Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Panenky pěkné, ale naprosto nepraktické a nepřijatelné finančně. Nikdy jsem si s panenkama nehrála... Len:užijte si motorku :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme zpět.....samozřejmě začalo pršet.......Filda na motorce cca 200m přede mnou a já za ním vlála s břichem a nákupem :-N :-N :-N :-N :-N ale je super vzdoušek.... :-) Majky ta panenka fakt nevím co má tak extra, třeba i kaká :-D :-D :-D :-D :-D :-D jako Zuzanka :-p :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Kde jste báby? :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Co dnes vaříte? teda kromě Zuzanky, ta má určitě suchar a tee :-S :-S :-S :-S Já dělam br. kaši a rybí prsty... ty prcek miluje a kaši také.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Lepší než fazole =-) =-) =-) =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lenko a dost.Přestaň mě laskavě neustále urážet. Já také nikde nepíšu, že jsi zamindrákovaná stará ženská scvrklá a obrovským vytahaným břichem běžící za motorkou.Jsi tak líná, že ti ujede i umělohmotná motorka :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Já mám kuřecí prsíčka abys věděla :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Takže za chvíli bude kuřátko mezi námi že? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jsi kráva uzená......... Strašně jsi mne rozesmála :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-ty jsi to teda Lenči natřela !!!!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Leni a teď ty odveta !!! A herdekt baby jedny - dost !!!! :-N Já měla na oběd kaši a lososové nugetky... teď vypadám jak v pátém měsíci... :-N JO a holky objednala jsem si ovu testy :-D :-D :-D tak já vám pak napíšu, kdy si je budu dělat, jak atd... abyste byli chytřejší jo?! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky:to budu moc ráda, já se v tom nevyznám a Lence nevěřím :-D Lososové nugetky, hm, ale jak píše Len...nebudu se dělit, tak si je raději nedám :-N :-N :-N Markétko moje milááááááááááááá Ty až budeš vypadat jako v pátém měsíci tak já budu dávno pod drnem.Ty budeš celé těhu ležet, protože ty tvoje nožičky tě neunesou x-) x-) jdu psát Blance jak jí je...
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, Blanka je určitě vzorná a krmí se dietními potravinami, narozdíl od tebe :-D :-D :-D :-D :-D Markétko já se na tu pražskou fuchtly můžu víš co...... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D je to chcíplotina...sežere na co příde, pak to vyse......a diví se, že je jí šoufl........prostě blondýna z hlavního města :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blanička je lepší než já, jí jen Endiaron aby mohla do práce chuděra, ale prý je jí lépe. Len:shrnula byvh to asi takto. Aby jsi se z toho neposrala :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ale Zuzi, je mi tě fakt líto...... tohle je děsný..... mě úplně stačí, když mě něco tzv. prožene a jdu 2x do hodiny....ale tohle to je fakt brutus :-S :-S :-S :-S Jo a co se týče ranní Ip.... hned si mi zkazila náladu ale obě oči se mi náhle rozlepili...... je to prostě bůča Milka bez fleků s těhu špekem v 9tt..... :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale no tak, Leni......... Víš, to je šílené, že já tohle měla opravdu jen po silvestru, když jsem odjížděla od nich a teď, ale je to peklíčko. Čekám na kamaráda, půjde se mnou nakoupit, tak snad to vzládnu. Holky, já rok čekám na MS v hokeji, až si dám pivko v hospě a budu řvát GOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL a místo toho hnípu doma.Snad budu do finále ok ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, tak bach v supermarketu a´t si nestříkneš do gatí....... nemam ti poslat plínku?po Fildovi tady ještě nějaké zbyli 9-18 kg..... do toho se musíš dostat po pár dnech střevních potíží.... :-) Zuzi, a možná, že by tě ta hospodská léčba vyléčila..... člověk nikdy neví..... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A dost už s tim pomlouváním........ jsme děsný... je mi ze sebe blivno :-x :-x :-x :-x Jdu se nad sebou zamyslet...... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-ale unesou, já sice jen tak vypadám, ale mám páru jak býk, však také nesu jeho znamení !!!!!! :-N ;-) To si troufneš do obchodu?! Páni, dej si do zadku štupl, raději.... :-N :-N :-N Né... Zuzi, beruško moje, já s tebou úplně soucítím i s Bláňou !!! Chuděrky moje malé !!! A na MS jsem taky natěšená, taky jsem velká fanynka !!! len-doufám, že už zuzanka dostala rozum a zůstane na těch rohlících a sucharech... ;-) Leni a to probíráte ovu tesťačku jako mně?! ;-) :-D Myslím si to správně?!
Odpovědět
Profilova fotka
No samozřejmě Markétko..... :-) Co se týče Zuzanky... to je beznadějný případ... tu by snad zachránily jen ty pivní lázně co se v nich s Vašíkem rochnili :-D :-D :-D :-D :-D A Majky je ti dobře? Zuzka a ROZUM? Nesmysl :-D :-D :-D :-D :-D :-D =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já se chci vdávat!!!!! :-( :-( :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dámy milé, loučím se , ale ne na pořád!!!! :-D :-D :-D :-D mě se nezbavíte.... jdeme modelovat :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak jsem zpátky z Tesca.Je mi blbě, přišel pro mne kamarád, protože se mi začala motat hlava.Vašík by se zbláznil kdyby to zjistil, že jsem šla na nákup :-S :-S :-S Jdu si lehnout, papa zítra
Odpovědět
Profilova fotka
Ať už jsi v pelechu :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
ahojky tak já sem byla shopovat dárečky pro tetu x-) ale těch lidí no děs tady asi nikdo ze Zuzka v posteli a Leni modeluje nebo modelkuje :o) Zuzi v tescu sem byla taky nakoupila sem tam studenskepecete meli akci za 21 tak sem neodolala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Pasone....já sleduji Ulici :-D :-D :-D :-D :-D No nekup to, za takovou super cenu..... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nespím, odpočívám ;-) Tak jsem si nachystala ten kuřecí řízeček a Jess mi ho sežrala, tak mám zase"hovno" :-D :-D :-D Na druhý již nemám náladu, tak nic. Já mám tak strašnou chuť na pivo :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.super.cz/vtipky/14965-po-m...
Odpovědět
Profilova fotka
Zase goooooooooooooollllllllllllllllll :-D :-D :-D :-D Jdu na procházku s Jess pro kluky do hospůdky a zkusím to pivko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak gol, skara sakra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko všem :-) Letím na plavání a přeji všem krásný den papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den přeji všem !!! zuzi-ale jsme včera dopadli v tom hokeji, co? ]-( :-N Jsem si na tebe vzpoměla, že špatně fandíš... :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?