Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://berounsky.denik.cz/miminka/be_...
Odpovědět
no nekecám,já ho pořád sleduju ostřížím zrakem,venku je hnusně tak co mám dělat :-D Dítko ještě spinká,tak mám klídek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Matěj vede!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
NO já poslala odkaz kamarádkám,tak prý hlasovali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Asi to jde víckrát za hodinu, dala jsem další
Odpovědět
U mě to nejde. Píše to : došlo k opakovanému hlasování! A hlas to nepřipíše. Ještě jsem dala odkaz na další dvě diskuse,tak uvidíme.Zatím Matěj vede. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mě už to také nejde a jdu pryč, snad se o to postarají ostatní!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Jasně,tak papa.
Odpovědět
Profilova fotka
já už jdu na to !!! Jinak změna počasí o 360 stupňů... zatahlo se tu, je tu černo, a prší kroupy...
Odpovědět
Tady začalo svítit sluníčko
Odpovědět
Profilova fotka
mně to taky nachce pustit, musím počkat, až uplyne hodina...
Odpovědět
Profilova fotka
tak už mně to vzalo !!! I manžu sjem zaúkolovala... momou-Moni, tady teď padaly kroupy a už tu taky vysvicuje sluníčko... to je počasí ja z hovna gula...!!! :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Tak Matěj zatím vede ;-) o víc jak 10 hlasů
Odpovědět
majky: To víš, to je asi příprava na příští měsíc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
momou-nestraš !!!! :-D :-D :-D :-D Příští měsíc mám narozeniny, tak musí být celý krásný !!! :-N
Odpovědět
Tak mě to už vzalo další hlas.Konečně.
Odpovědět
Tak já myslím, že Matěje už nikdo neporazí. Ale pššššššštt 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme zpět z procházky.... no došli jsme k našim a tam jsme se skovali před kroupama a čekali jsme až to přejde......je tam ještě větší vítr a zima......brrrrrr ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( Už jsem zase hlasovala :-)
Odpovědět
HOlky, tady je taky dneska aprílové počasí, chvíli chumelenice, že není vidět na krok, pak zas úplně modrá obloha... M. nám včera dotáhl novou tiskárnu, takže jsem si ji naisntalovala a teď tu tisknu ty noviny pro prarodiče. Až jsem se u toho nasmála, co jsem tam zplodila za blbosti, snad to nikoho neurazí. Jsem jejich baráček, zahrádku, atd. popsala jako sídlo nějakých hrabat, atd. :-D Teta (co se se mnou moc nebaví , že jsem ji nepozvala na svatbu), miluje naši houpačku, tak jsem tam dala její foto a napsala u toho, že se podařilo získat exklusivní fotky, že je teď v brně u kolotočářů :-D (ve skutečnosti je asi 5 let na pracáku :-N )
Odpovědět
Tak,zas jsem hlasovala a holky z diskusí prý taky,zatím pár,ale určo jich večer bude příhlášeno víc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Tomík se mi rozvalil před Tv, kouká jak jinak než na hokej ...ale pozor......má k tomu pivo a olonmoucké tvarůžky....hodně zralé a smrdí to po celém bytě =-) =-) =-) =-) =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky tady začalo chumelit a padaj takový velký chuchvalce sněhu =-)
Odpovědět
Tak já hlasuju ze dvou pc a ani u toho nesedím 8-) Mám tu hlasovátko. Takže určo vyhraje Matěj ;-) jinak jsme šli nakoupit a byla úplná chumelenice a teď už zas svítí sluníčko. No ještě, že máme ten kočár pro dva a k tomu pláštěnku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, taky pro Matěje poctivě hlasuju ;-) Zuzi: super, že Ti už dorazil dárek já jsem dneska nějaká vyřízená, musela jsem ještě do vědecké knihovny a jak jsem spěchala tam a pak na bus tak mě teď bolí nožičky :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Jíjo, tak si dej něco dobrého k jídlu a pití, hoď si nohy na horu a relaxuj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Leni, H. už dělá toustíky a pak si dám domácí medovinu, H. dělal a fakt se povedla, krásná barva i chuť asi brzo dojde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to bych si nechala líbit.....ty to máš i se servisem..... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Dala bych vám sem jeden odkaz,co se mi moc líbí.Holky na záříjovkách se koukala na youtube na national geographic na díl o zrození miminka.Ale nevím zda je to pro všechny. Jako není to žádné maso aby jste si nemysleli.Chcete to sem dát?
Odpovědět
dej to sem Markét ;-) Jinak já dělám bramborové placky
Odpovědět
http://www.youtube.com/watch?v=PVRqnk...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?