Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Majky: No Jára udělal hlasovátko a to samo hlasovalo za Matýska. K tomu pak už jen potřebuješ pc, který je puštěný. Zjednodušeně řečeno, si ten program najde pc (nějak po síti) a zahlasuje. Tady ty IP Jára nastavil ;-) A pka bylo ještě jedno hlasovátko a to bylo na náhodný IP adresy :-N Hlasovátko vypnuté ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo:Lukášek je nemocný neustále poslední1,5 roku, je to šílené s ním a ze 70% to od něj chytne posléze Natálka.Malý Vašík je také nemocný, tak by jel Míša od Gabči sám s holkama a nudil by se........ Leničko, tak doraž do Prahy příští rok a půjdeme do Zoo společně.U vás ZOO je ....., ale ti dinosauři :-D :-D :-D Ferinko, gratulace k vítězství!!!!!!!!!!!! majky:myčka je super, jen předtím jsme se dohadovali, kdo umyje nádobí a dnes kdo ho bude vyndavat z myčky :-D Holky pádím za babičkou do nemocnice, mějte krásný víkend všechny, papa
Odpovědět
Profilova fotka
momou-ty jo no to jsou mi věci?! =-) Tak aspoň jste to zachránili !!! ;-) Já taky hlasovala ale vždy jen 1x za hodinu zuzi-s tím taky počítám, nebo kdo ji naplní. No ono to zas až tak nějaký zázrak nebude, ale jsem šťastná, že aspoň nějaká bude, než se našetří na novou... Pozdravuj babičku !!!
Odpovědět
Profilova fotka
majky ráda vyřídím...
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/view.p... Markétka se ani nepochlubila novou fotečkou Lukáška ;-) ;-) ;-) Tak já pádím, cestou necestou, papapa
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-já to prásknu, mně ji poslala ... :-D Ona chudinka nemá čas, vždy jen, když tam nemá šéfa, tak rychle něco písne, ale jinak nemůže na net... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Momou,až taková černota????Aby Matěje nezavřeli... :-N :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Feri, jj zavřou ho až zčerná a budete mít malýho černouška :-D
Odpovědět
majky: No tohle hlasovátko hlasovalo asi tak 60x za hodinu :-D feri: není to černota, je to tak na hranici, v pravdlech není nic o tom, že by se to nesmělo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
momou-ty vogo =-) :-N :-N tak to sů klobůky... :-D dobrý !!!! Holky, já už jdu domů, teda na ty lávovky. Tak vám všem přeji krásný, odpočinkový víkend.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky...... tak manžílek už vegetí v O2 Aréně v Praze.....to my to budeme sledovat hezky z teplíčka domova :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To mně manža za chvilku dorazí z práce domů, hurá :-) a nepustíme ho nikam zase do pondělního rána :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Vy se máte :-( Tak si ho hezky užívejte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, my za chvilku mizíme na nákup :-) Len: pro nás je hokej až zítra, H. je z Varů takže se musí fandit aby to spartě nandali Beru: se někdo má, ten můj jde zítra ráno na fotbal (mají něco z práce) a vrátí se až večer a nechci vidět v jaké stavu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majky:mě to také poslala do IP, ale včera jsem na to koukala a ještě ji tam neměla tu fotku x-) Mě fascinuje, jak jsou všichni zaháknutí do svých manželů, proč je chudáky nepustíte ven, aby si odpočinuli? =-) Len:mohla jsi přijet s ním.............ukázala bych ti své teplo domova :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, to né, já ho neomezuju, jen když se celý týden vrací pozdě z práce, tak se na něj s Andulkou těšíme, že si ho konečně užijeme a budem se společně válet v postýlce a půjdeme na procházku ;-) ostatně příští víkend chce jít na nějakou soutěžní modelářskou výstavu a pak máme mít sraz s kamarády z tábora, takže my holky se tam pojedeme asi jen ukázat a taťka zůstane na noc a bude zapíjet miminko (ale ještě o tom neví :-N )
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi: my se právě vidíme téměř jenom o víkendu, v pondělí mám němčinu, v úterý většinou oblítám co potřebuju, ve středu angličtinu, ve čtvrtek cvičení a v pátek chodí H. na fotbal ;-) a navíc teď je utahaný a když příjdu domů tak skoro spí :-N já ho ven pouštím, dokonce mu říkám aby chodil častěji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Vítek je taky v týdnu každý den v práci do tří a víkendy má volné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vašek vstává mezi 5:00 - 6:00 a vrací se denně kolem 20hod, minimálně dříve, takže nám zůstávají jen ty víkendy a občas v týdnu když se sejdeme nějaké"šup šup" :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak my alespoň ráno vstáváme spolu ve 4:10, ale já vypadnu za 10 minut na bus :-), už mě přestává bavit dojíždět 1,5 hod do práce a 2 z práce, potřebovala bych najít něco blíž, i když takhle toho alespoň spoustu cestou přečtu :-D
Odpovědět
No u nás to je,že Míša je den v práci a dva dny má volno.Já jsem pracovala: ráno mezi 5:30 a 6:00 vstávat(podle toho jaké bylo roční období)a dom jsem přijížděla nejdřív v 18:30. Většinou tři hodiny na cestě do a z práce.Někdy dýl,když byla bouračka na D1 ]-( Pak jsem šla do Eurotelu a tam byli směny,takže to bylo různé(ještě že jsem tam byla jen 2měsíce,pže mě směny nebavili).
Odpovědět
Tak holky, já právě doluštila překvapení, mám omytá 3 okna (pokoj, kuchyň, obývák - balkon), byli jsme na nákupu, vypráno ............ dnes jsem se činila. Zítra ještě složím prádlo, vyluxuju a udělám koupelnu a hotovo na Velikonoce. Když nepočítám ještě dvě okna :-S Ale to zítra nestíhám, páč jdeme na ples :-) A vzhledem k tomu, že opět selhala babička a děda je v práce (dovolenou nedostal), tak hlídá kámoška (pro Zuzku - Slabá). Dobrou noc holčiny moje.
Odpovědět
Jo jsem zapomněla vyřídit vzkaz pro Matýska: pokud budeš potřebovat, vymyslíme i jiné hlasovátko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moni:pozdravuj Janinku ode mne moc a moc prosím
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak H. vyrazil na fotbval a aby mu prý nebylo líto že vstává jenom on, tak mě škodolibě vzbudil, tak asi budu žehlit, bráchové mi včera přivezli plný koš prádla a taky zkusím trochu zpacifikovat náš nepořádek :-) ale ještě žádný velikonoční úklid nebude, ale včera jsem už koupila bráchům a bratranci velikonoční vajíčka a zajíčky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Jíjo a ostatní ženy..... :-D :-D :-D Manžel se mi včera vrátil velice smutný......prohráli jsme...ale dnes má ty narozeniny, tak snad bude veselý.... :-N U nás opět zase prší....jak jinak... :-| :-| :-| :-| Přeju hezký víkend všem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, to jsem nevěděla že jste prohráli, viděli jsme akorát ten vyrovnávací gól v poslední vteřině u nás svítí sluníčko, ale nevím jak je venku, protože jsem tam ještě nebyla ;-)
Odpovědět
Ahojky holky přeji krásný víkend, tady je zatím hezky , snad to vydrží než douklízím :-) Matýskovi gratuluju i nám všem že jsme to tak hezky zvládly :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky představuju vítěze :-D :-D :-D http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Odpovědět
Profilova fotka
je feri super paráda :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?