Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Zuzi - neboj, bude ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-to je strašné, jak to prožíváš, ale i mně tvůj příspěvek opět pobavil a odpusť mi to, ale chlámala jsem se na celý pokoj... :-D :-D :-D :-D Vím, že to musí být šílené.. já prožívála žlučníkové stavy 1x týdně tak 4x do roka a nepřála bych to ani svému největšímu nepříteli... To co jsem mezi tou dobou nabrala, bylo za jeden den pryč... lidi si mysleli, že jsem bulimička. Ale vím, co dokážou střeva a nebo žlučník... Co smekta? Nezkoušela jsi?! I když toto by asi chtělo odbornou pomoc, tak upaluj do nemocnice, než tam skončíš nedobrovolně a na kapačkách.... Blani, ty se taky drž... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
To věřím a hlavně doufám.už mám další košili :-S :-S :-S Jdu spát, měj se krásně a ať je ti brzy dobře, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Tak jsme se právě vrátili s manžílkem od pana doktora. Byli jsem na 3D UTZ a fazoláček se nám krásně ukazoval. Zíval, cucal si palečky a dokonce si strkal prostíky do nosánku :-D http://www.modrykonik.cz/album/view.p... Pytlík nám ukazoval celou dobu ale pindíka si nechal jako třešinku na dortu jako poslední :-) Bylo to krásné ho vidět a teď na něj pořád koukám na cd x-) zuzanek: Zuzi tedy utikej ale rychle k doktorce. Budeš strašně dehydrovaná a skončíš na kapačkách. :-( Doufám, že ti bude brzy lépe. Drž se holka. blanka: Blani ty taky doufám, že budeš brzy jako rybička. Vy si to tedy pěkně dáváte :-(
Odpovědět
Marketko - ahoj. Moc se k nám nepřibližuj, ať taky něco nechytneš. :-D Ať neběháš s náma :-D Ba ne, dělám si srandu. Fotečka je nádherná, jakpak ti je? vše ok? a kdy máš TP?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Blani :-) No nějak to řádí, doufám, že budete v pořádku. Je mi už skvěle. Užívam si těhu jak jen to jde. Vše je v pořádku. Tak mam radost. Za 14 dní jdu na test cukrovky a na to se tedy vůbec netěším, ale prostě to vydržím. Termín porodu mám podle PM 31.7. Ale myslím si, že to bude spíš začátek července. uvidíme jak to vyjde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tedy začátek srpna néééé července :-D To je ta moje těhu demence :-D
Odpovědět
Neboj, já mám demenci i bez těhu :-D Při těhu asi dostanu ZTP a opatrovníka :-D :-D :-D To je super, že už ti je dobře, bříško máš nádherné ;-) na těch testech cukrovky jsem byla, samé těhu a já, já měla chuť vypít to sladké i za ně :-D Takový testy bych brala i častěj. Ale zas kdoví, jaký budu mít chutě jako těhu, že :-D Třeba budu nenávidět sladké a milovat jitrnice a stejky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani jsi mě pobavila tou ZTP a opatrovníkem :-D :-D Děkuji za pochvalu bříška ;-) Já sladké mam ráda, ale že bych si zrovna pochutnávala na sladké glukoze to tedy ne :-N Jinak mě se chutě moc nezměnili. Jen mam mnohem větší chuť na zmrzlinu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
markétko, mám radost za tebe, že je vše v pořádku. Fazoláček je překrásný, už teď jde vidět, že je krásný po mamince ;-) Opatruj se beruško !!! blanka-Blani, taky bych řekla, že trpím lehkou demencí i bez těhu, pak mi toho opatrovníka půjčíš a já ti naoplátku prodám výhodně auto na průkaz ZTP :-N Dobrou noc
Odpovědět
Profilova fotka
Markétko děkuji ;-) Prosím tě nějak jsem mimo, dorazilo ti ode mě přáníčko k narozeninám? Moc se omluvám za den zpoždění :-( A jakpak jsi slavila?
