Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Já chci taky mašinky x-) jako malá jsem je měla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Milé dámy, holky, přítelkyně, kamarádky, maminky, těhulky, snažilky a prostě vy všechny, kteří jste mne chtěly udělat radost.......... Dnes po několika telefonátech na poštu, s majky atd jsem dorazila na poštu, vystála si hodinovou frontu a konečně mi odevzdali balíček, který jste mi opatřily. Nevím, jak vám poděkovat, udělaly jste mi obrovskou radost, až jsem plakala.Jsou nádherné, třpitivé kamínky, prostě wau!!!!!!!!!!!!!!! Čekala jsem nějakého sloníčka pro štěstí, berušku atd, ale toto by mne ani ve snu nenapadlo. Moc mile jste mne překvapily a já nevím, jak poděkovat, je mi to až trapné, všechny jste tak daleko a je mi smutno z toho... Takže, milá.............. marketas macet blanko momou katarinko beru len jijo markee a majky.............. moc vám všem děkuji za nádherné překvapení, moc a moc jste mne dojaly, MÁM VÁS RÁDA, vaše Zuzka
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jinak se mne ptáte všichni na babičku, jste moc hodné, že na nás tak myslíte. Dnešní návštěva byla o tom, že babička dostala v sobotu antibiotika, ale to jsem myslím již psala, dnes byla na sonu a v krku jí zjistili nějakou bouli, tak čeká na výsledky.pořád se jí to něčím protahuje, ale co., hlavně že bude zdravá!!!!!!! Mají paní na pokoji, která spí uprostřed(jsou tam 3 babičky na pokoji), pořád se pokakává, teď chytla průjem, tak pořád větrají, tak si myslím, že naše babi v noci něco chytla a je to na dalších min.14 dní v nemocnici. Dědeček už se začal vzpamatovávat, že je doma sám, má uklizeno, navařeno, nikdo mu nekecá do internetu atd :-D :-D :-D Dnes dorazil za babi, tak jsem mu říkala, že když jí dělali tu katetrizaci nebo co, tak jí sestra oholila půlku"frndy" :-D :-D :-D a děda záchvat smíchu, že to ještě nikdy neviděl :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zuzi... já mam radost i za tebe, že ty máš radost a dáreček se ti líbí..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzíku, já mám taky radost, moc velkou, že se líbí !!! :-) S babičkou jsi mně pobavila, tedy, co jsi řekla dědečkovi... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D se tu válím smíchy. Počkej, až babička přijde domů, děda si to bude vyžadovat, aby se tak upravovala pořád :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Zuzi - pčidávám se k holkám , také mám radost, že máš radost ;-) Malý velbloudek se ptá maminky: "Maminko, proč máme na zádech ty dva hrby?" "Víš, synáčku, to když jdeme s karavanou po poušti, tak v nich máme zásobárnu vody. "Aha." "A maminko, proč máme na očích takové dlouhé řasy?" "Víš, synáčku, to když jdeme s karavanou po poušti, tak aby nám písek nepadal do očí." "Aha. A maminko, proč máme na konci nohou takové chlupaté chomáčky?" "Víš, synáčku, to když jdeme s karavanou po poušti, tak aby se nám nohy nebořily písku." "Aha.A maminko, není nám to všechno tady v ZOO na hovno?"
Odpovědět
Profilova fotka
blaníííí ten je dobrej :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, to je dobře, že se ti dáreček líbí a udělaly jsme ti radost :-) doufám, že se nám zvěčníš a ukážeš fotečku, jaká jsi v nich kočka ;-) a záchvat smíchu dostávám taky jako tvůj dědeček :-D :-D :-D Ad moje trápení s balíčkem, paní prý zkusí ještě jednou uhnat tu dotyčnou, co omylem dostala můj balík a měla mi ho přeposlat. Pokud to nevyjde, tak mi buď pošle jiné závěsy nebo vrátí korunky. No co, stejně je venku tak hnusně, že žádný zívěsy proti sluníčku nepotřebuju, že?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se vrátila z oslavy 2 narozenin, po té masáži jsem vyždímaná jako blázen!!!!!!!!!!!! Já mám radost že vy máte radost :-D :-D :-D beruu:fotečky budou, neboj, to bych vám neudělala ;-) Velbloud mne pobavil, v sobotu se jich zeptám, jak je to doopravdy, mají tam velbloudí miminko. řešla jsem asi 40m z baru domu a jsem naprosto durch.Tady padají kroupy, vítr jako blázen. zak se moje princezny mějte krásně, zítra mám úklid, v 17hod mám sraz s holkama na pivčo a budu spinkat u Áji, ráno dovedu Lukáška do školky, poňuňám se s Natálkou a odpo jdu do nemocnice, zítra tam jde dědeček, tak mám volno. Papa všem!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Dobré ráno holky, Zuzi: Jsem moc ráda, že jsme Ti udělali radost ;-). S babi a dědou jsi mě pobavila :-D Blani: :-D :-D :-D Beru: Snad se to konečně s těmi závěsy vyřeší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky :-) Nebudete věřit, u nás sice svítí sluníčko(pro Majky...šajnuje)ale napadl sníh =-) =-) =-) Sice jen takový poprašek, ale prostě je bílo......jsem myslela, že mam šedý zákal, když jsem vstávala :-D :-D :-D A v noci byl hrozný vichr 8-(
