Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
jaký Lib.zámek, já jsem asi debil, ale nechápu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Libeňský zámek máš na tom oznámku pro svou kamarádku...
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/view.p... Ferinky Matýsek roste jako z vody.........
Odpovědět
jojo, aha. Já totiž přidávala jako poslední fotku zámek s hostinou, tak jsem mysella, že jsem tam napsala, že je to Libeň :-D No, ale ze svatby asi nic nebude, tak asi budu prodávat výzdobu v bazaru. :-N Ono už se pekelně blíží výročí, co? Přesně za měsíc? Co máte v plánu?
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, to se asi počůráš smíchy...Já jdu na gyndu a Vašek do práce :-D :-D :-D :-D Z jejich svatby nic nebude, proč?Co si necháš na památku z výzdoby?
Odpovědět
Zuzi - nevím podrobnosti :( Myslíš z výzdoby mé nebo pro ni? Z mé toho moc nezbylo, z její si nechám od každého kusu 1 (kdybych to pak třeba pro něhoko zas vyráběla) a zbytek prodám. A teda výročí máte krásně naplánované :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Blani volala mi uplakaná kamarádka a zavěsila, jdu ji hledat, zítra papa
Odpovědět
Zuzi - držím palce, ať to není nic zlého, dobrou
Odpovědět
Profilova fotka
Blani tak jsem doma........ Průšvih jako blázen.....ach jo. ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Všem krásný čtvrtek x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky moje já jdu spinkat.Vašík šel do práce, tak jseme s Jess hají pupí, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky..... tak dnes odpoledne jdu do poradny, tak jsem zvědavá co je v děloze nového :-N :-N :-N :-N Zuzi, co se to u vás zase děje za drámo?Hlavně ať je vše v pořádku..... :-) U nás je dneska zase mizerně....ono se udělá určitě hezky odpoledne, až budu trčet v čekárně...... =-) Zatím papa a hezký den... jdeme snídat..... ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Zuzi, zlato.... ke tvé IP nemam slov...... :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko všem leni-ať ti to v poradně dobře dopadne a dr. ti řekne nějakou pozitivní zprávu, třeba, že mimísek bude o víkendu na světě... :-) Držím palečky. zuzi-sice nevím, co se u vás děje, ale doufám, že to není na dlouhé řešení ??? Snad se brzy vše urovná. Myslím na tebe beruško. Dobrou noc. x-) blani-ahojky Blaničko, my tu v poslední době nemáme na sebe štěstí. Jak se vede, co ty potvory chlamidie??? Doufám,že se neprokázaly?! Jj, výročí se blíží, my měli naplánovanou dovolenou, ale včera jsem psala do cestovky, jestli tento zájezd bude v období 28.6. v lastu a napsala mi, že mi to nemůže potrvrdit 100% jelikož jsou poslední místa v letadle na tento termín. A dávát 45 000 Kč za dovolenou se nám opravdu nechce. :-S Takže uvidíme, třeba vybereme nějakou levnější variantu... ale jinak já měla v plánu strávit výročí na dovolené. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Markét díky moc....... