Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ručně bych, už neumím psát ani na klávesnici :-S ahoj, majky já jsem zatím ve fázi, kdy ještě nesleduju, ale to přijde
Odpovědět
Profilova fotka
kat-ale já taky ne !!! Ani ty čaje nechlastám... :-N Bych to asi nepožila a šlo to ven... Uvidím co ty přášky, co mi napsala dr. a pak ... tradá směr Brno... leni-vavavava !!! To se řekne !!! Jakto, že si to Kat nedělá?! :-D :-D :-D Ona asi neví jak... ?
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, tak Kat dáme kontakt na jednu odbornici :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čaj piju jenom kontryhel, ale to spíš kvůli silné ms - mi na ni pomáhá že bych si tento měsíc udělala ovu testy jsem přemýšlela, jenom jako jestli ovu probíhá, ale musela bych si je už někde sehnat a jaksi nemám čas, takže to asi neklapne. když už jsme u toho, který jsou dobrý?
Odpovědět
Profilova fotka
leni-jasan javor, ať se přiučí... :-D zabi-já se v tomto vůbec nevyznám... měla jsem jen ty proužky... a myslím, že dobrý jsou jak levný tak drahý, všechny ti ukážou tu luteizační (nebo jak se to jmenuje) hodnotu. Ale jestli ovuluješ opravdu, to ti neřeknou. To tak jedině prohlídka gynekologa... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zabi, já kupovala ovuláky normálně na bazárku na Koníkovi... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni- :-D :-D :-D :-D někoho mi to tu připomíná !!!! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Markét my jsme děsný potvory :-N :-N :-N :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak koupit z koníka fakt nestihnu, ovulovat bych měla někdy začátkem příštího týdne, ale Petr mi pracovně odjede na celej týden, takže tento měsíc zas nic :-( to je tak, když manžel lítá po celé republice ale to známe všechny moc dobře
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, zabena: tak to je docela slušný váhový úbytek, já bych taky potřeboval tak 3-5 kg dolů, ale děsně nerada držím něco podle příručky, tak asi nic ;-) kat: lepší čůrat na papírek než si něco někam strkat :-D já jsem zrovna dorazila z procházky z pejskem, vzala jsem brusle aby se pořádně proběhnul, protože jinak mě táhne všude možně jak je natěšený a já mu nestačím, takže takhle stačím v pohodě a ani jsem neskončila v příkopě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, zdravím vás!!!!!!! Už jsem na chaloupce nazpátek, mám tu Vašíka a Jessinku, pijeme pívečko ze soudku, měli jsme klobásky a naložené maso na grilu. Doufám, že vám psala majky, ať proboha nevěříte Lence.Akorát ze mě tahá penéze za telefon, těhu není, fotky ze svatby nebyli jejich a všechno na mě naprášila ona!!!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky..... :-D :-D :-D Konečně se to provalilo... už nemusim lhát a mohu si v tichosti a klidu začít dělat OVU testy a měřit bazální teplotu :-D :-D :-D :-D :-D :-D Zuzanka mě zachránila.... :-D :-D :-D :-D U nás je dnes tááák krásně..... už jsem posnídala na balkóně......kluci pojedou na pouť a já si budu válet šunky....jak jinak :-N :-N :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ach ju...tady zase nikdo není :-( :-( :-( :-( :-( Všechny se určitě někde válíte co? :-D :-D :-D My jedem odpoledne na zahradu a budeme grilovat a opékat buřtíčky.... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D =-) teda takové fabulace tady jo no eště že si nám to Zuzánku objasnila :-D Jinak já konečně razím ven na vzduch je nádherně,asi taky všechny někde trajdáte Majky užij si dnešní den ;-) přání máš v mejlíku
Odpovědět
