Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blani- :-D :-D :-D :-D tak to je hláška dne !!! :-D :-D :-D Já zase už 3-tím rokem psala gratulaci sestřenčiné malé k narozeninám 12.3. místo 15.3. ... :-N furt si to nějak nemůžu zapamatovat. :-S :-N
Odpovědět
No já sestře psala k svátku a napsala jsem jí : Vše nej k narozeninám, atd.... Tak mi odepsala, že píšu o 3 měsíce dřív, ale že i tak děkuje :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D :-D Tak nejsem jediná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nejste sami :-D :-D :-D :-D :-D My teď vyrážíme po nákupech....prcek potřebuje nové " lepší" botky a pak nějaké "horší" botky na písek a podobné aktivity....chápete :-N :-N :-N :-N
Odpovědět
holky, že by se hlásilo stáří? :-D :-D :-D Ale to ještě ne, prý mládí končí v 34 letech a stáří začíná v 65 . Psali v novinách! prý nějaký výzkum ;-)
Odpovědět
Tak jsem právě přes net objednala tu perličkovou masáž, co dostala Zuzka :-D Akorát mi dnes mudr. válení ve vaně zakázala :-N Tak si bude užívat M. sám no :-D A teď jdu ještě hledat nějaké pěkné hodinky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blani-mně stačilo, když v telce řekli, že po 27 letech je člověk starý.. tzn. že já budu mladá ještě měsíc a 5 dní... :-D :-D No a ve vaně se válet můžeš, ale asi nesmí být napuštěná ne? Tak si tam hodíš jen tu masáž a budeš si ji užívat bez vody.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, zajímavej nápad :-D My jsme dnes dostaly od babičky krásný růžový dupačky a khaki sukýnku s tričkem a bolerkem, abychom byly v létě za frajerku. A copak si koupím já? Manžílek se mě ptal, jaký dárek bych si přála za narození miminka, nádhernou kytici 11 rudých růží už jsem dostala, a já teda nevím, co si přát. Ráda bych s ním jela do Paříže, aspoň na víkend, ale to si budeme muset ještě nějaký čas počkat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, mury: moc gratuluju :-) blani: to je docela dobré, ale když ono je těch dětí tolik, že už člověk ztrácí přehled ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, nestíhám vůbec nic, moc se omlouvám....... Děkuji všem za podporu, jsme moje zlatíčka, která mne vždy podrží nad vodou. Přijedou děti na víkend, tak půjdou do ZOO a já asi do nemocnice za babičkou a my jdeme s Natálkou a Lukáškem příští sobotu. Teď jsem dorazila od ní, vystřídali jsme se s dědečkem. Vypadá celkem dobře, chodí, ta první operace "katetrizace"nebo jak se to píše se nepovedla, vůbec se jí do srdíčka nedostali že prý volali i primáře a ten si to na té obrazovce fotil, že toto ještě neviděl.Zůstane"naštěstí" v nemocnici, příští týden by jí teoreticky vzato když jí dopadnou výsledky vzali na ten by-pass, tak uvidíme.nemá teploty, vypadá akorát strašně zkoseně že není doma a děda se snaží být satečný, ale už jen jet do nemocnice ho stojí spoustu sil, tak jsem mu říkala, aby tam jezdil obden a já mezi tím, tak snad ano, protože musí 3x přestupovat a jít do Vinohradské nemocnice pěšky do kopce a to téměř v 80letech pro něj není...... Věřím, že bude vše v pořádku, mluvila jsem s tím primářem, milý člověk a připadal mi upřímný, tak jsem mu děkovala, že tam babi nechají, protože nebudu mít až zase tak strašný strach nedej bože aby jí pustili a ona sebou někde plácla chuděra moje. Tady je o ní postaráno, sestřičky staršně hodné, tak snad to bude dobré. Mějte všechny krásný víkend a děkuji vám všem za to, že vás mám............Vaše Zuzanka
Odpovědět
Profilova fotka
Dámy jsem zpět......malému jsme koupili dvoje botky...jedny celokožené bílé Najky :-D za 899 :-N :-N :-N :-N a druhé Adidasky to jsou klasické tenisky... měli je v akci za 500 což je dobrá cena...... :-) A doma už si mě zase nikdo nevšímá, protože je hokej v tv =-) =-) =-) =-)
Odpovědět
Článek se načítá
Leni - tož dobrý kup ;-) A hokej mi ani nepřipomínej, plzeňačko :-p :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
http://zuzka16.rajce.idnes.cz/Zuzka_3... odkaz na slíbené fotečky z narozenin, kdo chce juknout, napiště si o heslo :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Erotické fotky moc nekomentovat prosím :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zuzi, já chci heslo, jstem zvědavka :-D My se máme celkem dobře, usilovně rosteme do délky i do šířky, akorát dneska dost blindíme :-( a taky vyžadujeme dudana ]-( no jo, jsme si zavařili, ale když nám to doktorka nakázala, kvůli omezení kojení, abychom tak moc nepřibírali, že nás bude bolet bříško =-) jinak jsem dala pár foteček do alba na MK, tak můžete mrknout ;-) doufám, že o víkendu už se konečně vrhnu na rajče a nastuduju, jak udělat album, abychom se mohly ukazovat ve velkém x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Baruško to je moc dobře...... máš to v poště
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jdu se loučit s barem, tak se mějte krásně, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, tak to musela být opravdu skvělá zábava ;-) a úžasná je ta fotka se zebrama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky hezký večer...... jdu na Kudrnojc :-D :-D :-D :-D papa zítra ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčátka, máte pozdrav v IP :-) dobrou noc fšem
Odpovědět
Profilova fotka
holky děku ji za gratulace x-) na všechny fotečky mrknu beru děkuji za IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha zuzi to je na heslo :-( :-( pošli mi ho díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Achoj cholky.....Beru.....díky za fotečky... jsou nádherný......já už setaky nemůžu dočkat... už aby byl aspoň konec dubna :-N
Odpovědět
Profilova fotka
len já bych chtěla tak květen ;-) ;-)
Odpovědět
ahojky holky přeju vám krásný víkend marketas kratuluju k nnové práci at se ti tam líbí x-) zuzi at babičcce dopadne dobře operace :-) mury držím palečky ať čárka sílí ;-) blani statečně bojuj s nemoci at se lekne a uteče :-D bereu fotečky v ip sem nenašla ale určitě juknu na konika ;-) leni teda s tou školkou je mi to líto :o(holt babyboom majky já se strá necítím spíš tak na 20 :-D moumou a jak ty zvládaš ty dva rarášky? tak jestli sem něco přehlídla tak se omlouvám, ale napsaly ste toho dost
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,strašně moc děkuju za přáníčko od vás všech udělalo nám moc velkou radost ;-) Kdyby se vám chtělo tak jsme vnovinách a každou hoďku můžete poslat hlásek pro Matěje Šindlera,je toposlední fotečka :-D http://berounsky.denik.cz/miminka/be_...
Odpovědět
Profilova fotka
Kačko, ahojky, jsem ráda, že přáníčko dorazilo, omlouvám se za pozdější dodání!!!!!!!!!! Hlas máš a další pošlu, slibuji. Co Matýsek, je hodný?
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt nám udělalo strašnou radost!!! Matýsek je noční plák,přes den sbírá sílu a spí av noci jsou to galeje :-N Ale musíme to nějak přežít :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky...... mažel mi odešel zkonzultovat hokejový zápas do místního sportbaru...... =-) =-) =-) =-) Ferinko, už jsem taky hlasovala.....malý je fakt nádherný....my jsme taky rády, že máš z přáníčka radost...... ;-) Hezký večer :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?