Odpovědět
Profilova fotka
všem dobru noc :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrou noc všem holky moje......... Udělalo se mi trošku lépe, ale dala jsem si jeden multivitamínový šumák a mám křeče jakon prase zase...Snad se vyspím a ráno to bude lepší. macet:krásný Luky x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko !!! macet-Markétko, přáníčko mi přišlo, moc za něj děkuju, jsem strašná, zapoměla jsem ti poděkovat, ale v tu nedělu jsem byla tak unavená, že jsem prospala celé odpoledne, tak ještě jednou moooooc děkuju !!!! x-) zuzi-jak je?!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.... ;-) U nás dnes v noci fuček táááák silný vítr, až jsem z toho měla trochu strach, že nám něco uletí.....hlavně to dělalo děsný kravál, tak sem se moc nevyspala :-| :-| :-| :-| A teď to neni o moc lepší... fučí a fučí.... :-S :-S :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
leni-u nás v noci bylo to samé, teď ale svítí sluníčko a zdá se, že se to trošku uklidnilo, ale nechci to zakřiknout :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Markét.... u nás taky svítí sluníčko, ale je pravda, že se to trochu uklidnilo..ale jen trochu.... :-S
Odpovědět
Dobré ráno holčiny u nás fouká opět děsný vítr.A co mě sejří nejvíc je,že ten vichr mi odnesl ty krásné kvítky na třešních. Fakt já mám letos smůlu.Nejdřív jsem čekala,až rozkvete i druhá půlka sadu,když rozkvetla,tak akorát začli pampelišky,ale den na to co se ukázali,tak je sadař posekal a já zas čekala na ty pampelišky a teď už jsem říkala,hurá,půjdeme fotit,tak zjistím,že mi ta první půlka sadu už odkvétá nebo spíš ten vítr tomu pomohl. No musím dnes,poslední šance jak udělat hezké fotky Johanky v těch květech :-D Leni,jak ti je,jak miminko?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, hlásím se s první návštěvou záchoda "bez" :-D :-D :-D Hurááááááááááá Motá se mi hlava, ale břicho je už lepší. U nás byl v noci vítr, ale ne nijak obrovský a od 6 hod svítí sluníčko. Holky co je s Mončou?Dlouho jsem ji tu neviděla........ markee:Markétko jak je tobě?Štěstí se na tebe usměje co nejdříve, uvidíš.......... x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Markee.... děkuji za optání... mimi se má asi dobře, podle toho jak mi devastuje vnitřnosti.......už se nemůžu dočkat až bude s námi... hlavně Filda.... ten se pořád ptá kdy už bude ten květen :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
len:proč tomu klukovi pořád lžeš???????????, :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, můžeš mi prosím poslat odkaz na pár fotek z Manětína?Nějak jsem si neuvědomila, že jsme tam byli na svatbě už, tak ať se juknu na ty tvoje fotky.Nebo jich na chvíli dej pár do alba prosímmmmmmmmmmmmm
Odpovědět
Profilova fotka
o.k---jdu na to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky moc.......tedy pokud jsi se opravdu vdávala a jsi to ty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem :-) majky: Ahojky Markéto jsem ráda, že dorazilo, já jsem totiž nějak zase nezaregistrovala ten email s přečtením přáníčka, tak jsem se lekla víš :-N A jakpak jsi slavila? Co Luky vyhráli? zuzi: Ahojky Zuzi jsem moc ráda, že je ti lépe, tedy aspoň přes tu prdelku ;-) Teď ještě uklidnit tu hlavu a pořádně se dát dohromady. markee: Ahojky Markétko já vylézt mezi ty rozkvetlé pampelišky tak by mě museli asi odvést do nemocnice. Bych se nafoukla jako dělá koule s mojí alergiíí :-D len: Ahojky Leni, teď už jsou ty kopanečky asi docela občas nepříjemné že? Jsem ráda, že jste v pořádku. Květen je za dveřmi, takže to plánuješ na pátek? To by bylo hezké datum :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Markétko, tak jak se cítíš maminko?Myslím na tebe.Lukýsek se ozývá až k nám :-D :-D :-D Co v práci, máš pořád volné čtvrtky a pátky?Měla by jsi odpočívat taky trošku :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Macetko , ty už jsi jak moje gynekoložka.... ta to taky vidí na pátek 1.5...ale kdyby si moh člověk vybrat, kdy to bude.... ale Filípek je taky v pátek.... :-) :-) :-) No u mě už se ani nejedná o kopanečky, ale někdy mam pocit, že mi leze někam skrz bok, pak zase přes močák a pod žebra a někdy to už fakt dost bolí..... kde jsou ty časy, kdy jsem cítila jen bublinky a lehtání :-D :-D :-D :-D Váš mimísek je taky krásný......my chtěli jít taky na 4D, ale než jsme se rozhoupali bylo na něj pozdě........ :-| ale máme krásné video z velkého UTZ ve 30tt..... :-) Zuzi máš email... kdyby náhodou nedorazil, tak dej vědět..... zřejmě se tou mojí krásou ucpali dráty :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
len:tak to nehrozí :-D :-D :-D Mám email, ty máš odpo už.Vůbec jsem to tam nepoznala, takže opět kecáš prostě :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kdo ví, kde jste vlastně byli..... :-D :-D :-D :-D Já si jdu radši udělat OVU test :-N :-N :-N :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?