je leni buřtíček bych si dala,ale jaksi nemáme kde udělat ohýnek, no ale na grilu snad bude taky dobrý, jen ho musím vytáhnout a oprášit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné sobotní poledne!!!!!!!!! Vrátili jsme se s Natálkou z nákupu, vaříme oběd a půjdu se válet na sluníčko s dětma a Jess. Je nádherně a jsem ráda, že jsem Len práskla a hlavně odhalila už jen kvůli sobě.Já bláhová jsem jí moc věřila a spoléhala na ní.......Takhle mě již dlouho nikdo nezklamal :-( :-( :-( x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ivi:jak že má majky přání v emailu?Má mít teď někdy narozeninky..........nevím přesně kdy :-( Skoro to vypadá že dnes
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, ty mě odděláš...... :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky, Zuzi - ahoj, ty mě lekáš, já si přečetla hlavně ten konec a úplně se lekla, co Leňa provedla :-N Kat - NIkon 100% doporučuju, já mám D60, to je skor to samý jako má MAjky :-D A fotí to samo, já s ním ani pořádně neumím :-D :-D :-D Boži - teda gratuluji, ty jsi šikulka, já pokud nesedím týden na WC, tak nezhubnu. Dnes jsem si koupila endiaron, tak asnad už mi bude ok. Zítra jedeme k našim na pouť (díky že jsou ve vlaku WC :-D), tak aspoň obleču šatky, co mi byly malý :-N :-D :-D Testy se dají koupit i v lékárně, jsou teda hodně drahé oproti těm z MK, ale tak než si je tam třeba objednáš, tak aspoň něco no. Myslím, že 3ks stály 130,-. Nebo kdybys chtěla, tak já ti můžu hned zítra poslat z hlavní pošty v Brně třeba 10ks, věřím ,že nejpozději v úterý je máš doma ;-) mám doma a nepoužívám je. Zatím :-D My dnes byli na DOD v Technickém muzeu v "oddělení" MHD, takže kousek za barákem, skoro na poli bylo hrozně moc autobusů, trojelí a pak i hasičů, a venku je tak nádherně x-)
Odpovědět
Kat - tohle je foceno dnes "za běhu" (šli jsme z tho Dne ot.dveří a já po cestě fotila, nic jsem nenastavovala, by M. nebyl nervozni, vše automat na režim "sport", protože strašně foukal vítr a s těma kytkama to házelo :-D ) http://galerie.albumfotek.cz/25882/ ..fakt je venku nááádherně
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky...... :-D Len to si piš, že tě oddělám za to vše, co jsi mi provedla :-D :-D :-D Blani:jak to, že umíštak krásné fotky a já ne????????????Chceš mne nas...??? :-D Všem krásnou neděli, hlavně "ovutestovačce" x-)
Odpovědět
Zuzi - ahoj ;-)
Odpovědět
Dobré ráno přeji všem, tak jak se tu máte? U nás je klídek,máme nějaké pohodové období. Nikdo nás tu neprudí a neotravuje. Prostě krása. Sad nám rozkvetl,takže za bárákem máme bílo a než posekali trávu,tak bylo i žluto. Už jsem udělal pár fotek,ale ještě tam chci v té kráse vyfotit Johanku. Odpoledne pojedeme gratulovat,to se zas Johanka pořádně vyřádí. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ženy, Blani, fotky jsou nádherný, no... asi tedy začnu uvažovat o té zrcadlovce :-D Zuzi, .. Majky měla narozeniny včera ;-) Jinak já dneska nesmím vylézt z baráku... jak tam je ten vítr, tak ten trapnej pyl je prostě fakt všudéééé... včera jsem sekala trávu a měla jsem oči jak tenisáky, z nosu mi tekly Niagarský vodopády a dneska ještě kašel.. ještě že má Emča tak tvrdý spaní, já bych sama se sebou takhle nespala ani vteřinu :-D
Odpovědět
Holky plánujete na první výročí svatby nějaký romantický víkendík,dovču nebo tak něco? Já bych docela ráda něco podnikla,ale nevím kde je to hezké. Po čechách nijak nejezdíme,takže opravdu nevím. Nechala bych Johanku našim a jela na víkend(jen dva dny). Prostě nějaké lázně nebo nevim :-S
Odpovědět
