Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ránko !!! momou-Moni, jezůs, to z toho musíš mít obrovskou radost !!! Je to šikovný chlapeček !!! ;-) x-) zuzi- užij si to beruško a hlavně odpočívej, z takovou můžeš dopadnout jak já po svatbě...!!!! A to bys přeci nechtěla... tak se šetři, nebo na tě vlítnu a uvidíš to tóčo... :-N
Odpovědět
Majky: Já to srovnávám s Aničkou a ta to uměla dřív |-| ale radost mám velikou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
momou-ono se říká že chlapečkům lecos trvá, tak to tak nesmíš brát. Každý z nich je vyjímečný !!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.....Majky díky za IP....... ;-) ;-) ;-) Mam z tebe velkou radost.... :-) U nás dnes prší, ale to nám nějak nevadí, aspoň nám to zaleje zahradu.... :-) Tom jede rovnou z práce na venkov, s tchánem a švagrem.....budou dělat údržby a opravy na vozidlech.....takový domácí servis.....dolejí oleje, zaplácají rezy atd..... přijedou až zítra večer, tak snad nebudeme rodit.... :-) U nás je příští víkend pouť u sv.jiří, tak Filípek je domluvený s "bříškem", že až po pouti.......a pak se může narodit..... :-) :-) :-) :-) se ho tak bude ptát...Jestli bude takové aktivní jako Filda, tak budu přenášet do Vánoc.....ale hlavně aby bylo mimi zdravé a druhý porod byl bez komplikací......nic jiného si nepřeju :-) Dnes budu péct kuře a k tomu uvařím brambor...... mam ten klidový režim, tak abych nestála půl dne u sporáku....takhle se to uvaří skoro samo :-N :-N :-N Tak zatím pá..jdu se nasnídat.... ;-)
Odpovědět
Majky: Jo jo, já vím, ale tak já musím u Kubíka i odčítat to, o kolik se narodil dřív. A na to je prý šikovný až až x-) jak říkala mudra. len. Hezky odpočívej, tady taky leje a je tu černo, že musím skoro svítit.
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo ve kterém tt se Kubí narodil?Je to šikulka........To nás malý se narodil ve 41+4 :-N a byl ve všem pozadu...ale asi to bylo tim komplikovaným porodem...ale do dneška je pohodář..... :-D :-D :-D :-D No u nás je taky skoro na svícení.....u nás to bude asi tak, že malý si nejdřív pustí nějaký kreslený film, pak si bude hrát v pokojíčku, nebo si natahá hračky do obýváku, kde se válim já s Harlekýnkou..... :-D :-D :-D :-D My máme doma romantiku za všech okolností :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo holky, viděli jste tu svatbu na těch Sejšelách?....to je taková nádhera......nejen svatba, ale to prostředí, ty krásné květiny, barvy, palmy, a hlavně to moře........já táááááááááák smutnim po moříčku....ale člověk prostě nemůže mít všechno.... :-| U nás je taky hezky..... :-) i když dnes ne.... :-)
Odpovědět
Ahojky, Momou,tak to gratuluju,to je Kubík veliký šikula. Len,odpočívej a hlavně nic nepřeháněj. Nic ti neuteče,takže pohoda. Jinak je u nás hnusně,fouká vítr,je zima.Ven nejspíš za celý den nepůjde,ale nějak mi to neva,pže jak je pořád hezky a jsme venku,tak mám doma tááááákový bordel,že aspoň budu moct pořádně uklidit :-D
Odpovědět
len: Kubík se narodil 35+5 a Anička 36+1 holt pospíchali :-D Jé Harlekýnky, už ani nevím, kdy jsem četla naposledy. Ty co jsem měla, jsem rozdala a mám prd. |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo ty tvé dítka byla nějak aktivní :-D :-D :-D :-D Moje mamka pracuje v knihovně, tak mě zásobuje.....ale číst to třeba 3 měsíce v kuse, tak mi z toho hrábne :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, jen na otočku jdu vás pozdravit. Pozdravuje vás moc a moc Blanka a marketas x-) x-) x-) x-) Lenísku, kolem 14 hod jsme u tebe i s Natálkou a Lukáškem. Tak já zase běžím, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zuzi :-D Vy o mě přijedete pečovat? 8-) 8-) 8-) Holky, u nás teď neprší, ale jak řiká pan Komárek, z filmu na samotě u lesa...... Chčije a chčije :-N :-N :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
len:u nás prší a o tebe nejedeme pečovat, ale sežrat na co přijdeme a pojedeme dál :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leni-beruško, já díky za IP a povzbuzení !!!! Jj, tu svatbu jsem viděla... náááááádherááááá já chci na dovču !!!! ;-( :-N Leničko, jinak odpočívej a šetři se !!!! zuzu-děkujeme za podzravy !!! :-)
Odpovědět
len: No jo, děti jsou holt po mamince :-D Zuzi. Jeď opatrně.
