Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jijo:tak to vám moc přeji a závidím.............Hlavně si to užijte.Na jak dlouho jedete?
Odpovědět
Profilova fotka
blani: taky dobrý nápad ;-) nebo lyžařskou kuklu a nebudou vidět ani fleky :-D :-D :-D zuzi: na týden, užít si to musíme, už se těšíme od února :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jíťo, tak si to užijte a moc tam nezlobte. Napíšeš mi do iP, jak pokračuje "tvé snažení" prosím????? Šla bych na ten hokej, ale Vašík přijede až po 22 hod a já se moc necítím.Uvidíme, zkusím tam 2. třetinu
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme zrovna dostali golllllllll 8-( 8-( 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi: máš to tam :-) a teď další 8-( dneska bych to moc na výhru neviděla :-( no jdu do postele, přeju krásný zbytek večera
Odpovědět
Profilova fotka
tak to se dalo čekat....... Je to v prd... Jitko měj se krásně, IP mám za sebou, papa
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.super.cz/vtipky/14983-spol... Zuzka a Blanka shání třetího do party :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Jiti - dobrou a užijte si dovču. Tiše ti tu budeme závidět. No, možná i trošku nahlas závidět. ;-) Hlavně se v pořádku vraťte.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já tedy závidím nahlas a nestydím se, to je vrchol :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já jdu na hokej, papa
Odpovědět
Ahoj holky, Tak dneska to byl holky dlouhej den. Ráno notář, kvůli podpisu, cesta Prahou, která byla od rána ucpaná šílená. Odpoledne opět přes Prahu popřát babičce (snad ji neupálí :-D ). Teď už jsou děti uložené v postýlkách a já jdu taky do hajan. Zítra asi pojedeme ke tcháncům, Járův tatí měl svátek, tak snad už budou silnice volnější. Blani: Chuděro, já už doufala, že Ti bude lepší :-( ........... Pošlu Ti Macha a Šebestovou spolu s Jonatánem, jo? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky moje, hlásím prvního "tuhoně" :-D :-D :-D Teď jsem se vrátila s Vašíkem z hospůdky, hokej hrůza-děs. Po čínské polévce, kterou jsem k večeru měla je mi lépe.Po 10 dnech teplé jídlo, možná žaludek protestoval už jen z tohoto důvodu. Ráno pádíme na fotbal a potom na chatičku, už se moc těším ms Vašíkem, až budeme jen my dva. Mějte se krásně, papa a já se z chaty ozvu ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky, zuzi: tak to je super, že sis už mohla dát i něco normálního k jídlu H. musel dneska do práce a zítra musí zase, alespoň stihnu uidělat všechno co jsem chtěla a nikdo mi do toho nebude kecat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný první máj berušky, kdyby vás dnes opoměli manžílci políbit, tož já vám pře BRMS posílám pořádný hubanec :-N blani-ty by ses potřebovala očistit od těch "sraček" (promiň ten výraz) ale mám na mysli, všechny ty tabletky, které do sebe cpeš. Poradila bych ti Jonášovu metodu (výplach střev) a nasadila nějaké kapičky, aby ti detoxikovali tělo. Mně tedy tento proces zabral na ekzém, ale o tom jsme si už asi psali. Sice výplach střev jsem nepodstoupila ale při tvých problémech ze střevama by ti to určitě pomohlo. Budu držet palečky, aby všechno dobře dopadlo a chlamydie se nepotvrdili. Svině jedny... :-S jija-užij si dovolené, závidím, ale ze srdce ti ji přeji !!!! Hlavně foť, ať se mám čím pak kochat. zuzi-mám z tebe radost, že už je ti llíp. Užijte si moc moc moc chatičku !!!! ;-) Hlavně odpočívejte a milujte se !!