, moc se na ní těším x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o
Odpovědět
Profilova fotka
x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ránko, tady je narváno, asi nestihnu přečíst všechny předešlé příspěvky od vás, tak se nezlobte. My jsme vyspinkané, napapané, vykoupané, navoněné, máme nakoupeno a koukáme na pohádku. Copak asi Lenča s Natálkou???????????
Odpovědět
Dobré ráno. Tak s tím srazíkem koukám nic :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Čau, s jakým srazíkem?Když se konal (měl konat) sraz v Praze, tak ten kdo se mi jediný neozval jsi byla ty Moniko, takže já do ničeho prostě nejdu, sory. Pozdravuje vás marketas, o víkendu se na vás "dojde podívat"
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.super.cz/vtipky/15082-velk... Posílám hudlánka :-D :-D :-D
Odpovědět
Zuzko, Já jsem psala už od začátku, že uvidím, pokud mi to bude vycházet, tak, že se stavím. A když se blížil den D, tak najednou nic nebylo! Takže já za to nemůžu.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky... momou-Moni, já se srazu nezůčastním, nevím, kdy jsi ho chtěla pořádat, ale chceme jet s manželem na dovolenou a většinou teď máme víkendy zaplněné. zuzi-Markétka má dneska narozeniny... :-) ;-)
Odpovědět
Majky: Myslela jsem, že by to mohl být srazík třeba až po prázdninách a ne na jeden den, ale třeba na tři (ale pracující nemohou přes týden), a koukala jsem, že by se to dalo třeba udělat tady : http://www.penzion-vysocina.cs-ubytov... Není to tam drahé a co jsem koukala na nějaké diskuze, tak tam byly holky spokojené. A je to na Vysočině, takže je to trochu na půl cesty.
Odpovědět
Jen jsem myslela, že by to mohl být dobrý nápad, no ale koukám, že není. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
majky:jaká Markétka? marketas, macet nebo markee?Předpokládám, že marketas Mončo mě je to jedno, já vím svoje a určitě nebudu nic pořádat.Bylo by lepší odjet na ví dní, ale Lenka má mimíska, macetka bude mít, pak nepojedou, protože budou mít starosti a bez nich to nebude ono.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky zdravím všechny :-) Jdu se nasnídat a pak za vámi přijdu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
momou-Moni, vím, že jsi to myslela v dobrém, ale myslím, že se stejně nesejdeme všechny a byla by to velká škoda nevidět holky... já rozhodně nic neslibuju. Jestli se domluvíte na nějakém termínu tak ti pak napíši jestli bych přijela. zuzi-Marketas ;-) (snad jsem to nepopletla, ale poslala jsem jí včera přání) :-N macet-Markétko ahojky, áááá čtvrtek, tzn. že jsi doma. Co fazoláček? Pohlaď za mně bříško. :-)
Odpovědět
Vždyť jsem psala, že jsem si myslela, že by to mohl být dobrý nápad, ale není. A tam jsou na miminka připravený, je to napůl cesty ................... To je fuk.
Odpovědět
Profilova fotka
majky: Ahojky Markétko, jojo dneska mam dovolenou a zítra taky. Hodlám odpočívat :-) Bříško pohlazeno a skoro vyhlazeno :-D
Odpovědět
macet: Kolikátý jsi tt?
Odpovědět
Profilova fotka
momou: Moni 29tt x-)
Odpovědět
Tak ještě 10 tt. Už se těšíš, viď? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
momou: Moni to víš že se těším na mimíska. Ale zároveň si moc ráda ještě počkám a užívam těhu. Do konce července ještě čas :-)
Odpovědět
Macet: Tak jen hezky odpočívej. Až bude mimísek, tak už toho odpočívání moc nebude. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
macet-Markétko, ty jsi hodná, že ho za mně tak hladíš. Už se těším, až se na něho přijedu podívat. Fazoláčka maličkého x-) Pak vemu foťák a pofotím ti ho. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdar sestry :-D něco nového, co bych měla vědět? :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat-no nazdar, taky dost, že se ozveš... :-) Myslím, že všechno, co by jsi měla vědět je napsáno zde... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, já ti mám nějaký divný období, jako já bych sama sebe zabila :-N :-S
Odpovědět
Profilova fotka
kat-jakto? Propadáš depresím ??? =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?