Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Holky, pokud ještě víte o někom kdo by mohl zahlasovat ...... http://www.lovelababy.cz/hlasovani2/?...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky....tedy spíš jen majky ;-) Kde máme blondsku?Snad je ještě vcelku :-D :-D :-D majky:byla jsem s psíkem na chrochajdě, vyzvedli si Vašíka a šli.Měla jsem 3 malá pivka a není mi nic moc.Ale spala jsem téměř 10hod v kuse, tak alespoň něco. zdá se mi, že se nějak rozpadáme.........nikdo sem nechodí... :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beruska8.cz/jezibaby/jezib...
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-ahojky !!! Bych řekla, že Len už odletěla na slet čarodějnic?! :-N To je dobře, že ses vyspinkala !!! To je někdy potřeba !!!! :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lenka je v poradně, ráno jí nešel net, volala jsem jí a ona psala. Odlétneme všechny, ale já asi z baráku, je mi blbě. :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-tak snad je u Lenči všechno O.K...??? A co je tobě?? Zase střeva?
Odpovědět
Profilova fotka
lenka šla na ozvy miminka, to je normální. JJ, už mě to nebaví.Nic nejím a tlačí mne břicho jako blázen.lovím na netu nějaké recepisy...
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-proč sis nezašla k tomu doktorovi??? No mně ještě pomohla smekta a hnusné, ale účinné kapky hylac forte... na obnovu mikroflory ve střevech... ale jestli ty to nemáš infekci... ?! :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Nevím, půjdu do lékárny a uvidíme, co mi řekne a poradí
Odpovědět
Profilova fotka
tak si rychle někam zajdi, kdybych bydlela blízko tebe, dotáhnu tě tam za vlasy.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majky:ty jo teda.Malá a velká :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.... tak konečně nám jde internet....před chvílí jsme dorazili.... zatím vše v pořádku....prcek byl děsně akční a ozvy se mu vůbec nelíbili.....se nedivim....jdeme teď s malým na procházku.....zatím papa díky že na mě myslíte holky moje.... ;-) Kdyby něco, tak písnu Zuzce nebo Majky.... 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Zuzi ty zlobíš :-S :-o my ti s Majky přijedeme vyčinit ]-( Leni super že ste ok, však už to máte za pár hezkou prochajdu
Odpovědět
jo a já dneska odlítám na slet :o) takže se potkáme ve vzduchu :-D hezký prodloužený víkend x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni-tady se čerti žení a vy jdete na procházku??? Máme tu zatáhlé, jak v 9 hodin večer... :-N Bojím !!!!! pasone-Ivi, ahojky, konečně jsem na tebe narazila!!! Ještě jednou moc děkuju za přáníčko !!! JAk se máš, co v práci???
Odpovědět
Profilova fotka
Markét, tady bylo zataženo celé dopoledne a když jsem vyšla z poradny, tak bylo hodně mokro, takže zřejmě i dost pršelo, ale od té doby sluníčko a spíše dusno, jak se odpařuje ta voda..... ;-) Pošlu ti tam trochu slunka ať ti tam taky šajnuje.. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak tady ted chčije jak prase... :-N :-N Takže zítra Leničko můžeme čekat krásné počasí?! Bezva, díky žabičko meteoroložko... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ropuška Leninka hlásí, že jelikož je zítra 1 máj, lásky čas, tak bude všude krásně, všechny půjdeme na procházku, a bude to super den :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak já konečně jdu do té lékárny, s Jess na procházku, protože tady svítí od rána sluníčko dost, tak zatím papa
Odpovědět
Profilova fotka
len-a k nám dojede tchýně s tchánem.... :-D :-D :-D zuzi-papa a kup si něco pořádnýho !!!! ;-)
Odpovědět
tak u nás se taky zatáhlo :-S a to jdu ven na cvičo Majky jdu na pilates, ještě cvičíš? V práci fajn snad si mě tam nechají a já jim asi taky neuteču :-D