Ahoj, včera jsme šli Posázavskou stezku, tak tady jsou fotky http://holubcovi.homeip.net/gallery/v... fotili všichni, ale já nejvíc :-D Fotky nejsou upravené a teprve doma jsem si všimla, že to mám blbě nastavené ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky berušky !!! pasone- Ivi, moc moc moc ti děkuju za přáníčko, udělalo mi velkou radost !!!! x-) kat-nemáš se čeho bát, ono když se s tím naučíš, tak z toho jsou opravdu boží fotky !!!! ;-) A já s tím foťákem teprve začínám.. učit se můžeš pořád... celý život. ;-) blani-já dnes chtěla jít fotit makro, ale když jsem viděla (cítila) ráno ten větr, tak jsem to vzdala.. .na to nemám nervy.. zaostřila bych a stejně by mi to zase větr rozfoukal... :-N Ale fotit se dá, jen se musí vystihnout ten moment, kdy zrovna nefouká... :-N Blani, jen jsem se chtěla zeptat, jaký máš objektiv? Máš na makro, nebo fotíš objektivem, co byl základ k foťáku 18-55 mm?! Chci si teď koupit nějaký objektiv, co by mi udělal hezky rozostřené pozadí. Ono to jde i s tím základním, ale musím být blíž danému objektu.. už jednou jsem si objednala objektiv 55-200 mm ale nakonec ho vrátila, teď toho lituju, bo si myslím, že tím bych toho docílila... pevný objektiv nechci, i když tím bych asi udělala hezky rozostřené pozadí, když bych fotila např. lidi, tak nevím?! :-S zuzanko-jj včera jsem je měla a v pátek jsem ti vůbec nestačila odpísat na sms, měla jsem toho tolik... tak jsem ráda, že sis to aspoň trošku užívala a doufám, že už je ti líp !!! :-) Myslím na tebe !!!!
Odpovědět
Profilova fotka
momou-moc hezké rodinné fotečky... !!!! Líbilo se mi, jak se Jára "trápil" s kočárkem v tom lesíku :-D markee-Markét, my máme v plánu na výročí odjet na dovolenou... tak doufám, že to klapne?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.... u nás je dnes poněkud divně...dopoledne svítilo sluníčko, ale teď už je schované a začal pofukovat vítr, že mi začlo být na balkóně chladno.....Tom kouká na formule a Filda odjel s tchánojc na venkov...... :-) Včera i dnes dopoledne byli kluci na pouti..včera s našima a dnes s tchánojc...Filda byl snad na všech atrakcích, kromě těch centrifug, velkých kolotočů, horských drah a dalších děsů..... :-S :-S :-S :-S Byl přímo nadšený a má veliký balónek ve tvaru auta, z toho filmu Auta, Mc Qiunna, tak to tady pořád cestuje po stropě... naštěstí je to takový ten balónek, nevím co je to za matroš, ale ne klasický gumový, ale vypadá to jako alobal.....protože já ty obyč nemusím...mam vždycky srdeční zástavu když prasknou......a tyhle nepraskají.... :-N :-N :-N Tak papa já jdu zase odpočívat... :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak nás to z Hané fouklo zas zpět do Brna. U našich nádherně, ale ten vítr :-p :-p :-p Teď to vypadá spíš na déšť. Majky - já fotím hodně tím záklandím 18-55, ale zrovna ty fotky ze včerejška jsou foceny 70-200, ale absolutně to není děláno na makro. Jenže já nafotila ty autobusy atd. 18-55 a jak jsme šli zpět, tak jsem ty objektivy přehodila a fotila třeba nějaký detaily, vlaječku, atd. a měla pak po cestě nasazený tento a jak foukalo, tak jsem samozřejmě nechtěla přehazovat objektivy. Ty věci co jsou vyfoceny byly ode mě asi 1,5 až 5m. takže žádný makro :) To je objektiv na "zoomování", prostě když chci vyfotit nějakou věžičku nebo zvířátka v ZOO a ten 18-55 to už víc nepřiblíží, tak přehazuju na tento. Ten má i přímo stabilizátor, ale má 2 velký nevýhody (na určité druhy fotek): 1. není vhodný na sport, atd.,, spíš na ty statické objekty 2. dokáže zaostřit až tak od metru a něco. Prostě kdybych si klekla do trávy a chtěla vyfotit pampelišku, tak ani náhodou, tu musím fotit normálně vztyčená. 3. jeho ohn.vzdálenost začíná na nějakých těch 70, takžejá třeba fotila nějaký detaily fasády na zámku a přiběhli opilí strejdové, ať je vyfotím, tak aby se mi tam vlezli, tak jsem si od nich stoupla pěkných pár metrů , tak nechápali :-D A jinak opožděně, všechno nejlepší k narozeninám, ať se ti všechno daří a splní se to všechna přání ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?