Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj Zuzi, tak co babička a Matějská? ;-) teda, chudák Vašík, hlavně ať je mu líp. A neje ho nějak přivázat k posteli , aby nešel o práce :-N ?
Odpovědět
Tak celý den jsme byli v ZOO a super, i když nesvítilo tolik sluníčko jako včera, i tak mám tváře dost červené. Anička ani nespala takže doma jak lehla, tak hned usnula :-N Měli jsme ještě s sebou půjčený děti, takže to bylo úžasný x-) Teď se mi stahujou fotky. No byla to paráda. Jinak včera jsme koupili sedačku na kolo pro Aničku, pak ještě kolo - místo tříkolky (to co prodávají je děs a hrůza ]-( ) a pak ještě blimbák na Andulčinu hlavu. Jsem utahaná jak kotě. Blani: Tý jo, to bylo jídla ........ hned bych si dala :-D Zuzi: Jak je babičce? A jak bylo na Matějský? Taky jsme chtěli jít, ale nebylo s kým :-(
Odpovědět
Ahoj holky, tak už se mi podařilo stáhnout fotky a tady jsou s datumem 5.4. http://holubcovi.homeip.net/gallery/v...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky.... :-)
Odpovědět
Dobré ráno přeju všem, dnes tu máme mlhu,žádné slunce.Ale včera bylo sluníčko za mraky,i tak bylo hezky,ale Johanka mohla aspoň ven,když slunce bylo schované.Byla půl hodiny na pískovišti a byla moc spokojená,se jí nedivím,že se jí tam tak líbilo. Pak jsme byli od třech do osmy u babči dole,tak si Johanku babička pěkně užila. Dnes jedu dělat bráchovi účto,tak snad to pochopim rychle a nebudu tam moc dlouho.Nemám nějak nálada na nic :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky... tak mě to ležení už pěkně s....e ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( Nejsem zvyklá se pořád válet, už mě bolí celý člověk...... už aby byl aspoň konec dubna :-| Malý je u našich, protože odpoledne musim do práce s papírem na MD, tak abych ho nemusela tahat s sebou..A Tom mě tam odveze, protože už se mi s tim pupíkem špatně řídí =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já si jdu číst :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky....... ZOO byla super, moc jsme si to užili a ani jsme nedošly nahoru, prošli jsme jen spodek............... Matějská nevyšla, protože jsem byla dlouho u babičky a kamarádka potom usnula, tak jdeme zítra. Lenísku, odpočívat musíš, ať pinďouskovi se u tebe líbí ještě chvilku....... Jinak babičku dnes pouští domů, potřebují volnou postel, tak jsem moc ráda a babi s dědou ještě víc...To bude noc plná vášní, že tam dnes ani nejedu...
Odpovědět
Zuzi: tak to je báječná zpráva x-)
Odpovědět
Profilova fotka
moni, to jo............ Holky já mám dne sobrovskou depku a od rána pláču.......... :-( :-( :-(
Odpovědět
Copak Zuzi?
Odpovědět
Profilova fotka
tak na vás po celém dni jdu mrknout... už za chvíli pádím k holičce,jdu se ještě víc zkrátit... :-) zuzi-babička s dědečkem budou mít muchlovací noc. Jsem ráda, že už se babičce daří lépe. A co je s tebou? Jakpak že depka? Vždyť je sluníčko, krásně.... ono se to asi za poslední dobu nahromadilo a teď se to probudilo, co?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
majky:asi jo........je toho fakt moc na mě
Odpovědět
Tak jsem na zítra objednala smuteční kytku ............. a jdu si dát panáka :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Moni proč? Já jdu ve středu na pohřeb.
Odpovědět
AHoj, Zuzi , Moni - copak se děje? Fotky ze ZOO super, hlavně těch koupajících se vyder a medvídků. A pak ten lemur. ;-)
Odpovědět
Já jdu na pohřeb zítra - strejdovi. Nestačila babička ;-(
Odpovědět
Momou - upřímnou soustrast, drž se ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moni - drž a upřímnou soustrast, hlavně že se máš o koho doma opřít a nejsi na to všechno sama :-(
Odpovědět
28. května by mu bylo 75 let. A protože učil hrát tenis, tak jsem mu nechala svázat kytku jako do tenisové rakety. Chtěla jsem mu ji nechat uvázat na narozeniny ...................
Odpovědět
Dobré ráno, mě se dnes nic nechce :-( Nejlíp by bylo, kdybch ten dnešek mohla přeskočit.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Moni, ber to tak, že 75 je krásný věk a strejda měl možnost prožít krásný a docela dlouhý život, v mém okolí poslední dobou odcházejí bohužel mnohem mladší lidé (manželka našeho automechanika umřela loni v autě a nechala po sobě 2 syny ze dvou manželství, naštěstí budou vyrůstat spolu) jinak přeju dobré ráno, já se dneska chystám nechat si zkontrolovat krev jestli se mi to tom železe co jsem brala zlepšila
Odpovědět
Jija: Ještě jsem se nevzpamatovala z babičky ............. Já vím, že 75 je úžasný věk a to ještě v lednu byl jako vedoucí zájezdu v Itálii a lyžoval. Ještě na podzim hrál tenis ............... A podle dr mu úplně odešel nervový systém, takže by jen ležel a koukal a nic jinýho, nemohl ani mluvit. Já si uvědomuju, že je to pro něho spíš vysvobození.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko momou-pokud by měl být strejda ležák tak je to pro něho z části vysvobození... je to hrozné, bohužel, to je život.... :-(
Odpovědět
Majky: Já vím, já si to uvědomuju.
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám, že přát krásné ráno je asi zbytečné, takže vám všem popřeji pevné nervy............ Moni drž se, mě to čeká zítra :-(
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-komu jdeš na pohřeb, jestli se můžu zeptat?
Odpovědět
Profilova fotka
Znáte ho všichni....... Mirkovi Moravcovi.byl to náš velice dobrý kamarád, chodil s námi na pivečko a jezdil na tábory.......... |-| |-| |-|
Odpovědět
Zuzi: Já ho neznám, ale je mi to i tak moc líto. Tak přeji pevné nervy a snad už to máme na dlouho vybráno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mirka znáš................hrál v Poldovi, nadaboval spousty filmů............
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?