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem :-) Tak mam dneska volno tak zase můžu chvilku za vámi :-) Plavání bylo super. Minulý týden nás asistentka učila jak manipulovat s miminkem. no holky řeknu vám že když jsem to viděla u ní tak mi to přišlo vše jasné. pak mi dala to mimino (panenku) do rukou a já nevěděla co s ním mam dělat :-N Asi budu trénovat :-D len: Leni stále jsi 2v1 ;-) Držím palečky ať u dr dopadne vše dobře. :-) Zkusím vás jinak trošku dočíst, neboť nevím co tu je nového :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem doma...konečně.Chce se mi spát jako blázen a nemůžu.Snad se vyspím na cestě do Krkonoš. macet:díky za IP, jsem moc a moc ráda, že jste v pořádku. Lenísku, já vím, že jsem zlato, proto jsem ti to posílala :-D :-D :-D :-D :-D :-D majky:ahojky, je to peklo a já se zblázním asi :-S Kamarádka si našla kluka, který byl 12let ženatý, (ještě je tedy, ale mají podepsané papíry na rozvod).On vyženil 3 děti, kterým je 13, 15 a 23 let.Je mu 33let.Nastěhoval se k ní, byli šťastní jako blechy, ale... Manželka ho psychicky vydírala, nejdříve polykala prášky, poté spáchávala demonstrativní sebevraždy atd atd... Když došlo nanejhorší, použila jako zbraň ty svoje děti a ty "mu" volali, ať se vrátí, že mají peklo doma, že si máma podřezává žíly, mučí je atd... Včera večer si sbalil všechny věci a odešel nazpátek s tím, že jí řekl, že se nevrací k ní, ale k dětem, které ho berou jako vlastního tátu(ten se na něj vybodl). Kamarádka to nemůže rozdýchat, celou noc, celé dopoledne jsem s ní.Teď jede k mamince, ta na ni dá pozor, já odjet musím.Vezmu si psa sebou alespoň, ať si odpočine, stejně jde na denní do práce. Takže opět veselo. Jinak babička byla dnes na kardiu na kontrole po té operaci, až dnes zjistila, že jí dělali 4násobný bypass.Mě to říkal ten doktor, co jí operoval, ale jí do zprávy napsali že má 3násobný bypass, tak byla celá překvapená.Dostala nové mastičky, doktor jí řekl, že 3 hodiny po obědě má ležet tak byla nadšená :-D :-D :-D O lázních nemluvili, tak sjem zvědavá, kdy se jí ozvou.Papíry už má doma, čeká pouze na poukaz. Toť vše z mého života. Přeji vám všem krásný prodloužený víkend, já jdu vařit a uklízet, ať můžeme co nejdříve vyrazit až přijde Vašík z práce.
Odpovědět
Profilova fotka
kat:nechcete se stavit v pátek nebo sobotu???
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-to je strašné, co jsem četla. Je mi tvé kamarádky hrozně líto. Proč by kvůli nevyrovnané ženě měla takhle trpět??? Ona si neuvědomuje, že tím si ho zpátky nezíská... A nešlo by to udělat tak, že by si ty děti vzal k sobě a staral by se o ně on, než za každou cenu s ní bydlet v bytě?! Je to nejhorší, kdy si svoje mindráky řeší přes děti, přitom si myslím, že už jsou i tak trošku dospělí, tak brzy odejdou z domova a ten chlap tam s ní bude sám jen z toh o důvodu, aby si něco neudělala?! Nechápu to... :-S Asi je to hodně těžký.
Odpovědět
Profilova fotka
Já to vůbec nechápu. Děti nejspou jeho, takže mu je nedají i když je takovou dobu vychovával a říkají mu tati. nevím, proč se s ní rozešel, píše jí srdcervoucí sms i dnes, tak proč odcházel?Dělá si z ní prču nebo jak???
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-a jo vlastně, psala jsi to... :-S no o to je to horší. Jasně, miluje ji, ale budou se trápit všichni, jak jeho bývalá, on i tvoje kamarádka.... :-S tudy cesta nevede...
Odpovědět
Profilova fotka
Markétko já vůbec netuším..... Teď je u mne, dala jsem jí prášek na bolení hlavy a zkouší usnout.Pak pojede k mamince až odjedeme
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-měla jsi jí dát něco na sklidnění, ale snad ten prášek zabere. Musí to být pro ni šok. Chudina. Dokážu si představit, co prožívá. Ty jsi taková hodná dušička, sama svých starostí až až a ještě se staráš o druhé. Doufám, že ti to "tam nahoře" někdo vrátí...
