Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majky: Markétko, no jo jsem tu po dlouhé době ale nestihnu vás dočíst. IP počká až bude čas ;-) Já musela napsat teď, protože víš jak jsem na tom s časem a pak zase nevím kdy se sem dostanu. Dneska mam dovolenou tak jsem toho využila a jsem tu s vámi :-) Jdu připravovat manžílkovi jídlo než přijde z práce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
macet-Markétko, vím, jaké máš v práci podmínky, že se na net nedostaneš a jsi hlídaná. Tady se řeší starosti a radosti všedního dne. Krom Ferinky nikdo další neporodil, teď jste na řadě vy a lenča (doufám, že jsem na nikoho nezapoměla) ?! Tomíka pozdravuj a co dělá Jessinka? My jsme Shaw objednali k narozeninám, které měla 19.3. obojek a vodítko a taky takovou známečku s telefonním číslem, kdyby se nedej bože ztratila. Ale obojek byl malý tak jsme ho museli vměnit, ale až přijde, tak bude mít stejný obojek a vodítko (s kostičkama) a bude úplná parádnice.... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majky: Markétko krásně jsi mi to v kostce vypsala :-) No na řadě je leni a já doufám, že ještě nějaký čas vydržím :-D Jess se ted tady válí po koberci a spinká. To víš, ona tolik pracovala :-D My jsme jí také koupili obojek,ale protiklíšťák. Už si přinesla domů 3 klíšťata, tećh jsme si všimli tak chytli ještě než se přisáli. Ale jedno jsem jí už operovala. Fuj já je tak nesnášim. Tak jsme hned jeli pro obojek tak snad začne fungovat. Jíé Schawnee je také březňátko? Jess je 10.3. ;-) Tak to bude mít bobiška radost. obojek s kostičkama máme taky, asi je oblíbený :-D
Odpovědět
Profilova fotka
macet-Markétko, o klíšťátkách mi ani nemluv. Vždy když se Shaw zeptáme "podíváme se ti na klíšťátko", tak zdrahne a nebaví se s nama. Ví, co bude následovat. Myslím, že jsem ti to už psala, ale Shaw jednou měla klíště na jazyku. S tím jsme museli na veterinu a veterinářka nechápala... :-N Jinak jí je najdu vždycky já, i když ji tchánovci prohlížejí, asi mám na ně víc štěstí. Ale vždycky byli nasátí a velcí, tak taky s Lukem pak operujem. Od nás si ještě tak barsco nechá, pak se s nama ale nebaví a utíká před nama... :-N Jé jsem netušila, že je Jess taky březňátko?! A kolik teď bylo Jessince? Shaw měla 3 roky. A kostičky jsou opravdu oblíbené, to mi psala i ta paní, od které jsme věcičky objednávali. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky: Markétko klíště na jazyku tak to jsi nepsala. To bych tedy nečekala a hlavně bych ho tam nehledala. :-( Chudinka to se jí nedivím, že pak zdrhá. Jess je na štěstí taková hodná, že vždy drží ikdyž se jí to nelíbí. Ale pak musí být odměna - piškutek. pro ten si hned po jakémkoliv malém zákroku běží. Máme je v plechovce u dveří a tak už rovnou běží a sedne si k ní a čeká dokud nedostane :-D To já taky Jess oblízam, jsou místa kde víš že se hodně chytají,a le také je najdeš občas někde kde tě to ani nenapadne. Jess byli také 3 roky :-) To jsou od sebe o 9 dní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
