Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak musim říct, že od té doby co pracuje Tom v kanclu, cca 2 roky, a teď po svatbě obzvlášť, tak mu taky narostlo takové mini bříško...... on byl vždycky takový celý hubený a teď je takový obalený, ale pořád patří do kategorie hubeňour........ :-D :-D :-D :-D :-D Ferinko, jsme zavařili PC po celé Plzni...... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leni-my ty chlapy máme stejné... myslím, vizuálně. Takové opuchlé nitě... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky........ majky:tělo Tvého Lukyho mne strašně rozesmál :-D :-D :-D
Odpovědět
Blani: jo jo, pamatuje si to IP, si myslím, páč já když se chci jen podívat, abych okopčila adresu stránky, tak mi to píše, že už jsem tam byla :-D Majky: No jo, ona se mrtvice projeví i jen tím, že upadneš "nešikovností", ale v tom okamžiku nejsi schopná prý říct jedinou souvislou větu a tak se to prý pozná. Já s těma svýma migrénama jsem podle doktora ve skupině lidí s vyšší pravděpodobností mozkových příhod :-S Blani: :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám na manželky a to bude sajgon, to vám povídám...........
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zuzi, já taky jedním okem kokam na manželky.... a ten pobyt na tom Rodosu bych si klidně taky dala....ale bez toho cizího chlapa a jeho dětí :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Leni, tak to s tímhle zatím klidným frajerem a krásným synem bych si to dala, ale na horách :-D :-D :-D
Odpovědět
Holky, přes co nakupujete/objednáváte nějaké hadříky, atd. Já mám doma půl skříně co nenosím, z toho zas min.polovina, co jsem na sobě měla třeba jen 2x, i nějaké botky, atd. Něco dám na charitu, ale třeba lodičky, šaty na ples, atd. bych ráda udala za peníze. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
momou-Moni, přesně tak. Jj, jestli to máte v rodině tak je zřejmě riziko vyšší. Zřejmě se tomu dá nějak předcházet... ?! zuzi-tak aspoň jsem ti vykouzlila úsměv na tváři.. :-D :-D :-D Luk to teď přepl na manželky, tak taky po očku sleduju. leni-kdy letíme?! :-D :-D Já toho chlapa ještě neviděla... ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Manželky jsou dnes super...
Odpovědět
Profilova fotka
blani-tak s tím ti neporadím, bo já si věci musím vyzkoušet takže nakupuju normálně v obchodech. Ale nějaké bazary a nebo Aukro...?! zuzi-ten maličký blonďáček je krásnýýýýýý !!!! :-) A o toho chlapa, co nic nedělá bych si ani kolo neopřela, co to je za idi*** ??? =-) ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
no tak dnes je ta výměna opravdu zajímavá... :-D :-D :-D Děvčátka loučím se, mějte se krásně, jdu se věnovat manžílkovi. :-) Ještě, že máme tak hodné polovičky... ;-) x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
majky:toho bych spacifikovala raz dva nebo běž se válet jinam...........fuj, ještě je hnusný :-S
Odpovědět
M. mi právě řekl - vidíš, jak to má doma vypadat....mám přijít domu a odpočívat a ne abych ti třeba ještě s něčím pomáhal... :-D Mu asi tu výměnu m. zakážu :-D No, naštěstí to myslel ze srandy, ale i tak jsem mu poté ukázala , že "je jednička", aby věděl, co si o tom myslím :-D Toho chlapa bych fakt poslala po prd...asi po půl dni natáčení. A hulit doma, když má doma děti a ještě k tomu astmatika... :-S :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, a čím jsi mu to ukázala? :-D :-D :-D :-D Že to takhle dopadne jsem opravdu nečekala :-.
