Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno.........tak u nás je opět hrozně....a hlavně děsně fučí vítr....vedle na domě dělají zateplení, tak tu létají polystyrénové desky, igelity.....ještě chvíli a budou poletovat i dělníci...... =-) =-) =-) =-) Majky ta pošta mě nijak nepřekvapuje......hlavně že chtějí za dop. balíček 58 Kč..... ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak malého si dnes berou naši...tak vyrazím do města kouknout po krámech...ale jak to znam, tak koupim pár kravinek a nějaké ovoce na tržnici :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem dojela z pošty a zjistila jsem, že balíček pro Zuzanku je už od 17.3. na poště v Praze, jen jí nikdo nehodil oznámení do schránky, jak mně Zuzu informovala... :-S Ale už jsem s ní mluvila, tak říkala, že si ho půjde vyzvednout. Spadl mi kámen ze srdce, že se nikde neztratil.... :-)
Odpovědět
Dobré ráno, Zuzi - užij si masáže. Mě teda thajský nic úžasnýho nepřipadají, já si vždycky myslela, že ze mě budou dvě půlky, moje sestřenka mi je zadarmo dělala, protože se kdysi živila masážema, do předtsavy, že jsou to nějaké "erotické" masáže od malých thajek to má daleko :-D M. mi záviděl, tak jsem mu musela popsat, o co fakt jde, aby ho to přešlo :-D Mury - tak pěkně lež a nic nedělej (kdyžtak ti dám návod, mám to za těch pár týdnů natrénováno :-D ) Leni - ty se máš, já nutně potřebuju kupit tiskárnu, balící papír, dárkovou krabici, a nikomu se do toho nechce mi to koupit :( Majky - no jo, ČP. Ta u nás na ty lístečky do schránky taky kašle ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak já pádím do města...... pak dám echo.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blani-já bych tak ráda nakupovala... :-) U nás začalo tak pršet.. to je zase počasí na ho*no... ]-( ]-( ]-( já jdu myslím že tento týden na masáž lávovými kameny, už se moc těším.... :-)
Odpovědět
Tak jsem dodělala "narozeninové" noviny pro prarodiče, původně jsem to chtěla hodně udělat jako časopis, ale pak jsem si říkala, že tam budou samo důchodci, tak jsem udělala takovou střízlivější formu :-D http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jsem zpět.... a docela spokojená....vtrhla jsem do Velryby, jestli ten obchod znáte...něco jako vše za 39 apod. Malému jsem koupila 4x tričko, za 40 Kč kus, tepláčky za 60, já si koupila noční košili za 49....a teplátky za 69,-No nekupte to.... A pak jsem se zastavila v cukrárně a koupila všem na odpoledne medovníček zákuseček...... :-D Ale skoro jsem odlítla, jaká je u nás zima a vchr......brrrrrrr =-) =-) =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
blani noviny jsou suprové !!! A teď mně tak napadlo, že já ti neodepsala na tam to ... víš co??? :-D :-D :-D :-D leni-tak to jsou super kaufy... ;-) a našel by se i jeden medovníček pro mně?! Mňam jsi mi teď po O udělala chutě na sladký. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky už ti tam jeden posílám :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
leni ty jsi zlatá... kuju... hned si ho jdu dát.... :-D :-D :-D (aspoň myšlenkovitě) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak my si dneska s Andulkou přispaly až do 11, pak jsme krmily a cvičily s nožičkama a teď už zase slastně dudáme ze spaní :-D tak já se jdu taky najíst ;-) To manža dneska zaspal, v 8 vylítl z postele a já na něj udiveně, co se děje? že je neděle a ať klidně ještě spí :-N no naštěstí mě neposlechl a pelášil do práce :-D Ad ČP, k tomu snad není třeba ani slov, jak jsem tu před časem psala, že mi měl dorazit balíček z mimibazaru a paní ho omylem poslala mé jmenovkyni někam do Svitav, tak ta ho prý víc jak před týdnem přeposílala na mojí adresu a já pořád marně čekám a nic, tož abych radši na tu poštu zavolala, jestli to tam taky neleží a mně o tom nikdo neřekl ]-( Medovníček bych si taky dala a po masáži toužím dnes a denně, přeci jen neustálé se naklánění nad přebalovacím pultem nebo postýlkou dává mým zádům dost zabrat ;-(