macet-jé, dovedu si ji představit, jak utíká k té plechovce. :-D Já to říkám furt, že pejsci jsou chytrá vzířátka !!! Bobišky jedny. V tom jazyku, na to jsem došla tak, že mně olizovala ruku a něco mně drhlo. Tak jsem jí otevřela čumáček a začala histerčit a volat Luka že tam má klíště... hnde jsme jeli. Dr. se taky podivila a řekla, že se za celou karieru s klíštětem na jazyku nesetkala. Tak hlavně, že to dobře dopadlo. Shawnee taky drží, když ho má na břišku, tak Luk si ji dá na sebe a já operuju, ale je to pocit, kňučí a nejradši by utekla, ale nechá se. Nic jiného jí taky nezbyde. Pak taky dostane kostičku nebo piškotek, ale teď musí schudnout, je tlustá, tchýně ji vykrmila... jsou jak prdlí ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsme zpět z vycházky......jdeme si dát véču..prckovi vyhládlo...vlastně oběma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsme se právě vrátili z procházky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se vám vrah vrátil z procházky............ :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, všechny moc moc zdravím a na všechny myslím, mějte se, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Markétko stačila jsem ti odepsat, mějte se krásně a dávejte na sebe pozor, papa
Odpovědět
Ahoj holky, Zuzi - dík za fotečky. chudáček myšáček :-D A teď návod na ty odkazy. Jelikož kdybych to sem napsala tak jak se to má psát, tak se to nezobrazí správně, tak to budu psát klávesu o klávese :-D Chcete třeba dát slovo Svatba a když se na to ťukne, tak aby to otevřelo nějakou stránku. takže před to slovo dáte do hranatých závorek písmeno A + mezera + href + rovná se+ uvozovky nahoře + adresa alba + uvozovky nahoře + ukončit hranatou závorkou..... teď dte slovo Svatba a teď zas do hranatých závorek dát výraz /a Kdyžtak vám to hodím do mailu, kdo bude chtít, ani přes IP to poslat nejde, tak jak to má být napsaný, nějak to tu nefunguje :-N
Odpovědět
Článek se načítá
anebo je to tady: http://www.jakpsatweb.cz/html/odkazy.... ... asi 3. řádek zvrchu, šedivě, jako příklad. Akorát místo toho index.html dáte celou adresu té stránky, takže nějaké http://www.blblalaalalala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je řádkování ;-) a za to napíšete jak se to bude jmenovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo tady se to neukáže jo ]-( ]-( už mě to sere :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ostrá závorka a=href odkaz zkopírovaný na to co chcete a zase ukončit ostrou závorkou....a za to napsat jak se to album jmenuje ;-) řádkování je:ostrá závorka BR ostrá zívorka text....enter a zase ostrá BR ostá .....text enter atd
Odpovědět
Mury - proč myslíš, že to tady taky píšu jak debil. :-D Už jsem to párkrát někomu do diskuzí vysvětlovala, ale ono se to nezobrazuje :-D Ani přes IP to nejde poslat, tam se to také celé nějak dokazí :-D Koukám, že máš novou ikonku ;-) Jak se máš, jak ti je? Už chřipajzna polevila?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, vy jste úplní IŤáci když se umíte v takových věcech orientovat, já se radši ohledně počítačů snažím všemu složitejšímu vyhýbat :-N nějak na to nemám buňky (nebo se mi spíš nechce se něco učit) já jsem dneska brzo doma, protože si mě manžílek vyzvednul z němčiny a k večeři byly hranolky a řízek, mňam
Odpovědět
Profilova fotka
blani to vím že to nejde ale já to zkoušela ještě jinak a to také nejde :-( ]-( 8-) snad to holky pochpoí je to hračka potom :-D :-D jukni na koníka do alba mám tam bříško :-D :-D pidi bříško :-D :-D je mi fajn těhu si ted užívám úplně jinak,hodně jím žeru :-D :-D pořád jsme unavená ale strašně..rýme už polevila úplně v pátek jdu na první kontrolu snad se piškot ukáže :-N =-) a doufám že mě dr.nechá dál doma a co ty?už je ti dobře?PN už nemáš vid?a co ovu testy obejdnala jsis? já ted otěhu 25DC :-N :-N
Odpovědět