Odpovědět
Profilova fotka
majky:díky moc za krásná slova.trošku se vyspala, je jí lépe, ale..... My jedeme, tak se mějte krásně papa
Odpovědět
Dobré ráno, tak jak se cící vítězové? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné slunečné krkonošské odpoledne... Tady paří sluníčko, volejbal vyhráli mladí, takže pohoda x-) x-) x-)
Odpovědět
Ahoj holky, Majky - chlamydie to bohužel jsou, ale ten doktor na infekčním říkal, že ty odběry co mi dělala doktorka teď na kontrole jsou naprd, že z toho není nic poznat, tak mi vzal znovu krev, moč, uděll výtěry z nosohltanu atd., prý aby fakt bylo jasné, kde ty chlamidie přesně jsou a jk dlouho. Akortá vím, že nemám ty "gynekologický" chlamydie, tak aspoň něco. Kontorlu s výsledky mám 20.5. ;-) Ale děkuju holky, že na mě myslíte. Macet - koukám na tebe občas na MK, na fotečky, jak rásně rostete. Leni - pořád 2v1? Dnes je na porod kráásné počasí :-D Moni - ahoj Zuzi - teda, chudák holka. Ono je to asi těžký být na místě toho chlapa. Ale zas ty děti jsou docela velký, tak by to mohli pochopit, že už má svůj vlastní život s jinou. Každopádně držím palce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Bláni:před chvílí jsem s ní mluvila, plakala a je špátná, uvidíme... Ať se o Tebe pořádně postarají nebo tam vlítnu. Tak papa, jdeme do hospůdky x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, hlásím že setále 2v1....už aby to bylo......zřejmě se prckovi zatím žádné datum nelíbilo, hlavně aby třeba nečekal do Vánoc.... :-D :-D :-D :-D :-D Jinak jsme skoro pořád na zahradě, včera jsem i plela záhonky abych to dítě vytřásla a nic..... prostě když se nechce , tak se nechce...vždy´t to znáte :-N :-N :-N :-N :-N Tom jede za chvíli ke kamarádovi, který dělá v autoservisu, musí nám opravit kolo, protože nám prdla pružina ...naštěstí to máme jen za cenu té pružiny a za práci si nic nebere, kdybysme to museli dát do servisu, tak dáme ještě jednou tolik......no pro mě je i tak (2000,-)za pružinu a ještě nějaké blbiny k tomu ááááááž dost....ale co je dneska levné že.......ani ty auta už nejsou co bývali.... nic to nevydrží. naši měli Ladu od roku 1983 a ještě předloni frnčela jak závoďák a rozhodně ta stará auta nebyla tak poruchová...... :-( Teď je to samá elektronika, displaye a člověk si to ani sám neopraví, protože je vše zalité v plastu a nic není vidět.... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( Tak přeji hezký den.... :-)
Odpovědět
AHoj Leni, zahrádku závidím, občas mívám stestky po ní, bych ideálně brala něco jako má babička s dědou - bydlí v bytovce,ale je to taková pidibytovka se 4 bytama, každý má vlastní vchod, oni bydlí nahoře (nevýhoda je že tam nemají výtah), a ještě si upravili podkroví na obytnou místnost a za tím barákem má každý asi 5m pás zahrádky ;-) Takže mají tam skoro klid jako v RD a i zahrádku majjí, ale přitom takové menší starosti jak s barákem....asi půjdu uklidit na terasu a nějak ji zprovoznit, chtěla jsem jet do Rosic na zámek, ale objevují se mraky :-S Ať ti dopadne oprava kola dobře, ať se pak někde nevymlátíš. Skoro to vypadá, jako kdybys chtěla do porodnice pak dojet na něm :-D :-D :-D Naši mají z r.1973 ŠKodovku a taky si to táta opravuje furt sám (je býv.automechanik), ale s Yarisem, co si koupili kolni musí 60km do Brna. Třeba se zaseknutým bezp.pásem :-N A je to taková mrcha malá :-D I když, i ve svatebním jsem se do toho v pohodě vlezla, ale kufr to nemá, toje jen takové odkladiště na kabelku s peněženkou :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?