Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zuzi, tak to máš pravdu :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Len:já mám skoro vždy pravdu :-D
Odpovědět
Majky,švagrová to neřekla ani manželovi(švagrovi). Stejnak si myslim,že ona to nevydrží :-D ona totiž co neví to nepoví :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-ahojky, jak je? Odpočatá?! leni-Zuzanka to napsala hezky "to" miminko.... ;-) :-D :-D :-D markee-no tak to máš zajímavou švagrinu. :-N tak dávám ji ještě tak 1 měsíc a pak se to provalí. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Markétko ahoj, odpočatá moc ne, tento týden také celkem hoňka, ale já se tak strašně těším na pátek že to vzládnu.pojedu k babičce a odpo mi přivezou Natálku a Lukáška....... Dáme sázky, co se Lenče narodí??? Já tipuji holčičku ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... toto je luxusní fotečka :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co je toto za bordel, proč tu nikdo neníííííííííííííííííííííí? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-no samo, že to musí být holčička, když má doma už 2 chlapy, tak ať na ně není sama... :-D a fotka... BOMBA !!!! :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, fotky budou jestli se mi je někdy podaří naskenovat ;-) zuzi: super fotka jinak já si zatím říkám, že bych to vědět nechtěla aby to bylo překvapení, v odhadech co se narodí je nejlepší moje mamka má dost velkou úspěšnost, já bych přála Lence taky holčičku ať má doma i malou princeznu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Uvidímee, snad se jim podaří páreček, hlavně aby zase neměli "klobásku" :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jijo:těším se na fotečky moc a moc, stačí pár jich oskenovat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/album.ph... překrásná svatba x-) x-) x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No tak nic, já si najdu jiné kamarádky na koníkovi.ty alespoň rozumí ovulaci :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, dneska mám školení tak můžu ještě vyspávat :-) zuzi: když Ty hrozně ponocuješ, to já už mám dávno půlnoc, když Ty jsi ještě čilá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky berušky, dnes jsem od půl čtvrté na nohou, probudili mně křeče ve střevách a půl hodiny jsem trávila na záchodě.... jsem nevyspaná, unavená s prázdným žaludkem... to bude den... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Hurá hurá, holky máme NATÁLKU!!!!!!!!!!!!!! Lenička dnes v 9:22 porodila zdravou a nádhernou holčičku Natálku.Měří 50cm a váží 2780gr. Maminka i Natálka jspou zcela zdávy a blahopřejeme!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzíííííííííííí, Lenička i to taky psala... jela jsem akorát v autě do města a málem se vysekala... :-D Úplně jsem měla husí kůži a blažený výraz ve tváři..... ;-) Dnes jsem na ni myslela, snad nějaká telepatie, že se tu ráno neobjevila a nenapsala..... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky, tak jsem tu!!!!!!!!! Lenča m i psala hodinu po porodu jestli to nepsal Tomík... Zjistila jsem to až teď před obědem. Psala jsem IP beruberuu a ferince, sms Blance, macet, marketas, tobě a jije. Jinak se to dozvědí holky tady.
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzanko, letím na oběd, pak se přihlásím.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ok, ale jdu s dětma na hady kolem 15hod až se Natálka vyspinká
Odpovědět
Profilova fotka
Kdysi mi vyprávěla maminka, že čáp létá po světě a rozdává miminka. Někdy kluk, jindy zas holčička a Vám prý do domu přibyla maličká. Máte to největší štěstí na světě, není nic hezčího, než úsměv dítěte.
Odpovědět
Profilova fotka
Dozvěděli jsme se zrána, že k Vám přiletěla vrána a nechala v uzlíčku krásnou malou holčičku. Ať Vám roste jako z vody a je z ní holka do nepohody, ať je veselá a zdravá a Vám jenom radost dává!
Odpovědět
Profilova fotka
Gratuluji maminko, že máš zdravé miminko. Gratuluji tatínku, že máš krásnou holčinku. Ať jí zdraví provází, vyhne se všem nesnázím. Ať má lásky dosti, navrch spoustu upřímnosti. Spoustu štěstí vinšuji, jako že se Zuzka jmenuji. x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-já už jsem tu z obídku... Krásné přáníčka pro Leničku....musím ji koupit a hned poslat.
Odpovědět
Profilova fotka
Majky nic nekupuj, byly jsme na něčem domluvení!!!!!!!!!!!!!Já už ho mám nachystané měsíc :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Přišel mi balíček s dárečkem z Quelle a dopísky ze ZOO a Prostějova, nevím, co to je :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Tak z Prostějova mi přišlo svatební oznámení :-D :-D :-D Na 6.6., na naše výročí ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A ze ZOO pozvánka na exclusivní prohlídku stále uzavřeného pavilonu pro lachtany se 4.mi vstupenkami
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-no vím, že jsme byly domluvené, ale pošlu jí aspoň za mně a Luka... :-) Moc se těším, až pošle fotečky !!!! x-) Jé a kdo ti ten dáreček z Quelle poslal? Nebo sama sis objednala?
Odpovědět
Profilova fotka
Objednala jsem si kufry a abych neobjednala jen to, tak jsem cvakla 3x reflexní pásek pro děti na charitu.Poslali mi pásky, kupon slevový a kufry nemám :-D Tak mám dobrou náladu, že jsem dětem pomohla alespoň trošku
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?