Odpovědět
Zuzi - neznáš, jak si v Parlamentu naši milí posranci, teda poslanci :), ukazovali, že jsou jedničky :-D Pro neznalé - jeden ukázal druhému zdvižený prostředníček a pak se vymlouval, že chtěl naznačit, že je jednička :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blani, ty jsi fakt prdlá :-D :-D :-D Jak ti je, už je to lepší? Holky já jdu zítra na tu thajskou masáž od 11hod, tak na mne myslete.Potom pojedu na hřbitov, do nemocnice za babičkou a snad stihnu tu poštu konečně!!!!!!!!!!!!Jsem zvědavá, co jste mi pořídily :-o
Odpovědět
Zuzi - no jo, je mi líp, te´d poseldní týden se to zlepšilo fakt o 50%. Zítra asi zkusím neležet celý den v posteli, ale možná si i něco uvařím na oběd a jen torchu poklidit noviny a knihy, atd co se mi válí po celé ložnici, abych si začala zvykat, že v pátek musím do práce. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já se dnes loučím....jdu se věnovat oteklé niti :-D :-D :-D :-D malý už chrní......výměna byla zajímavá.....taky bych to vydržela v karavanu v Řecku...klidně 3 měsíce......tam je fakt vše na pohodu.....všechny problémy spláchne voda.......ale samozřejmě problémy jsou všude, jak u nás, tak v Řecku......a myslím si, že oni tam žijí o dost skromněji než my tady a nijak si nestěžují....u nich je třeba normální soužití i tří generací v jednom domě a vůbec si nelezou na nervy.....ale to je asi ta jejich mentalita.....ale je to hezké, že mají takovou úctu ke starší generaci a k rodině vůbec...... :-) Dobrou noc..... :-) Markétko, jdu balit kufry do Řecka :-N :-( :-( :-( ach jo... hned bych jela 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lenísku dobrou!!!!!!!!! Blani, jak to, že jdeš do práce a zrovna v pátek, když jsi nemocná?Dostaneš na prdel, tedy spíš na prdelku :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi tobě taky dobrou ;-) Blani má teď objednaný ten latexový obleček s bičíkem aještě jde do práce v pátek....prostě dračice :-D :-D :-D :-D asi jí tim bičíkem přetáhneme :-N :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, ale už fakt jdu..... Tomík už vrčí z ložnice...... :-D :-D :-D :-D Tak dobrou :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Len, ty jsi ďábel....... Jdeme spinkat, tak se mějte krásně a zítra až večer budu, tak tu nezlobte(pokud přežiji zásah thajek :-D :-D :-D papa
Odpovědět
Profilova fotka
Jo Zuzi, s tím chlápkem z výměny bych klidně jela i na hory.... s tim šmudlíkem....to byl super chlápek... takový klídek pohodička..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ten pin´da malej byl krásňoučký........... tak papa
Odpovědět
HOlky dobrou ;-) Nemám objednaný latex.obleček, ale "latexovou" perličkovou koupel, co dostala Zuzi k narozkám :-D A nechala jsem se uschopnit, protože v sobotu má babička 70. a děda 80., a druhý děda měl 74 min.týden, takže v pátek ještě musím nakoupit dědovi dárek, vytisknout něco pro ně, atd. Ale kdybych se necítla líp, tak asi na to prdím, naštěstí je mi líp. Takže můžu babičce směle na akci předat "narozeninové" noviny pro pobavení, rodinou kroniku a ještě jako dárek jim zas udělám fotečky z celé akce a vyvolám je a udělám album. Ono se tak nějak čeká, že zas budu fotit :-N A hlavně, tam bude raut od stejné firmy jako na naší svatbě, který jsem ani neměla čas ochutnat, tak už se na to taky těším...mňam. Ale upřímně...jinak bych se nechala uschopnit až od pondělí :-D :-D :-D
Odpovědět
Dobré ráno, dnes nebudem, jdeme do práce za tetkama :-D Blani: To jsem moc ráda, že je Ti lepší.
Odpovědět
Dobré ráno holčiny,tak jak se máte. Jen tak letmo jsem postřehla,že Zuzi má babičku v nemocnici.Tak budu držet palce,ať je vše dobré. Ty jdeš na thajské masáže? To musí být hezké. Jinak na výměnu manželek jsem taky chtěla koukat,ale šli jsme přát švárovi k svátku,takže nic a přitom jsem si říkala,že tentokrát by to fakt stálo za to-"manželky".
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno!! markee má vzkaz v zamlklém potratě ;-) zuz moc držím palečky at to s babičkou dopadne dobře,je to trápení :-( :-( já se vždy trápila i cizími natož až potom se něco stane s rodinnými příšlušníky :-( :-( jinak jsme zkoukla fotečky z oslavy museli jste si to parádně užít co :-D :-D :-D blani už je ti lépe to je dobře ;-) já jsme ted 14 dní doma..jsme pěkně nachlazená a nijak to nechce pryč :-( a samo nic neberu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ránko holčiny !!!! Zase pondělí... :-S zuzi-užij si masáže, pak budeš vyprávět. Dnes dopo jedu na poštu s podacím lístkem a jdu urgovat poštu, ať zjistí, kde se poděl ten balíček co jsme ti s holkama posílali bo mně fakt se*ou !!! ]-( ]-( ]-( leni-jak budu moct, odpovím na IP !!!! ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?