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné sváteční dopoledne..... ;-) My byli včera u našich na zahradě... stavěla se tam hromadně májka se všema sousedama... bylo to super, i jsme stačili opéct buřty, sníst a pak najednou bouřka a tak to bylo až do noci...... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( Filda byl děsně důležitý, protože pomáhal stavět chlapům májku.... :-D Ahoj Zuzi... je super, že už je ti lépe...... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky: no fotit určitě budem, akorát že my pořád ještě fotíme na film :-) nějak jsme zatím digitálu nepřišli moc na chuť, hlavně takhle si můžem potom fotky prohlídnout kdykoliv chcem a nemusíme zapínat počítařč len: tak to jste měli krásný večer a Filda už je celý chlap, když už stavěl májku
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Jíjo..... dokonce mu dali napít i piva..... :-D :-D :-D :-D Jíjo... moje mamka také pořád fotí na klasický film a říká to samé co ty..... takhle si vyndam album, a prohlížim. A hlavně nemají počítač, takže mamka na klasický foťáček nedá dopustit :-)
Odpovědět
Ahoj holky, Majky - bohužel chlamydie to jsou, akorát teď zas přijít jak na ně :-N Všechny ostatní testy jsou ok, ale chlamydie zas pozitivní, naštěstí jen ty akutní fáze, zase se to teprve rozjíždí . Na infekčním s tím budou mít snad větší zkušenosti než moje obvodní, tak snad mi pomůžou.:( A s těma střevama, bohužel už to tak mám "doživotně", v 15 letech mi diagnostikovali ulcerosni colitidu, sice jsem teď v remisi, ale kdykoliv se to mmůže vrátit, takže musím chodit na kontroly (kamery do střev) a bohužel i když mám klidovou fázi, tak prostě nemůžu jíst nic kořeněného, smažené, mléko, atd. teda jako z lék.hlediska můžu už jíst všechno, ale já to nejím"sama od sebe", protože mě to ptostě neudělá dobře. Takže i prášky, když mi někdo předepisuje, tak hned hlásím, ať klidně jsou dražší, ale ať nejsou takové driáky na střeva. A většinou když jsem nemocná (anglína nebo cokoliv "nestřevního), tak je mi hned od střev hůř.Já měla kdysi i depku,protože třeba jednou za 2 měsíce je mi tak špatně, že nedokážu vstát z postele, zvracím do pytlíku, mám křeče, atd...a brečela jsem M., ať si najde někoho zdravého, že tohle se mnou bude mít furt. anštěstí vytrval. A už je zvyklý, už ví, že když se kroutím, tak zas mě bolí břicho a vzorně se o mě stará. Je to zlatíčko. Hlavně taky ví, co to dokáže, můj táta na stejnou nemoc málem umřel a teď je v ID :-( Takže tak, prostě s těma střevama moc nenadělám, sice se to může zdát, že mi je furt zle, ale oproti tomu, jak mi bylo v pubertě, "pohoda jazz". Akorát teď ten pitomý párek na výstavišti, ten mi dává zabrat :-D :-D :-D :-D Jija - já si taky vyvolávám fotky z digitálu, na PC na ně skoro nekoukám. Akorát z kinofilmu měl člověk jen max. několik desítek fotek a z digitálu jihc vždycky vyvolám mraky, protože jich taky mraky nafotím a pak nevím, kterou vybrat na vyvolání. :-D A tam kde vyvolávám, mají hodně dorbý ceny, když člověk vyvolá nad 200ks :-D Já bych už zas na film fotit nemohla :-D Zuzi - to je dobře, že je ti líp, že bych si taky dala čínskou poblivku? :-D
Odpovědět
jo a přeji všem krásný 1. máj. Především těm, které úspěšně přežily včerješí pálení. Ať vám dají manžílci pusu pod rozkvetlou třešní, višní, nebo čímkoliv ať neuschneme. Mě M. včera oslavoval výpověď v práci, tak má dnes nějakou dorbou náladu a prý kam půjdeme na procházku. Tak já navrhla nějaký výlet, tak se hend ptal kam bych chtěla? :-. Asi mi chce udělat radost. Akortá dnes jsou v brně extremisté, takže přes centrum nemůžeme....