Odpovědět
Článek se načítá
holky, jsem hlava děravá, jsem měla 3 poukázky na slevu na Cewe fotoknihu, ale myslela jsem, že jedna se ztratila při reklamaci, a já ji teď našla. Je ale platná jen do konce měsíce, kdyby měl někdo zájem, tak jsem ji hodila do bazaru, ale vám dám lepší cenu. Jsem teď hledala něco v účtech a narazila na to :-p
Odpovědět
Profilova fotka
beru-vy jste šípkové princezny... že tak spíte... není jak vám... :-) Ale spánek je zdravý, tak klidně spinkejte. Na tu poštu si raději zavolej, je to nehorázný bordel... :-S
Odpovědět
Blani, ty noviny jsou úžasný x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky taky je u vás takové ospalé ošklivé počasí?Chtěla jsem jít pro malého k našim pěšmo, ale asi pojedu autíkem....je fakt hnusně :-(
Odpovědět
Profilova fotka
leni-ani nemluv !!!! Chvíli prší, chvíli svítí slunko.. nenávidím takové počasí !!!! Hnus jeden fialovej. :-N
Odpovědět
Tady je taky hnusně :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tady je taky hnusně, tak místo v kočárku spinkáme v postýlce.
Odpovědět
Ale já musím jít nakoupit :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je mi tě líto :-| :-| :-| :-| Když už jsme u té pošty.... tak jsem Fildovi objednala na MMB minulý týden jarní bundu...Paní psala, že balíček odeslala ve čtvrtek odpoledne a tak jsem myslela, že v pátek, nejdéle dnes dorazí a nic..... =-) Nejlepší na tom je, že když objednáte něco z druhého konce republiky, tak to přijde druhý třetí den, ale když je to 10 km od místa, nebo dokonce ze stejného města, tak to jde týden..... :-p A zrovna, když si jeden den někam na půl hodiny odskočíte, tak jako na potvoru máte ve schránce lístek, že máte na poště balíček 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak já se vrátila z pošty... předem mně telefonoval jeden prodejce z druhého Peugeotu (z Ostravy) že nemá technický průkaz k autu. Já jim ho posílala 13.3.... :-S co se s tou poštou děje??? =-) ]-( leni-jj, přesně moje zkušenost !!!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak já frčim pro to moje malé zlatíčko :-D je tady bez něj takové divné ticho :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky to chce kliiiiiiid mě včera konečně přišla všechna nemocenská na které jsem byla od 16.12.,takže mě už to že na balík čekám 14 dní jen tak nerozhodí :-N :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem volala na poštu a žádnej balík tam nemám ]-( tak jdu zase uhánět tu paní, ať mi tedy vrátí peníze, ach jo, já o ty závěsy fakt moc stála :-(
Odpovědět
Feri - do kdy se má hlasovat? Já to mám furt otevřeno a poctvivě hlasuju, ale nenašla jem tak do kdy se hlasuje. A Vláďa vás dohání ]-( Tak holky šup....hlasovat :-D http://berounsky.denik.cz/miminka/be_...
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, hlasuje se do pátka do 12 hodin ;-) jinak my moc děkujeme, že jste nám taky pomohly hlasovat, protože jsme v tom našem týdnu vyhrály a byly podruhé v novinách :-D i když takový boj to u nás zase nebyl ;-) zato na Kladně minulý týden dvě naše kolegyně z MK bojovaly usilovně až přes tisíc hlasů =-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jo Vláďa to nechce vzdát :-S Hlasuje se do pátku jak píše Beru,snad ho setřeseme ;-)
Odpovědět
Já se taky snažím hlasovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak já musim dobrovolně povinně prohlížet katalog s modelama mašinek a vlaků, který má cca 200 stránek...chlapeček si ho přinesl od babičky.....byli v obchodě pro modeláře...... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?