Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky krásné dopoledne ikdyž u nás hodně deštivé :-| a taky koukám že tu nikdo ;-) není ;-) u nás vše stále stejné stále 2v1 :-)
Odpovědět
Šári - já už asi 2 hodiny koukám na BRM, kdo se tu objeví a dávám dohromady fotky na vyvolání , nakonec chci všechno dát na A4 fotky, tak mám co dělat, akci mají jen do 15.11. Takže všem Brňačkám a okolním - do 15.11: mají ve fotolabech Fotex a AZfoto akci - A4 fotky ze 70,- na 29,-. Včera jsem si donesla svoji první várku, jak to bude vypadat a jsem docela spokojená, a to mě se jen tak nějaké fotky nelíbí. Takže teď dělám koláže z malých fotek na ten velký formát, včera jsem si konečně objednala fotoalbum, měla sem strach, že 80 stran 305x365mm nebude stačit a te´d jak si to plánuju, tak tam dám i něco ze svatebky, stačit to bude ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - šestá fotečka v pravém sloupci .... "při holení dejte nohy co nejdál od sebe" http://www.csfd.cz/film/32798-nastrah... v Po čem ženy touží si nohy neholí, ale používá vosk ;-) Omlouvám se, jsem filmový magor :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky medovníček upečen a ted ho celý sežeru :-D je to hodinka práce a docela sranda dělat ty placičky,mazat to x-) ted jsme byli s mojí mamkoi na pohotovosti holky ta vypadá :-( už týden marodí bere antibiotika ty vůbec nezabírají ]-( pořád má teploty 39 |-| snad už jí to ted zabere :-|
Odpovědět
Profilova fotka
mury, medovník bych si taky dala ;-) k obědu si udělám tu krupičku x-)
Odpovědět
Ahoj holky, Mury - je nějaká bacilová sezona, máma je hotová už asi 3 týdny, ségra marodila měsíc,... já jsem taky "nachcípaná", jak bylo hezky, tak kluci v práci furt otevřený dveře (máme ateliér v bývalé staré garáži), takže se dá větrat nelíp otevřením 2 dveří které jsou naproti sobě. Dneska asi ven nevylezu, ale zítra bych chtěla zajet za tátou do nemocnice, tak aby ode mě něco nechytl.
Odpovědět
V telce dávají "Básníky", ty miluju, jsem se vždycky tomu smála, ale na fakultě mě v prváku smích přešel :-D To tak sedlo :)
Odpovědět
Profilova fotka
kuk............ :-D
Odpovědět
Ahoj ZUzi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, zkusila jsem, jestli tu někdo čučí a vyšlo to...jak to, že nespinkáš?
Odpovědět
Od 9 od rána sedím u kompu a dávat dohromady fotky na vyvolání (do pátku mají cca 60%slevu), abych konečně taky měla album. Já si objednala 80ti stránkové, tak jsem si na PC udělala takové rozvržení jakou fotku na krerou stranu a až jsem to měla skoro hotový, tak mi došlo, že jsem si to přichystala na 80 listů a ne stran, takže teď to dělám znovu na ten poloviční počet. A to jsem se napřed radovala kolik mi zbyde stran na fotky ze svatební cesty :-N Holt šikulka, jak já mohla udělat zkoušky z matematiky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je tedy prima........ Já konečně 30.10 dodělala svatební knihu, tak příští týden by měla přijít, moc se těším........ Zítra stáhnu konečně ty fotky ze svatby. Měla jsem jet s Vašíkama na oslavu 2 narozenin, ale přišla kamarádka, tak jsem zůstala sama doma.Ta odešla před chvílí, dopíjím vínko a asi půjdu do pelechu, abych se v tom velkém bytě nebála........... =-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Nevíš o někom, kdo jezdí lyžovat do Itálie??? Sháníme nějaký zájezd na týden
Odpovědět
Profilova fotka
Je pravda, že kdyby mi neudělal fotky fotograf rovnou, nemám je dodnes......... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Šári, tak jak, pořád 2 v 1 ??? Já na vás pořád myslím............ :-D :-D :-D
Odpovědět
Tak ještě ráno byla Š. 2v1 ;-) A o lyžování nevím, jsme s M. nelyžaři, já na lyžích stála 2x, M. 1x :-N A taky se občas v v bytě bojím, dokonce v tom předchozím u mě vždycky spala sestřenka nebo sestra nebo já u nich, když byl M. v Praze nebo Bratislavě v práci, protože od té doby co nás vykradli za bílého dne, tak jsem se hrozně bála. Hlavně tam místo bytových vstupních dveří byly obyč.interiérové, policajti se ani nedivili, že se tam zloději dostali aniž bychom si toho všimli. Ale i v novém mám občas strach :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já jí psala ve čtvrtek jestli jsou v pořádku, tak psala že ano, uvidíme.....Mohla by vydržet do 11.11.Krásné datum.....................
Odpovědět
Profilova fotka
Krásnou neděli všem................ Dnes budou veškeré fotečky ze srazu k dispozici na rajčeti.............
Odpovědět
Zuzi, super, jsi zlato, dobrou noc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sice pozdě, ale dobrou........ nebo tedy dobré ránko............ :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.youtube.com/watch?v=IyfMIM... Holky já chci také takový klip...........
Odpovědět
Profilova fotka
http://image050.mylivepage.com/chunk5... :-D :-D :-D
Odpovědět
Dobré ráno, tak Šáry,jak to s tebou vypadá ? Taky na tebe pořád myslím,jak na tom jsi. Zuzi,tak klip je hezký. Ale už na youtube nic takového nedám-s hudbou. Je to tak týden co mi přišel mail,s autorskými právy,či co. měli jsme tam klip s hudbou od Freddy Mercuryho,byl to první rok Johanky,co jako vše za ten rok dokácala.Prostě nádhera a měla jsem to tam rok,po roce přišel divný mail v angličtině.Takže jsem klípek vymázla.Jestli tam budu něco dávat,tak už bez hudby. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky tak stále 2v1 no doufám že to nebude až na vánoce dneska máme termín ale nějak to nevypadá budu asi přenášet v utery jdu na kontrolu jsem zvědavá co mi řeknou zkoušíme i sex ale nějak to na nás nefunguje :-)
Odpovědět
Šáry,prostě malé se od tebe nechce no. V úterý ti řeknou co dál,ale u nás nechávaj ještě deset dní po termínu maminku v klidu a pak jí chtěj už hospitalizovat.Takže uvidíš. Jo a byla jsem poučena,že dva týdny po termínu-není přenášení.Prý je to fyziologické těhotenství(do 42týdne),si musím vždy před lékaři dávat bacha na pusu,pže pak na mě civěj,jako jaké přenášení ?! No to jsem fakt nevěděla :-N Šáry myslím na tebe a neboj ono to přijde. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Šárko, to bude toho 11.11, po kontrole rovnou do porodnice a Terezka je na světě :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tady nikdo není...................Pro koho stahuji fotečky??? =-) =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jdu rozeslat Ip s odkazem, jestli na někoho zapomenu, omlouvám se a připomeňte se mi prosím, díky Zuzka
Odpovědět
Profilova fotka
A je to............... :-D :-D :-D
Odpovědět
Zuzi - super, díky moc. Hlavně ten bonus na závěr :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?