Odpovědět
Len: Tady něco taky padalo, ale kolem půlnoci a teď je venku oskar a asi vezmu kočár a jdem s dědičkama ven ;-) Už jsou zas oba vzhůru :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak to náš brouček ještě chrní, ale každou chvíli se vzbudí.....většinou do 8....ale za chvíli mi to asi taky zkončí to vyspávání.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ránko breberušky... :-) leni-no u náš šajnuje už od rána... cože?? Vy máte sníh?? Si děláš pr... srandu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Markét už nemáme....to sluníčko ho roztálo...ale tak 2 cm byli.....je to fakt síla =-)
Odpovědět
Dobré ráno přeji všem, Zuzi,tak to jsem moc ráda,že se dáreček líbil. Jak se máte všechny? Mě teď rodí kamarádka,tak jsem zvědavá,kdy se Davídek vyklube. Rodí druhé,tak snad to bude rychlejší. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Markee, tak to jí moc držim palečky...ať rodí jako Momou.....za 5 minut hotovo :-D
Odpovědět
len: To se musí umět :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ráno všem zde x-) Zuzi,chcu vidět fotku v blejskavejch naušničkách ;-) K****áááááááá se snad posr*** s tím sněhem.... dóóóóst,hnečku dóóóóóst :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
markee-Davídek, krásné to jméno. Taky bych chtěla Davídka, ale doma to neprojde, můj bývalý bal David... :-D Tak ať má kamarádka za chvíli vystarané !!!! momou-bys nám mohla dávat porodní kurz... :-N kat- :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hele Mončo nedráždi jo!!!!! :-D :-D :-D Já se tak snažila a trvalo to věčnost a ty si tam přijdeš a ještě ani nejsi na koze a už ti střihají pupeční šňůru.....jak k tomu přijdeme my ostatní, když ty vyžereš to nejlepší? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Kat o sněhu mi nemluv :-p :-p :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ženy, jsem po dlouhé době v práci,... hubu plnou oparů... zřejmě jsem při té víkendové výměně oken nastydla... v sobotu v nosi mi byla taková zima, že jsem spala po dvěma dekama :-( Mno a dneska vypadá jak havajská tanečnice, pysky jak já nevím co :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D Dyť říkám, se to musí umět :-D
Odpovědět
Holky, Kubík má dnes 4 měsíce x-)
Odpovědět
Dobré ránko, Momou - teda, to ejj chlapák, toto utíká :-. Kat - havajská tanečnice :-D Můžeš ze srandy říkat, že jsi byla na vyplnění rtů botoxem nebo jak se tomu kosmetickému zákroku říká :-D Angelina Jodie hadr :-D Zuzi - teda, ty jdeš z jedné pařby do druhé a Brno hlásí krásné sluníčko, heč. Ale jak tam je nevidím, mě se nechce vylézat k oknu, tak nevím, jestli je tam sníh :-D
Odpovědět
Profilova fotka
momou-cože? Už 4 měsíce ??? To strašně letí pání !!! kat-ale chudě. Ještě, že ty pysky nemáš jak kraje od vany..?! :-D Jsem to ale hnusná, co? Si z tebe dělám srandu.. blani-i Hodonín má jasno, ale fouká vítr.. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
kat:pysky jak dva řízky :-D :-D :-D Blani, to jo tak trošku, ale březen je vždy náročný......... Moni.hrozně to letí
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčátka, konečně se k vám na chvilku dostanu, dnešní noc byla dost náročná, bolení bříška je svině :-( Tady sníh není, dnes naštěstí ani déšť nebo ten hnusnej vichr jako včera, občas vykoukne sluníčko, ale hned se zase schová za mraky ]-( stupňů je tam jenom 7, tak doufám, že odpol. bude trochu líp a půjdeme na chvíli do kočárku. Momou, gratulujeme Kubíkovi ke čtyřměsíčninám x-) Kat, nepředla jsi náhodou zlatou nit celou noc? víš jak je to v té pohádce, aby ti nepřibyl ještě velkej palec a placatá noha :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nevim jak v Brně, ale u nás je taková chumelenice, že neni vidět na metr =-) =-) =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni-to nemyslíš vážně??? Kde je Jaro ?! =-) ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?