Odpovědět
Profilova fotka
blani: tak já bych se zas nedokopala to nechat vyvolat. mám z digitálu nafocené solné doly ve wieličce a pořád jsou jenom v kompu a kdybych jim měla nafocených příliš moc, tak bych zase nevěděla, které vyvolat :-) ale třeba k tomu taky časem dojdem. kamarádka ma digitál a když si pak prohlížela nějaké moje fotky tak si chtěla hned nějaké vzít, že když tam mám jejího malého, tak ona s ním ani takové fotky vyvolané nemá a do kompu na ně moc ani nekouká ;-) jinak máš skvělého muže, které se o Tebe vzorně stará když je to potřeba, máš štěstí, že jste se našli :-) my jdem dneska do kina, znova na líbáš jako Bůh :-D H. má z práce lístky do kina zadarmo a musí se vychodit do konce května a my jich máme ještě 6 :-N
Odpovědět
Jija - jojo, M. je miláček. Docela mám štěstí na kamarády, a třeba na gymplu jsem byla překvapena, jak i třeba navenek protivní kluci byli ke mě hrozně hodní :-D Tím teda nemyslím Martina, ten nebyl protivní , ale drzý :-D Týýý brďo, mě to přijde, jak strašná historie když jsme spolu ještě hodili do školy, atd. Jak kdybych to ani nebyla já. :-D Hele , jak nám to slušelo.....uprstřed M., ruku mu podává jeho svědek, od dneška jeho kolega v nové práci :-D http://galerie.albumfotek.cz/6403/?pa... :-D úplný Švejk http://galerie.albumfotek.cz/6403/?pa...
Odpovědět
Právě dávám dohromady fotky z gymplu a pak ze srazů atd., chci udělat na sraz po 10 letech "výroční CD", a myslím, že některý fotky raději pro budoucí generace zničím, když vidím ty účesy, módu, naše kschtíky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blani: moc pěkné fotky :-), vy jste museli být ale originální třída, my budem mít 10 let teprve za 2 roky a vidím to, že sraz budu muset zase organizovat já, jako vždycky :-N drzí kluci jsou vždycky nejlepší ;-)
Odpovědět
jojo, Martin mi "láskyplně" nadával Masařko a když mě potkali na chodbě dělal Bzzzzzz :-D Nosila jsem totiž šílený kostěný brýle :-D Já na organizaci nevidím nic špatného, člověk si to aspoń trochu přizpůsobí k obrazu svému :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to jo, mi nevadí něco organizovat, ale nebaví mě, když se mi lidi neozývají a já jim pak musím volat a oni se chcou vykecávat a jsou zvědaví, kdo co, ale přijít nechcou, nebo nejdřív naslibují jak příjdou a když to jdu na pevno rezervovat tak se jim najednou nechce, některým se dokonce nechce až v den srazu a já pak musela zařizovat co s tím objednaným jídlem, protože restaurace to chtěla proplatit ]-(
Odpovědět
jojo, t znám, těď jsem poslala 36 lidem email, zatím odpovědělo asi 10 za ty asi 2 týdny. Zatím taky slibují, že dojdou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kdyby všichni reagovali jak mají tak by byla organizace krásná věc, hlavně jsem všem psala, prosím odepište na mail, jinak vám musím psát sms, pak neodpovědí ani na sms a musím jim volat zrovna jsem se s bráchou shodli, že se nám doma nechce nic dělat a půjdem sekat trávu :-D
Odpovědět
my asi vyrazíme na výlet přes kopec, mají tam nějaký "ranč", veliké ohrady s koňmi. Tak si je půjdu nafotit, snad mě nido nevyhodí :-D Hlavně je to v přírodě a nemusím hledat WC. A extremistů se tam asi bát taky nemusím :-D :-D :-D Holky, krásný vííííííkend, já jdu poobědvat balíček piškotů.
Odpovědět
Profilova fotka
tak tráva se nekoná, sice jsme z traktůrka odpojili radlici na sníh, ale nemohli jsme nasadit sekačku, protože se tam něco pořád točilo blanka: tak hlavně aby tam byly lopuchy a ne smrkové větvičky :-D
Odpovědět
tak výlet se nekoná, asi bude sraz BRM z Brňačkama :-D Akorát na druhém konci Brna, nebo spíš už za Brnem, tak snad tam dojedu :-D :-D :-D Tak my se jdeme líbat. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?