Odpovědět
Leni ok tak jestli nebu hezky tak máš ropuško utrum s předpovídáním :-D Holky tak já jdu snad moc nezmoknu venku to hřmí :-N no a začalo pršet :-o
Odpovědět
Ahoj holky, já mám depku. 3 dny (od pondělí) jsem jedla Endiaron, stejně mě bolelo břicho a torchu jsem měla "lítavou". Včera jsem celá otekla, a mohla se uškrabat. Normálně hrozně mi natekly hlavně uši a zátylek :-N Dnes jsem prášky už nejedla, zas lítám a ak jsem došla domů (už v půl 3, protože fakt už to v práci nedávám), tak doma Výzva od mudr, ať se dostavím. Tak jsem tam hned letěla, ještě tam byla, prý zas mám pozitivní ty mrchy chlamydiový , zas se to bez ATB rozjíždí, ještě se ptala, jeslti nejsem těhu, že to by byl průser maximální, a v podnělí letím na infekční :-N Tak sjem si jí ještě postěžovala , že už týden lítám a ještě mám jakousi vyrážku, tak vyrážku mám z Endiaronu (a to jsem ho před 14 lety jedla skoro 2 roky obtýden :-N ), tak mi napsala něco jiného a když to do pondělí nepřejde, tak mám nástup na vyšetření. Bojím...stejně příznaky jsem měla, když jsem z kuřecího masa chytla kampylobakterii :-N :-N Tk doufám, že je to jen nějaká odolná střevní chřipka a ne salmonela nebo podbné svinstvo. No a pak ty plicní mrchy...o víkendu holt nakoupíme zásoby kondomů :-( :-( :-( no nic, musela jsem si tu vylít srdíčko, vy jste moje zlatíčka, M. oslavuje v práci výpověď, takže se mi vrátí asi až někdy nad ránem, tak mě tu doma smotné hrabe. Holky, jste zlatý, že na mě myslíte ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, blani: budu držet palce aby to bylo všechno dobré a žádné takové potvory Tě neotravovaly. a co zkusit místo endiaronu nějaké ty bakterky co jsou ve střevech přirozeně ať tam těm druhým potvorám ukážou zač je toho loket ;-) H. měl nějaký myslí Saccharomyces nebo Helicobacter, ale už si nejsem jistá a to mu zabírá ze všechno nejlíp Zuzi: a jak jsi na tom Ty? už sis něco na to lítání koupila? Len: kamarádka taky loni pořád chodila k doktorovi těsně před koncem těhotenství že se mu nelíbily ozvy a tipla bych to spíš na to, že je její malá děsně líná, tak se ji nechtělo v tak malém prostoru moc hýbat, určitě to bude v pořádku :-) já jsem měla dneska poslední pracovní den před dovolenou, jeden sice až v pondělí odpoledne ale do práce už nejdu :-) akorát že jsem makala jak kybernetická myška abych stihla všechno co je potřeba a kolegyni tam toho na příští týden moc nezbývalo, aby se z toho chudinka nezbláznila když bude dělat za dvě, ale ona jede 2 týdny po mě, tak pak budu dělat za 2 zase já
Odpovědět
Jija - díky moc. Lactobacily v tabeltách jím i normálně, ale ty moc nepomáhají, ty jsou spíš na podporu střevní mikroflóry, ale na nějaký bakterie a tak nezabírají. NA Heliobacterii jsem jedla ATB, ty myslím, nic jinýho nezabije. :-D Teď vypadám naprosto úžasně, moje vyrážka (lergie na prášky) se totiž projevila velkým otokem uší a zátylku. Taže mě bolí a pálí celý uši, mám je čevený a nateklý a za krkem a vypadám jak E.T. A to máme zítra s holkama z "Brna a okolí" sraz. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak mi v lékárně doporučili černé uhlí na sklidnění. Dala jsem si 2 "brikety" a uvidíme.to břicho je stále horší a mám návaly jako blázen, nevím, co to je.
Odpovědět
Profilova fotka
jija:ahojky, kam jedete na dovču?My snad odjedeme na chatu zítra
Odpovědět
Profilova fotka
Tak házíme s Blankou bobky po ICQ :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi: jedem do švýcarska na poznávačku a už se moc těším, přečetla jsem celého průvodce :-) blani: tak snad něco zabere a třeba Ti otok splaskne a budeš vypadat dobře, jinak si vem klobouk ;-)
Odpovědět
Jija - klobouk? nene....já mám slušivý kulich :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?