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo :-D :-D :-D :-D Holky, tak my jdeme obědvat.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni-já bych si tak dala kuřátko.... mám hlad jak sviňa.... :-N Nechte si chutnat !!!
Odpovědět
Holky neplánujete nějaký srazík? V nějakém mezi místě,aby byli dobré pro nás pro všechny? ;-)
Odpovědět
Markee: pořád je na řadě sraz v Praze, co se nekonal.
Odpovědět
Áha,tak on není nadobro odpískaný? To je dobře.Tak se snad někdy sejdeme. I když mě osobně to teď moc vycházet nebude.Určo vim,že od příštího víkendu do půlky června o víkendu nemůžu a pak vím už dva víkendy o prázdninách(jdeme na svatbu a pak na tchýně padesátiny).Od podzima do jara to mám lepší :-D Ale tak mohli by jsme zkusit se nějak domluvit,co?????
Odpovědět
no nevím, aby to nedopadlo zas jak když všechno Zuza zařídila a najednou nikdo nedorazil. :-(
Odpovědět
ono to nechce moc dopředu plánovat. Mám už takové zkušenosti se srazíkama.Čím dýl se to domlouvá dopředu tím hůř.Chce to akci "Z" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
markee-myslím, že srazík už tu byl a nějak nevyšel... :-S A akci "Z" bychom mohly plánovat, kdybychom všechny bydlely poblíž... My dnes máme srázek z našeho okresu. Jdeme si s holkama sednout do restauračky v mém bydlišti, bo většina je odtud a nebo max 10 km od města. :-)
Odpovědět
majky: No právě, jste kousek od sebe. A pokud vím, tak manžílky jste seznámit moc nechtěli, takže i když se bude plánovat další srazík, tak tu zas bude viset ve vzduchu to, co s drahými polovičkami. Pak to zas padne a ...........
Odpovědět
Profilova fotka
momou-jsme kousek od sebe, ale ne vždycky tam hraje vzdálenost, pokud se budeme chtět vidět, tak se uvidíme.. já už sraz neřeším... Jinak já jsem nepsala, že manžela nechci seznámit, jen každá musí svého manžela znát natolik, aby věděla, jak se bude v takové společnosti cítit...? Já vím, že můj by na to nebyl... takže jsem se vyjádřila jen tak, že mně můj doveze, ale půjde si po svých a pak mně zase vyzvedne. Navíc se ten sraz plánoval hodně dopředu a pak.. no však víš.. proto se na téma sraz nehodlám bavit a řešit to znovu. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tady je táááák hnusně....leje a leje :-p
Odpovědět
Profilova fotka
leni-ani mi nemluv, jak je tady.. se tu zatáhlo a čekám, kdy to od vás k nám dorazí !!!! Nemůžeš k nám poslat sluníčko?! :-N
Odpovědět
majky: no já si myslím, že kdyby se naše polovičky seznámili, tak by se třeba i dobře bavili. Ale pravdu máš v tom, že už se nemá cenu bavit o nějakém srazu.
Odpovědět
Ahoj holky, zdravím vás, jen v rychlosti a zas mizím: 1. jsem spala 2,5 hodiny a ráno zas vstávala v 5, abych od 6 už rýsovala v ateliéru :-p 2. skončil mi antivirák, takže honem se zas odpojit, než něco chytnu :-D 3. jsem šla pro výkresy v tom největším liáku a krupoití (co nám to ze západu posíláte za počasí???????), takže jsem na kost a jdu si napustit horkou vanu a spát :-N Krásný víke nd všem, zítra (nebo mžná už večer) vás dočtu...
Odpovědět
Profilova fotka
blani-tolik info najednou, to nepobírám... :-D :-D Tak se zehřej, ať nejsi zase nemocná !!!! To by tak ještě chybělo. Papa a krásný víkend.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?