Jija . ale tak zas se orientuješ v jiných věcech/oborech. Ale kybys věděla, jak si taky občas připadám jak debil, když volám M. do práce a slyším, jak se mu tam smějou, když mi polopatě vysvětluje, jak něco na PC udělat. A to jsme spolu chodili na gympl se zaměřením na MA a počítače :-D A ještě jsem klukům vypracovávala matur.otázky z počítačů :-D Ale 10 let v IT, to je jak jak kdybych studovala v pravěku, to jde tak hrozně dopředu :-D :-D :-D A jedna z mála věcí, které si z počítačového pravěku pamatuju, je pár HTML kódu podle kterých dělám webovky, ale když to viděla sestra která už to dělá takovou novější technologií, tak to nazvala prasokódem :-D Ale hlavně že to funguje, ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky to já jsem žabař oproti vám všem.................co se týče pc, jsem hodně špatná, ale lepší než Vašík, umím psát a zapnout si ho :-D :-D :-D Blani pošli mi ten ůpopis" prosím.........díky mury:hlavně aby jste byli v pořádku
Odpovědět
Profilova fotka
jija:ahojky Jituš, jak je?jakpak to jde??? Jinak jsem začala stahovat fotečky všechny, co jsem měla různě na sd kartách atd, tak kdo se chcete kouknout, hesla avše je stejné jako bylo ;-) teď jdu dělat knížku z Itálie, moc se těším, až dorazí......
Odpovědět
Jo, testy mám doma už asi 7 týdnů, ale mě se nechce testovat. :-D testy jsou ještě skoro 2 roky trvanlivý, tak třeba když se do vánoc nezadaří, tak začnu testovat. Původně jsem je chtěla jen abych zjistila, že mi tělo funguje, protže muže stejně nemám často doma, ale já jsem lenoch největší :-D :-D :-D A to je dobře, že už ti je líp, na bříško hned kouknu. Já si dnes donesla z pošty balíček s tou bublinkovou masáží a před chvílí mi volala sestra, že nemá kde bydlet, takže budeme mít doma kdo ví jak dlouho kazišuka :-S A to jsem M. řekla, že dárek k výročí dostane předčasně o víkendu a dostane akorát prd ]-( Asi sestře přispěju na kino :-D Na nějaký hodně dlouhý film :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani to budete bydlet se sestrou? :-| Jsem zvědavá, až to vyzkoušíte.vašík byl včera na fotbale, je celý rozlámaný, tak si odpo dal perličku a vytuhnul........vstávat bude si až ráno, takže zase nic dneska.A já se tak těšila bez Stuartana sexík :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blani tedy :-( jaktože nemá kde bydlet?? :-. :-. no mě ovu test kecal :-D :-D ten den kdy se povedlo mi sice ukázal //ale slabou takže negativní no ale já se řídila podle mého těla bolesti a hlen mi říkali že je ovu :-D :-D a ona byla :-D :-D po revizi jsme to vnímala úplně jinak ;-) dlouhej fil třeba podivný příběh Benjamina něbo tak nějak se to jemnuje trvá 3 hod. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Zuzi: u mě všechno v pohodě, zvířátka a manžel nakrmeni tak koukáme na film, v telce pořád nic, tak máme rozsáhlou filmotéku na dvd :-) blani: to chce dlouhý film nebo poslat na dlouho procházku ;-) murynka: to je fajn, že už rýma polevuje a najíst se je taky fajn, určitě Tě dr. nechá doma aby sis pořádně odpočinula ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jija jde o to že doma chci být celé těhu :-N a ne na odpočinutí ale abych o to zase nepřišla :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Jíjo, Zuzi a Blani ;-) ;-) ;-) ;-) Jsem právě dožehlila prádlo, ale musela jsem si to rozdělit ještě na zítřek... už u toho nevydržim stát...bolí mě zádíčka :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Jeeee já jsem tak šikovná,na koníkovi už to mám,teď jdu vkládat tady do albíčka :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Feri Matěj je v medvídkovské kombinézce úžasnej :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?