Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Já bych je nahnala na skládky aby třídili odpad a hlavně ty, co dluží peníze. Nevím proč je zavírat. Já bych je klidně nechala doma, ale makali by. Takhle si to odesí a jsou v pohodě.
Odpovědět
Profilova fotka
momou-sbírat odpadky bych je nechala po městě...
Odpovědět
To můžou taky a bude aspoň uklizeno. ;-)
Odpovědět
A byly by i pracovní místa - musel by být někdo, kdo by na ně dohlížel ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, ale takovýho haj*la, kterej někoho zabije, bych posadila na křeslo as tou růžovou barvou souhlasím. No, já bych jim spíš fakt nechala takový ty pruhovaný vězeňský hadry. tady v Ol je vazební věznice a Ti, co měli něco "lehčího", tak mají normálně vycházky akdyž jdeš kolem, tak když se nedíváš, ani nevíš, že kolem tebe jde vězeň, v pruhovaným by je každej hned poznal...
Odpovědět
Profilova fotka
papa, holky, valím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky mám babičku v nemocnici, tak tu teď nebudu, mějte se krásně, musím se o ní postarat
Odpovědět
zuzi: Doufám, že to není nic vážného
Odpovědět
Ahoj holky, Zuzi - myslím na tebe, doufám, že to bude s babičkou ok. :-( Asi sem přestanu chodit, protože jsem se rozhodla, že na webu objednám tu perličkovou lázeň, co dostala Zuzi :-D a včera jsem si na netu vybírala hodinky, M. to viděl a prý ať si konečně nějaký vyberu, chtěl mi nový koupit už asi před 3 lety, a vždycky to na výročí/narozky/vánoce na mě zkouší (aby nemusel nic vymýšlet), tak jsem vybírala.... :-D A jak to dopadlo, chtěla jsem vodotěsnost 50M, "normální" nesporotvní hodinky jsou 0 nebo 30, tak ok, ubrala jsem na 30 :-D Chtěla jsem datumovku, ale už rok jsem bez hodinek a datum vždycky teda nějak dohledám na mobilu :-D A chtěla jsem s číslicema....no, i bez nich si člověk asi zvykne :-D Takže typy, co by se mi líbilo: http://www.hodinky.cz/festina-milano-... ... Festina je prostě hodinářská značka, se starýma hod. jsem byla spokojena, Martin má Festiny už asi 10 let. http://www.hodinky.cz/jacques-lemans-... mají super design, ale je to taková nová pro mě neznámá značka http://www.hodinky.cz/esprit-la-black...... tyhle jsou také povedené (že holky??? :-D :-D :-D ), ale nerada kupuju od nehodinářských firem :-N Ještě vyrazím do města až budu zdravá, nejradši bych stejně si něco koupila v klas.obchodě a odzkoušela.
Odpovědět
Jo a nevíte kolik stojí svatba v Trojském zámku?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsme byly na kontrole u dětské doktorky a jsme naprosto v pořádku, jen musím méně kojit, protože přibíráme až moc a bolelo by nás prý bříško :-N To jsem zvědavá, jak to tomu hladovýmu dítěti vysvětlím :-D
Odpovědět
Blani: Svatba v Trojském zámečku stojí kolem 30 tis. Kámoš jí tam chtěl mít ............ :-S Beru: Dítěti nic nevysvětlíš, buď mu dáš mňamku a nebo bude křičet hlady :-N Ale můžeš vyzkoušet šidítko - dudlík
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Momou, ono ani nic jiného nezbývá, buď prso nebo dudlík :-D naštěstí dudlík neodmítáme, jen kdyby nám v tý puse držel a občas nevypadnul ven :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Blani:http://www.beremese.cz/forum/show.php?vThreadID=46980&vGroupOffset=0
Odpovědět
Profilova fotka
Holky babička jde za hodinu na operaci, vzalo to strašně rychlý spád.Pak bude na jipce, tak za ní nesmíme, až zítra prý, snad bude v pořádku. Blani v hodinkách nejedu, ale na IP odpovím ještě teď
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?use... Markétko tady je odkaz, kde mají ty trička jako má Matěj od ferinky...
Odpovědět
Profilova fotka
Dva bankéři diskutují nad aktualní situací... "Člověče, po včerejším propadu na burze, jak jsi spal?" "Jako malé ditě!" "To te teda nechápu." "No, celou noc jsem brečel a dvakrát jsem se posral... " :-D :-D :-D
Odpovědět
Dobré ráno, Beru: Tak ho můžeš přilepit :-D Zuzi: Copak je babičce?
Odpovědět
Profilova fotka
Moni:před 13 dny dostala léky na srdce a vůbec jí to nepomohlo, trpí na průdušky a v lepším případě dostane do srdíčka jakýsi balonek, na bi-pass nebo jak se to píše to prý není
Odpovědět
Aha, to jsem někde viděla, v nějakém dokumentu. Ten balonek jakoby nafouknou a tím vytvoří prostor ........ no na mě to je dost složitý 8-) Hlavně aby bylo babičce líp.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky opět nestíhám net teda spíš se na něj nedostanu ;-( ted jsem zjistila že ferinka porodila dodatečně moc a moc gratuluji :-) a hlavně at jste zdraví :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mi volala babička, že jde na tu operaci až ve 14hod, ž eje tam narváno :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-s babičkou to dopadne dobře. Hlavně, ať už to má za sebou. Je dobře, že je v nemocnici, tam se o ni postarají !!
Odpovědět
Zuzi: budu moc držet palečky, určitě bude všechno v pořádku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky moje já vím, ale trápí mne to, znáte to :-( Kluci mi tu staví 4 skříně, tak budu mít co dělat potom, se těším
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už mám skříně postavené, teď už jen naházet tamten čurbes :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-dovedu si představit, jak se cítíš... kdyby šlo o moji babičku, tak nebudu jiná... moc mi na ní záleží !!! Je to moje zlatíčko :-) No a dáreček co? Nedorazil ještě? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě ne a skrz ty skříně tam půjdu až zítra.jsem vyřízená už teď a to nemám ani třetinu :-( Až dorazí, ozvu se ti nebo vám všem, kdo se o to zasloužil ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Zuzi, myslím na tebe a tvoji babičku, určitě to bude dobré, v nemocnici se o ní postarají. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Baruško děkuji moc, jste moje zlatíčka.Tak já jdu stěhovat, zatím papa
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?