Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Tak třeba tadyněco najdeš ;-) http://www.calendula.cz/%C4%8Dl%C3%A1... http://www.miminko.com/clanky/vyziva-...
Odpovědět
Profilova fotka
Mony, díky za odkazy :-) pročtu si to. Já si na ta nadýmavá jídla dávám pozor, mamka mi vaří docela šetrně, ale stejně nás to trápí :-( Tak piju fenyklový čaj a baštím Espumisan.
Odpovědět
můžeš pít čaj pro kojící matky, je to na podporu tovření mléka a je to i proti nadýmání ;-) jinak pokud bude mít Anička problémy s prdíkama, tak jí dávej často na bříško, ale ne na dlouho. A kupte jí Sab simplex - kapičky, nám zabíraly dobře, i když ani Kubík na to moc netrpí. A nebo máme Pupík - mastička na bříško. Taky jsme vyzkoušeli a super.
Odpovědět
Profilova fotka
čaj na kojení mám od Lerosu, na bříško jí dávám často, to se vyprdíkuje nejvíc, kapičky máme, ale jsou až od 3 týdnů myslím, pupík jsme zkoušeli, ale to se jí moc nelíbilo, ostatně ani masáž bříška, tak aspoň nahříváme bříško polštářkem z třešňových peciček :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ferinka má miminko !!!!! :-D Ahoj, jmenuju se Matěj, vážím 3,2 kg a měřím 49 cm. Mamka Kačka a taťka Vítek ze mě mají radost x-)
Odpovědět
Že Ferince moc a moc gratuluju. Ať má Matýsek v životě hodně štěstí a zdraví. Maminka ať je brzo v pořádku a ještě dřív doma :-) Já jsem si to myslela,že to bude kluk :-D a má krásné míry,to chci takové rodit taky :-D
Odpovědět
My byli celý den venku,teda krom přestávky na oběd a Johanky polední spaní(Míša jí uspal-usnuli oba :-D ). Odpoledne jsme šli znova hrabat zahradu,zastřihovat keře a prostě úklid bordelu a že ho bylo dost a ještě je tam co dělat. Jsem stahaná,ale příjemně. Jsem ráda,že bylo tak krásně :-)
Odpovědět
beru: My jsme Sabíka dostali hned. Kubíkovi se ze začátku pupík nezamlouval, páč ho to studělo :-D Ferince posíláme velikou gratulaci x-)
Odpovědět
Tak my byli celý den v ZOO a vrátili se teď před chvilinkou. Bylo krásně, Anička vůbec nespala, tak myslím, že zalehne brzy. Kubík byl úžasnej a zvířátka super x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já si konečně odpol. trochu zdřímla |-| , za celou dobu je to prvně, co jsem usnula přes den, jinak nezaberu ani kdybych chtěla ]-( teď máme nakrmíno, spinká mi to v náručí, tak jdu uložit do postýlky malou i sebe :-D Markee, takoví pracanti vy jste :-) to já nedělala nic :-N Mony, jé zoo, to muselo být super, s manžílkem se tam chystáme už několik let, už se těším, až vyrazíme jako rodinka :-)
Odpovědět
Beru: Tak to ale počkejte až bude Aničce tak 5 měsíců a to uvidíš, jak bude vnímat opičky a tygříky ..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No jasně, nepoženu se tam s ní hned po šestinedělí :-D myslím tak konec prázdnin nebo září ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobé nedělní ránko..... Gratuluju Férince k miminku........ ;-) ;-) ;-) My jedeme dnes na venkov, dokud jsem ještě celá....... :-D Zatím papa a hezký den :-)
Odpovědět
Dobré ráno, tak my budeme dnes grilovat na balkoně. Zuzanko a co Ty? Jak sis užila včerejší oslavu?
