Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi-no já trnu, bo jestli se to někde zatoulalo... šlak by mně trefil... ]-( beru-ahojky mamko !!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj, zítra tam skočím. Teď mám myšlenky jestli to babičce zase neprotáhnou.Včera byla napojená na kyslím a bylo jí celkem fajn, tak snad ne, už aby to měla za sebou
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Markétko, já dneska vyvařuju - dělám hovězí na polívku a pak budu péct masovou roládu. Ale za chvilku půjdeme krmit mlíčkem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-já ti věřím, že teď nemáš náladu na nic. Určitě to s babičkou dobře dopadne. x-) beru-my jsme včera byly se spolužačkama u druhé spolužačky, má malou Natálku (už jsem to tu psala) a jedna spolužačka vzala svého 4 měsíčního Dominička a v jednu chvíli to tam vypadalo jak v mlíkárně... kojily tam jedna přes druhou... byly jsme dobrý babinec. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak babička to má za sebou, ale je to špatné.Zítra jí řeknou datum operace, balonek by nepomohl, tak dostane bi-pass :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, zuzi: neboj určitě to s babičkou dobře dopadne, děda měl loni na jaře infakt a pak mu dělali by-pass a je úplně v pohodě a to mu v květnu bude už 85 :-) já jsem až do pondělka slaměná vdova, H. jel do Varů tak nevím co budu dělat asi půjdu na nákupy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jitko:ahojky, tak to moc ráda slyším, musí být v pořádku, já tomu věřím!!!!!!!! Co ty, jak je?
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi: určitě bude, chce to věřit a Ty věříš :-) já se mám docela dobře, včera jsem dostala velkou kytku (k 7. výročí) a k tomu čokoládky srdíčka od Milky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, neboj, babička bude v pořádku, moje babi měla před lety taky problémy se srdcem, zjistili, že se jí v noci a v klidu zastavuje, tak dostala kardiostimulátor a žila s ním ještě hodně let a byla ještě čipernější než my ;-) Jija, čokoládička mňam mňam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo čokoládku já ráda, normálně jsem dneska nějaká mrtvá asi už půjdu zachumlat se do postýlky a koukat na telku, přeju krásný zbytek večera :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré páteční ráno holky....... ;-) Zuzanko moc mě mrzí to s babičkou, ale učitě bude v pořádku......... :-) Jinak jsem se včera pěkně vytočila, protože nám nevzali malého do školky....ze 120 dětí co byli u zápisu jich brali 30, což znamená, že já, jelikož jsem opět na MD nemam nárok......ale nejhorší na tom je, že nevzali ani děti maminek, kterým končí MD a od září měli nastoupit do práce......je to fakt síla......prostě prý nemají prostory....tady je školek na sídlišti kam se podíváš.....třeba hned pod našima okny, ale to se všechno prodalo soukromým firmám a v pár pavilonech je nějaký ústav pro postižené......a tak je to s většinou školek na sídlišti.....Nevim, co bych asi dělala na místě těch maminek, které prostě počítali s tim, že nastoupí do práce a teď nic.......to je hrozná situace......no nás malý se taky těšil a brečel, že nepůjde do školky.......hlavně nám ho bylo děsně líto, protože řikal, Oni mě nevzali do školky protože jsem zlobil?...Jak máte tomu dítěti vysvětlit, že na úřadech jsou debilové, který ví, co je teď malých dětí, a místo aby se přistavěli nové pavilony, tak se radši udělají cyklostezky a vysadí vzácné borovice do parků....Člověk jde s dítětem k zápisu a oni ho prostě nevezmou.....to je prostě strašná doba...... ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holk,y dlouho jsem tu nebyla a asi dlouho nebudu, od pondělk nastupuju do nového zaměstání, to bude mazec a do toho to stěhování.... Zuzi, co babička? Leni, jj, je to síla, fakt strašný!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Markét...... tak držim palečky, a přeju ti ať se ti tam líbí a zůstaneš tam spokojená minimálně do důchodu...... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda holky, konečně pátek. marketas-markétko, vy se stěhujete??? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, díky moc! Do důchodu to asi nebude, taky plánuju, že bez dětí nezůstanem, takže víš jak....
