Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
ahojky kde ste všechny holky z 28.června 2008 ?? kam chodíte, teď sem tady zahlídl a Tebe Majky :-) jak se máš ? jak je skoro rok po svatbě ??
Odpovědět
Profilova fotka
livi:tak tu buď s námi ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi- :-D :-D :-D :-D :-D no to je gólllll livi-ahojky, já už do diskuse 28. června nechodím, jelikož nejsem těhotná, takže jsem neměla s čím přispět do mlýna....ale občas na holky juknu, jak se mají, přečtu si, jak prožívají těhotenství ale to je vše. Jinak děkuji za optání, mám se dobře, v rámci možností. V manželství je to stále krásnější a krásnější...A jak vám se daří?!
Odpovědět
Profilova fotka
majky:krásně jsi to napsala s tím manželstvím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já jdu uklízet než se Natálka vzbudí a poté šupky dupky na krokodýly a hady.Pápá
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi- :-D děkuju, hotový romantick... :-N Jé, vy jdete do ZOO??? Nebo kam na krokodýly a hady?!
Odpovědět
ahojky holky,tak to je super zpráva. Leničce moc a moc gratulujeme a Natálce přejeme hodně štěstíčka a zdravíčka. Moc se těším na fotečky :-D
Odpovědět
AHoj holky, Zuzi - ještě jednoou díky za sms, hned jsem měla lepší náladu. Málem mi těstoviny zaskočily u oběda :-D A když si chtěla fotky, tak tady je máš: zámek... http://galerie.albumfotek.cz/26212/ město... http://galerie.albumfotek.cz/26221/ kostel... http://galerie.albumfotek.cz/26219/ Víc jsem toho nestihla :-D Holky, taky vám ten rok tak utekl??? Za chvíli je výročí. Já přemýšlela, že bych zamluvila pokoj v hotelu Bouzov a šli jsme na hrad, pak je tam tam taková maketa (několikametrová) trojského koně s nějakou výstavou, motokáry a kousek za Bouzovem koně, ale když bude hnusně, tak je to naprd. :( Dneska jsem šla pěšky z centra do práce, nejelo MHD a viděla jsem reklamu na 30min. vyhlídkový let letadlem pro 3 osoby za 2800,- což mi přijde super. Já se teda hrozně bojím výšek, ale letadlo mi nevadilo, teda bylo mi hroně zle (protže jsem si nevzala Kinedryl), tak hodně přemýšlím, že bych to koupila k výročí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přijde holčička do zverimexu a žvatlá: "Pvosim vás, máte maví kvávíčky?" Prodavač nasadí klasické dětské žvatlání, sehne se k ní a vezme ji k výběhu: "Tak ty bys chtěla kvávíčka? A jakýho? Máme tu... mavího hnědýho, mavího chvupatýho šedivýho, voztomivího bíuího kvávíčka..." Holčička se dívá do výběhu, vytáhne z pusy lízatko a povídá: "To je jedno, myslim, že ta moje krajta na barvu celkem sere......" :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky mám fotečky Natálky.Je malinkatá a nádhernááááááááááááá
Odpovědět
Ahoj Zuzi. Ukááááž
Odpovědět
Profilova fotka
Blani pokouším se to poslat do PC ale nejde mi to a do toho krmím zvěř, tak strpení :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj, tak dočítat Vás ani nebudu, je toho moc, ale občas jsem nakoukla ;-) Len: Mooooc veliká gratulace k Natálce x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
momou:za chvíli bude fotečka ;-) ;-) ;-) Jak je, moc se tady neukazuješ
Odpovědět
Profilova fotka
Pouštím Jáju a Páju a jdu na to ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, moc gratuluju k Natálce x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/view.p... je to tady :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Natálka je nádherná holčička. Ještě jednou moc gratuluju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nikdo nechce Natálku vidět?????????????? :-( :-( :-( :-( :-(
Odpovědět
Zuzi - krásný, tak jsem zkoukla všechny fotky, ani nevím, že máš na MK album :-D Natálka je kráááásná.
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzu, malá je náááááááááááádhernáááááááááááááááááááááá, jsem z ní úplně hotová. Prosím, hodila by jsi mi do IP adresu Leničky?
Odpovědět
Markétko, ahoj ;-) ;-) ;-) Jak se máš?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky po dlouhe dobe jsem k vam zavitala.Tak co noveho?Ctu ze je tu nejaky novy prirustek.Ani neni mozny ze uz je to skoro rok co jsme si navzajem drzeli palecky.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem :-) Leničce a Natálce přeji vše nej nej. :-) Je nádherná :-) Vůbec nevypadá, že je čerstvě narozená. Jéééééé to je krása. Bych jí hned omuchlovala :-D Doufám, že to Leni měla rychlé ;-) Ještě jednou moc moc gratuluji :-)
Odpovědět
Báro, Markétko, ahoj... vás jsem dlouho "neviděla" ;-) Co je u vás nového, povídejte, přehánějte.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Blani :-) já tu jsem vždycky ve čtvrtek když mám dovolenou, jinak sem nestíham :-( Tak ani nevím co se tu děje ]-( U nás nic nového :-N Já se těším až budu doma a nebudu muset do práce x-) Včera jsem byla na testech na těhotenskou cukrovnku a dopadla jsem dobře tak můžu stále mlsat :-D Blani a jakpak se máš ty? Už jsi po zdravotné stránce na tom lépe? Možná jsi to tu psala,ale já ještě nedočítala :-(
Odpovědět
brý večír je tu dneska nějak plno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja bych rada prehanela ale cely den mi neslo se sem dostat a ted uz jdu domu.Jsem totiz v praci a doma stale nemam PC.A ani dlouho mit nebudu.Treba zitra se mi podari se sem dostat.Tak zatim pa a dobrou noc.
Odpovědět
je máme miminko boží a Natálka je krásné jméno tak štastným rodičům gratuluju k párečku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Ivi, všichni jsme se přišli podívat na Natálku :-) jakpak se máš? Co nová práce?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?