Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak hlásím taky změnu, venku to fičí a padaj kroupy ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já hlásím opět změnu....pro změnu prší a šajnuje sluníčko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hlásím, že přišla malému bundička....je boží a děsně mu sluší...prostě už je to velký frajer ;-) ;-) ;-) http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=1...
Odpovědět
Profilova fotka
nám se to tu zatahuje, ale ještě pořád svítí sluníčko... leni, bunda je perfektní, super barvička !!! Filda bude kořeň... :-) ;-)
Odpovědět
Holky tak v 9:58 se narodil Davíkek 48cm a 3380g. Zas tak pomalé to nebylo. Kolem druhé už psala na diskusi,že se to rozbýhá a v deset je toho. Určo pak napíše rozdíl mezi první a druhým porodem. :-)
Odpovědět
Davídek a né Davíkek :-D píšu jak prase :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Markee tak veliká gratulace kamarádce!!!!!! ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) Já už chcu taky :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky ještě že nejde to té školky.... to mi ho tam dámy roztrhali :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
markee-taky ode mně velká gratulace... len- :-D :-D :-D si budeš muset pořídit na budoucí "nevěsty" vzduchovku... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Majky já budu jak ty matky, co se chovají ke svým 30ti letým synáčkům jak k miminům a takový ty co se nedokážou smířit, že jejich děťátko vyrostlo a přivedlo si domů slečnu :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leni-no potěš, na takové tchýně nadáváme a samy nebudem lepší co?? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, budeme mít synáčky mamánky :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
http://berounsky.denik.cz/miminka/be_... holky, ten Vláďa zas vede....ale já zkoušela hlasovat už od rána a až teď s emi ta stránka načetla, jinak to nešlo :(
Odpovědět
Profilova fotka
Já už taky zase hlasovala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já hlasuju i v noci po kojení ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Beru ty stihneš po tom kojení věcí...... :-D :-D :-D :-D olky jdeme navycházku....svítí sluníčko....zatim pápá ;-)
Odpovědět
len: bundička je úžasná markee: tak kámošce vše dobré a miminku Davídkovi taky. blani: Já zkouším taky hlasovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
už taky hlasuju, ještě jeden hlas a dohnaly jsme ho
Odpovědět
Holky,týjo já Matýskovi pořád posílám hlasy a jsou fakt dobrý soupeři s Vláďou :-D . Už jsem zas hlasovala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme taky vyrazily na procházku, ale po pár metrecdh sluníčko zalezlo, tak jsem si užila vítr a trochu deštíku, ale malá všechno prospala :-) ale teď je tam zase krásně, tak spinká venku na zahradě a hlídá mi jí pejsek ;-) a já se můžu naobědvat
Odpovědět
Profilova fotka
teda to jsou bojovníci :-D taky hlasuju !!!!
Odpovědět
Matěj vede ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kuk....... sleduji Matěje a hlasuji z obou PC, snad to k něčemu bude
Odpovědět
JO on vede,ale vždy když tam kouknu a přidám mu hlas,tak Vláďa je pozadu jen o 3hlasy :-D Není jeho maminka taky z modrého koníka nebo beremka :-D :-D :-D
Odpovědět
Už je pozadu jen o jeden hlas,týjo to jsou těsnoty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem rozhodila sítě na jinou diskuzi, třeba se někdo odhodlá dát hlasy........... Jinka naušničky jdou dnes poprvé na výlet na Letnou :-D :-D :-D
Odpovědět
Zuzi,tak jim pořádně ukaž Prahu ať ví,kam se až dostali :-D
Odpovědět
Vláďa vede,hrůza,Vláďa opět vede
Odpovědět
Profilova fotka
markee:nekecáš, on fakt vede!!!!!!!!!!!!!!Počkej za hodinu :-S http://berounsky.denik.cz/miminka/be_...
Odpovědět
Profilova fotka
poslala jsem odkaz na IT centrum, snad si to pošlou kluci moji :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?