Odpovědět
Dobré ráno holky. Zuzi: Určitě bude babička v pořádku a by_pass jí pomůže. Dneska to dělají opravdu hodně lidem ;-) Len: Tak to je opravdu síla. My tu máme taky školku pod okny, vedle byly jesle, ale teď je tam zubní a veterina. O kus dál máme ještě jednu školku a pak vím ještě o jedné. Ale kdo ví, zda nám tam pak vezmou Aničku. Ale fakt je, že cyklostezky jsou taky důležité (když jedeš s dídětem a nebo i sama po silnici ....), jako školky. Mají ty peníze lepší rozdělit. jenže oni počítají s tím, že když dáš dítě do školky, tak holt jdeš do práce a tak Ti nebude vadit, platit soukromou školku :-S
Odpovědět
Ahoj holky, Zuzi - neboj, to bude dobré, dědeček má dvojtý "bajpas" už asi 10 let a bylo mu 80. Len - já se děsím kam s budoucím potomstvem tady. Tady je nové sídlště pro 1500 rodin a otevřeli tu teď pobočku školky (detašované pracoviště či jak to nazvali) pro 20 děcek. A už teď je to tam narváno, ale co tak sleduju, tak ten babyboom teprve přijde. Teda tady na sídlišti :-N A otevřeno prý mají do 4 :-N To je taky na houby. Jenda známá tady z baráku vozí děcko do anglické školk přes celý Brno, protože tam mají do 6 a vzali je už ve 2 letech.Ale platí myslím 12.000 měsíčně, to je hustý, to je pro většinu lidí celá výplata :-( My tu máme pod okny louky, rybínky a u nich měla být školka (takže fakt cca 200m d nás), ale develoer celého sídliště krachuje a na školk kašle, je rád, že dostavěl baráky pro lidi. Market - tak ať se ti v práci daří! Já jdu do práce v pátek. Doktorka mě chtěla nechat furt doma, ale prachy jsou potřeba. Takže jdu 2.4. na urol. na UZ, ale moč prý mám v pořádku, takže tyhle uroinfekce prý už mám dobré, ale te´d je potřeba vychytat ty plicní chlamydie, takže být v klidu, v práci být v kanclu a v teple, žádný sport, koupání, ležení ve vaně, hlavně žádné vitamíny a umělá podpora imunity, a za měsíc jdu na krev, jetli se mi tam ty breberky zas nenamnožily. Prý teď můžou ýt ve "spací" fázi, takže je mi líp a i v krvi by nic nebylo, ale stačí jedna a zas se to může rozjet, jeslti to není pořádně vyléčené. Ale to se pozná až za měsíc, kdy by eventuelně měly být zas v krvi vidět.
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, díky za přání, jdu studovat ZÁKONY DPH, strašně nezáživné čtení :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, asi tak je to u nás na síldlišti...ale fakt nechápu co bych dělala, kdyby mi v práci drželi místo a prostě jsem musela nastoupit , ale neměla jsem kam dát dítě........ :-| :-| :-| To je fakt výborně vymyšlené v našem státě..... ]-( Pořiďte si děti, ale buďte s nima doma do důchodu, protože je nemáme kam umístit ]-( A stěma soukromýma školkama je to tady stejné......ale dát 12.000 za školku měsíče, tak to je skoro celý plat, to už můžu rovnou zůstat doma!!!! ]-( Markét.... oni všechny zákony jsou záživné čtení......do 10 minut u toho spíš a stejně to člověk nepochopí.... Teda ty možná jo, ale já když jsem dělala praxi při škole na Okresním soudu, tak jsem nechápala nic :-N :-N :-N :-N
Odpovědět
Blani. kolik? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... kuk x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Murynka, ty jsou ale krásný x-) gratuluji...
Odpovědět
Markétko, moc ti gratuluji, hlavně, abyste byli oba zdraví ! Držím palce. Já zrovna dneska počítala, že mi už zkoušíme půl roku, mě to přijde jak chvilka :-D To to utíká :-N Momou - 12.000 a prý když jí hlídá kdosi dítě doma tak 700,- za 2 hod. :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Murynka, jéééééééééééé Markét, moc moc moc moc moc gratuluju !!!!! x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji holky moje x-) x-) x-) ted jsem na vás neměla čas ale to se změní už budu asi doma ;-) ted 14 dní určitě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mury-gratuluju, ať je to tentokrát bez problémů.... :-)
Odpovědět
blani. to je šílený. No jo, dřív bylo dětí moc a pak najednou málo a tak zrušili hodně školek a jesle skoro úplně .............. mury: Veliká gratulace x-)
Odpovědět
Teď jsem na MK psala dotaz ohledně těch plicních mrch mých drahých, ale tam to fičí ty diskuze, že jsem to skoro nemohla najít :-D :-D
Odpovědět
Tak jsem se zas ztrapnila, psala jsem kamarádce, to to utíká, tvůj malý HOnzík už půjde do školky, že, už máte pro něj fleka? A ona, že ne, že půjde v září do školy do 1.třídy :-N :-N :-N
Odpovědět
blani. - :-D :-D to to letí ...........
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?