Odpovědět
Ahoj holky, tak to mě mrzí, že ten sraz padl, doufám, že si to Zuzi užila i bez nás. Právě jsem si psala smsky s mojí obvoďačkou, že zlepšení 0%, a že po těch čípkách je mi na zvracení, mám křeče v břiše, a hlava a tělo se mi motá tak, že sotva dolezu na záchod. FUj, mrchy jedny plicní. JInak v Brně je hnusně, lije, takže jsem ráda, že ležím. Takže u mě vše při strarém Ferince moc gratuluji, hlavně že jsou oba zdraví ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Markee: Tak tady je ta fotka našich závodníků ;-) http://www.modrykonik.cz/album/view.p... Blani: Tak doufám, že se Ti brzy uleví.
Odpovědět
Profilova fotka
Mony, to je nádherná fotka x-)
Odpovědět
Moni,moc hezká fotka. Přesně toho červeného oslíky máme :-D je fakt suprovej. Johanka ho pořád někam tahá a pak tam hopsá a děsně jí to baví. My se dnes nudíme,venku je hnusně. Malou jsem uspala a že toho nejsem zastánce,prostě si jí nechci rozmazlit,ale ona tak usnula včera Míšovi,tak jsem to zkusila.Sice to trvalo skoro hodinu,ale usnula.Jelikož jsem byla unavená,tak jsem to tu hoďku vydržela :-D Teď šotek spí.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdraví vás maminka Ferinka z porodnice :-) Ahoj, tak první noc jsme přežili, i když Matěj se utišil až kolem 1 po papání glukózy, jinka se tu na mě chodí dívat skoro jak na raritu, že nejsem ani nastřižená. PS: Normálně Ševít (dr.) chodí na koníka! Ráno na vizitě říká: tak jsem se díval, že holky hned práskly na internetu, že máte chlapečka, sem koukala... :-D Teď to tu rodí jak na běžícím pásu... :-) Jo jo, Matěj je hodný, pořád jen spí, nemůžu ho ani vzbudit na přikládání, ale začíná se mi rozjíždět mléko, tak snad to bude ok. Jo jo Ševít je zlato a ta doktorka, co jsem ji měla taky. Celou dobu mě rodila ta asistentka, co jsme měli na přednášce a na konec přišla ona, myslím, že je to zástupkyně primáře a dalších asi 5 ženskejch, byl to mazec, ale krásnej, ale bez epidurálu popravdě nevím jak bych to zvládla, hlavně mi to rozjelo, jak jsem se zastavila, pak to bylo za ani ne hodinku. Zdravím klokanice i červnové nevěsty. PS: je ještě vůbec nějaký klokánek v bříšku?
Odpovědět
Beru - no nádhera, úplně se mi zaleskly očka ;-) Fakt super, že to Kačce vyšlo takto na 1. Momou - já hci taky něco na skákání :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, jo jo, hlavně že Ferinka stihla v pátek ještě ty buřty na ohýnku ;-) Na skákání máš Martina, ne? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, přežila jsem!!!!!!!!!!! Blani máš Martina ferinka je šikula, hlavně aby byli zdraví a spokojení
Odpovědět
Profilova fotka
Krásnou neděli přeji. Ferince moc gratuluji, je to holka statečná a Matějovi přeji aby byl zdraví a v životě šťatný. x-) Krásná zpráva, až z toho brečím.
Odpovědět
Profilova fotka
majky:já brečela včera Je ti lépe už?
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-písni mi, jaké byli narozeniny... jak sis je užila?! :-) Už je mi líp, děkuju za optání. Pátek jsem prospala... od odpoledne až do večera... doufám, že takový stav už nezažiju?!
Odpovědět
Profilova fotka
majky bylo to super, ale napíši zítra, teď jdu udělat ještě poslední mísy 2 a šup na oslavu.Tento týden poslední :-D :-D :-D :-D :-D Měj se krásně a jsem moc ráda, že je ti dobře, papa
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-O.K. těším se na vyprávění !!! Papa užij si to a opatrně, ať neskončíš s bolehlavem... :-D
Odpovědět
Blani, taky jsem Ti chtěla napsat, že na skákání máš Martina :-D Ferinka je v pohodě, to jsem moc ráda.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem :-) Ferince gratuluji moc moc k Matějovi. Přeji vše nej nej rodičům i Matějovi :-)
Odpovědět
MIlá Zuzanko, přeji ti všechno nejlepší k narozeninám, ať se ti splní každičké přání ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?