Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nesmí ty si dej pozor.Mám to pořád, tak ti do té tvé Plzně nepustím nějaké litříky tekutiny žluté podezdřelé barvy :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No fuuuujjjjjj :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p zlatá dušená mrkev :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak moc neprovokuj.Kdy mi proplatíš fakturu za benzín?????????????? Já pozřít tu tvou mrkev tak jdu.......zlatý rohlík suchý, který jsem dnes ani neměla raději.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdar ženy, čím mi to tu zavání???? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Kat... Z mé strany rozhodně smradem :-D :-D :-D Jak je, co Tvá noha?Příští týden jedeme do Strážného
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzanka nás tady ohožuje :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi, no totok :-S :-D :-D spíš než noha jsi se měla zeptat,co moje alergie :-( včera jsem byla u doktora, nějak se mu něco nelíbilo,tak mi vzal krev, udělal výtěr z krku a nosu... ve čtvrtek jdu pro výsledky a asi pro antibiotika... takhle mi to říkal.. dostala jsem nový foukátko na astma, jak totiž chodím venku,tak mi prostě nejde dejchat.. tuhle jsem se musela zastavit a normálně sednout,hnedle u mě byl nějaký mladík a ptal se mě,jestli jsem v pohodě, že mi zavolá sanitku.. já byla hlavně nervní z toho,že jsem nemohla najít v tý mega kabele tu foukačku :-D :-D :-D ale dobrý...
Odpovědět
Profilova fotka
tak to máš teda pořádnou alergii.Já měla z králíka a teď jí mám z údajné Lenky :-D
Odpovědět
Majky: Šla a dostala jsem pigáro, ráno si vezmu piluly, ale pak jsem jak praštěná a chce se mi spát a jsem strašně utahaná. No a odpoledne už mám migrénu zas. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky, já se tu tak bavím těma vašima přízpěvkama... :-D momou-tak to je mi líto, že máš takové stavy a nic nezabírá.... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Markét... teď jsi pobavila ty mě s tim příZpěvkem.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majky:kdo tu PŘIZPÍVÁ? Vyrazíme na koncert? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Zuzi, ty nikam nevyrážej, nebo tam všechny pose...... :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
len:musím na nákup, kamarád jde se mnou, tak uvidíme.Praha zdraví Chotíkov ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Chotíkov zdraví Dobřany :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Bohnice nezdraví nikoho :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tady taky nikdo není :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hlášku "tady nikdo není" říkám běžně do telefonu, když nám někdo volá do bakovního ústavu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Katy to je super hláška obzvlášť ve tvé profesi.... :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem tu, Zoufalá manželka na Primě ;-) Snědla jsem 250gr jahod a nepo..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, poslala jsem ti emailem nějaké ty fotečky z Manětína co mi poslala Ája
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-já jsem ostuda !!! Přispívá :-D Ale já už lepší nebudu, nejsem jedničkářka... :-S :-N Kolega zase říká hlášku, když mu nadávám za něco... "tady je taková tma, já nic neslyším".... :-)
Odpovědět
Zuzi,Macet - mám se fajn,plodíme druhé dítko,tak uvidíme,kdy vás oznámím radostnou novinu. Doufám,že dopadnu dobře jako Murynka a na podruhé už se to opakovat(ta špatná zpráva)nebude. Ale já si počkám,teď jsem nabitá energií z toho sluníčka,takže mi je to jedno,jak dlouho budu čekat. Zuzi to je mi líto,že máš zdravotní problémy,snad se to brzo zlepší. Macet-markét je dobře že si těhu užíváš,bříško máš nádherné a mimíska taky :-D Leni,týjo doktorka už ti plánuje porod na tento pátek? Tak to uvidíme,zda to odhadla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
markee:mimi se zadaří a hlavně nebuď jako murynka.Věnuj se tomu, čemu máš, buď i nadále tak v pohodě jako jsi teď a vše přijde samo. Mě je dnes lépe, ale pořád to není ono. Psala mi Blanka, že je jí zase zle, nesmí se vzdalovat od záchodu a mám vás moc pozdravovat. Madam Plzeňská si hraje zase na důležitou??????????
Odpovědět
Profilova fotka
Dámy jsme zpět ze zahrady... fučel tam vítr, a začali se dělat černé mraky, tak jsme radši prchli.....Filda se honil s dědou po zahradě a samozřejmě mu lezli po tričku 2 klíšťata....svině jedny ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( Madam plzeňská si na důležitou nehraje.... já jsem důležitá :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Len:fakt je to jedno, jestli je to klíště, komár nebo sviňa plzeňská. já měla klíšťovou encefalitidu z komára :-( :-( :-( Protrpěla jsem si fakt moc a pokud máte možnost, nechte všichni všechny naočkovat prosím. promiň, já zapoměla, že jsi tak důležitá, že jsem zapoměla :-D :-D :-D
Odpovědět
ahojky poseroutkové :-D já sem si tu střevní chřipku odbyla před 14 dny :-p zhubla sem 3 kila ale uz je mam zase zpátky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, Tom a Filda jsou naočkovaný, a já se hned jak to půjde necham taky..... :-S :-S :-S :-S :-S Ahoj Pasone.... :-)
Odpovědět
teda klišťata fujjj ale očkovat se nenechám neb do lesa tolik nechodím a očkování se bojím :-o
Odpovědět
len ahojky tak co OVU test byl pozitivní :-D :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?