Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.super.cz/vtipky/14599-nena...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, Zuzi, jsem moc moc šťastná, že se Tvá oslava povedla a byla jsi spokojená a šťastná. Máš kole,m sebe úžasné lidi, važ si toho! A díky moc za pochvalu hodinek,jj, byla jsme hodná :-D , za ty nervy a všechno jsem se potřebovala odměnit a mamča mi dala nějaký korunky na narozky, tak jsem přidala a objednala je a mám je jako od mamči a Davči k narozkám. I když je mám až v květnu, už hodinky nosím x-) Blani, no, takový ty pubertální řečičky znám, kluci si rýpnou, ale v podtatě to tak nemyslí, ale holky jsou zákeřný potvory :-( Ale už je to za Tebou :-) Majky, co já bych dala za to, kdybych mohla papat jako Ty a mít takovou postavičku, kašli na řeči, však už jsme si to psaly..... Ferinko, Kačí, už jsem Ti gratulovala do IP, Matýsek je nádherné miminko a jak psala už Blanka, ten obleček na cestu domů nemá chybu! A kam na dovču? No, my asi nikam nepojedeme, ale kdyby to náhodou vyšlo, tak zase Řecko, zamilovala jsem si tu zemi, je nádherná!
Odpovědět
Dobré ráno, Feri: Obleček na cetu nemá chybu a nejvíc je úžasnej ten, na kterém je - Miluji maminku a tatínka x-) až se mi oči zaleskly.
Odpovědět
Profilova fotka
Mony, čau, zase jsme tady jen my 2, ranní ptáčata :-) A máš pravdu, to bodíčko je fakt úžasně krásný a nádherný, taky se mi šíleně moc líbí! Feri, kde jsi to sehnala?
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ránko u nás slunné, ale je zima... přes okno je líp. Feri-taky ještě ode mě jednou velká gratulace !!!! :-) Nádherný je Matýsek, ukázkové děťátko, jj a ten obleček nemá chybu !!!!
Odpovědět
Profilova fotka
tady je taky krásně x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kdyby to už chtělo vydržet, ale děsím se toho, co přijde před víkendem?
Odpovědět
Profilova fotka
no, já taky, má zase sněžit, mě už to nebaví, já chci teplo a kytičky a lergii :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já už chci vyjít v jarních botkách a v bundičce a ne se pořád rvát do zimní bundy... Markét, doufám, že ten průběh alergií nebudeš mít hrozný.... :-S
Odpovědět
holky tady je taky moc krásně, mám otevřeno na balkon :-)
Odpovědět
Dobré dopolko, Ferinko,Matěj je krásnej a popis porodu je suprový. Je dobře,že jsi ho měla tak moc v pohodě. Obleček Matýska je moc a moc krásný.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Mony, i tady je krásně, ale má přijít sněžení :-(
Odpovědět
Marketas,zapomněla jsem pochválit hodinky,opravdu jsou krásné a moc. Tady sice svítí slunce,ale je děsnej vítr,takže ven nejdem :-( To by jsme měli v očích pořád bordel a malá se rozčiluje,že nemůže dýchat,takže máme útrum. Možná odpoledne pojedeme k mému tátovi-má statek,takže stavení dokolo a uzavřené,tak tam snad foukat nebude. Malá se zas pomazlí z ovečkama a večer by rychle usnula :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, to je akt strašný, jak tohle někdo může dělat :-( http://www.novinky.cz/zahranicni/evro...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky...... nějak nestíháme..tak jen stručně....v pondělí jsme byli na UTZ ve 32tt..mimi se má čile k světu, měří cca 30 cm a váží 1300g, pořád se mrskalo a vyplazovalo jazýček...... ;-) Až z toho měl tatínek slzu v oku :-) :-) :-) teď frčím s Fildou k holiči :-) zatím pápá
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, to je krásný!!!!!!! x-)
Odpovědět
Leni,tak to je skvělá zpráva. A ten jazýček-to muselo být krásný. :-) Tak ať se u holiče Fildovi líbí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Markétko, já bych mu haj***** uřízla víš co... a dala bych ho do sklepa až by zčerňal... toto nepochopím.... len-Leničko, už jsem ti psala do IP, že moc gratuluju ke krásným výsledkům... jen tak dál... Těším se, až bude mimísek na světě a uvidím fotečky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky moje díky moc........jste moje zlatíčka ;-) tak my se jdeme zkulturnit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky, Markét, já byhc mu prostě udělala to samý, zavřela byhc ho do kobky, nechala ho znásilňovat,jídlo a pití by dostával přídělem, neviděl by denní světlo a pak bych ho posadila na el. křeslo. takovej člověk nemá právo na život!
Odpovědět
marketas: Já bych mu dala křeslo .........nemám s takovými lidmi žádné slitování. I když u tohodle bych ho jen zavřela do nějakého bunkru a bylo by. Len: Tak to je skvělá zpráva ;-) asi to bude malý čertisko :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
marketas-já bych ho taky trápila a pak zabila... to není člověk a nemá tu co dělat. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Mony, já bych taky zavedla trest smrti, si ven tohbo hajzla, co znásilnil a zabil toho malýho Jakuba, pro takový by byl trest smrti na místě. A on se, hajzl, ještě odvolá. by měl být rád, že je ve vězení v "bezpečí" ( pokud ho tam ostatní vězni nezabijou), protože kdyby ho pustili, dlouho by asi živej nezůstal ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
marketas-Markét, přesně moje řeč !!! To, není omluva, že je nemocný... on věděl, že je nemocný a nijak se neléčil... A myslím, že vězni si s ním už poradí za děti prý dostávají od druhých dobré mite... nemám na něho ani slov a na policajti taky. Když už v minulosti byl trestaný a nikdo s ním nic nedělal... to musí někdo odnést smrtí aby se konečně něco začlo dít. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
markét, tady v to za*raným státě to, bohužel, tak funguje. Dokud někdo neumře, nic se neděje :-(
Odpovědět
marketas: No já si myslím, že jsou opravdu případy, že trest smrti je akorát. A něco takovýho jako že to není humání ............... jakoby vražda byla ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Mony, přesně, za vraždu vraždu, takhle na ty hajzly budeme do smrti platit a oni si budou válet šunky ve vězení, hodit si do posilovny, studovat vysoké školy a ještě jim dají rifle a mikiny, protože tepláky jsou pro ně podřadný odev, pro "chudáčky!" ]-( . Tak kde to jsme, kurňa!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jsem se zase na*rala!!!!!!!!!
Odpovědět
marketas: já bych jim dala rifle, ale růžový a trička a mikiny taky ............... já si myslím, že nemají mít žádný práva. Za komunistů museli aspoň pracovat. teď nemusí nic a jen musí stát.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jojo je to tak. Ještě na ně platíme, sviňáci jedni. ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?