Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni já to měla také do 4 měsíce. Pak se to začlo zlepšovat. A až teď se cítim opravdu dobře. Sice nemůžu vidět ani maso, ale jinak jím :-) Z kil si právě nic nedělám. Naopak mám radot z každého deka nahoře. Bála jsem se jak jsem zhubla víš. Takže mi je fakt jedno kolik dohromady přiberu, hlavně aby to bylo vše v poho a proběhlo tak jak má a narodil se nám zdravý lvíček ;-) Leni tedy to už máš za pár. A těch 7kg je nádherných. To je paráda. Mam kamarádku a ta ve 20tt už měla nahoře 12kg. Při prvním přibrala 25 kg a teď asi taky. A to měří asi 150 cm :-N Jinak manžílek má doma zakázáno konnzumovat mandarinky, pomeranče, paštiky a polívky z pytlíku. To jsou věci, které nedokážu rozdýchat :-N
Odpovědět
Leni,ty jsi šikula.Tuhle sýrovou roládu dělá na oslavy Míšův bratranec a vždy udělá několik druhů. A je to opravdu moc a moc dobré. Tak ať se zadaří. Týjo Macet,tak to jsi stejný týden jako moje švagrová.Ta sice měla TP 6.8.,ale posunuli jí ho,pže mimčo je podle uzt větší,takže TP má 31.7.-to máš myslím taky. :-) Ty jsi pořád hubeňour :-) no tak to určitě už moc nepřibereš-to budeš mít tak 8kg maximum. Leni ty máš taky krásně málo. Vy se máte holky.
Odpovědět
Profilova fotka
Macetko :-D :-D :-D :-Dněkteré vůně jsou opravdu zákeřné... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
markee: Ahojky Markétko :-) Já jsem se na sraz také moc těšila. Ale myslela jsem že se uvidíme v hojném počtu a ne takto :-( Víš já nevím zda jsou v tom opravdu jen ty km :-( A jakpask e ti daří? Už je lépe?
Odpovědět
Profilova fotka
markee: Markétko jojo podle MS mam termín 31.7. a jsem dnes 19+6. Podle UTZ jsem dnes přesně 19tt a termín porodu mam pocit, že 3.8. Tak nějak nevím čím se řídit. Tak zatím se řídim podle MS a pak uvidíme jak mimčo poroste a jak to bude. Jinak jsem fakt hodně zhubla v zadku a ve stehnech což není na škodu. A zatím se mi vše dostává jen do bříška. Takže kdyby to tak bylo pořád bylo by to fajn a když ne tak mi to taky vadit nebude. Dokonce jsem si koupila těhu džíny, protože bříško opravdu roste a musela jsem si koupit 36, protože větší mi padali přes zadek a boky :-N Ani si nepamatuji kdy jsem měla naposledy takovou velikost na sobě :-D len: Leni jojo některé "vůně" jsou pro mě fakt smrtelné :-D :-D Minulý týden jsem seděla na poště a vedle mě si sednul starý pán a smrděl víš takovou tou starobou. No já jsem se musela okamžitě zvednout a odejít na druhou stranu, protože to by bylo fakt jasné :-D
Odpovědět
Profilova fotka
macet-no když oni si opečovávají mně, tak já je opečuju aspoň na moje narozeniny.... :-D :-D :-D :-D :-D :-D Markétko budeš se řídit tím, až fazolka zaklepe na pupíček a řekne "mami, už chci jít ven"... :-N Markétko-starý pán... :-D :-D :-D :-D :-D :-D Jdu si vysát auto, nemáme tu šéfika a v autě máme chloupky od Shawnečky a bordel z botů. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky. Markétko tak tak je to správné, že si tě opečovávají :-) Jen tak dál ;-) No a ty jim naoplátku jednou ročně na narozeniny upečeš roládu s pečícím papírem :-D Jsi mě pobavila s tím, že mi fazolka zaťuká na bříško a řekne si :-D To čištění ti nezávidím vím jak je to pracné dostat z auta chloupky od těch našich mazlíků ;-) Tak všem přeji krásný den já utikám na návštěvu. papa :-)
Odpovědět
Macet-Markét,to stejně není směrodatný ten TP :-D mimčo si právě řekne samo až bude chtít na svět. Tak už víte,co čekáte? Sice jsem tě neviděla,ale mám pocit u tebe na klučíka :-D Týjo velikost 36??? Tak to já na zadku neměla ani nepamatuju-spíš 38 někdy 40. 36 jsem měla trička před Johankou jinak taky 38. Buď ráda,že budeš drobounká maminka :-D a né slon jak já u Johanky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já mam teď těhu džíny vel 38, od Next, ale taky mam plátěný kalhoty z CA a to je velikost 40-42 a taky mi jsou.... takže každá firma jiné velikosti......ale před těhu jsem měla tak 36-38, ale někdy taky 34.....a přes prsa tak S nebo M...... někdy třeba i XS, ale u vietnamců i L/XL :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jsem teď nakoukla do diskuze Umíte vyrobit svatební podvazek? Já chápu, že každá chceme ušetřit co nejvíc, taky jsem to tak dělala, ale škudlit na 200, s tim, že musim oběhávat galanterie a shánět potřebné materiály na výrobu, pak se s tim piplat.....mě tak napadlo, že tady za chvíli bude i ....Jak si doma ušít šaty!!!!! Třeba včera se tu řešilo v jedné diskuzi, aby se ušetřilo na hostině, tak se udělá doma, pro 15-20 lidí a bude se tam i tancovat!!!!! to budou mít sousedi fakt radost až jim tam bude vyhrávat do rána hudba a dupat 20 lidí v panelákovém bytě.... My máme 4+1 90m2 a při malýho oslavě se nás do obýváku jak š takž vešlo 15......a to nebylo žádné extra pohoštění. jen dort, chuťovky..... žádné Menu a pod...... =-) =-) =-) =-)
Odpovědět
Len,tak to je síla s tím šetřením. To je fakt,šetřim na tom na čem se dá a bude to pohoda,ale tohle? Podvazek je opravdu korunová záležitost a hostina má být zas něco jiného než zažíváme každý den. No nechápu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já to taky nechápu :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, u nás hrozně prší ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dámy..... jdeme roládovat......kdybych se už neozvala, tak jsem kuchla z neúspěchu a nebo jsem v blázinci, ale tam je taky připojení na net, že? :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky............. jsem opravdu až nas...., jak se někteří zachovaly vůči srazu. jsou věci, které dokážu pochopit, ale když jsem s macetkou jela do Brna, každý psal, že je to daleko, to až bude sraz v Praze, všichni se sejdeme....... Sraz v Praze je domluven min.2 měsíce a najednou......... Mě už je to opravdu jedno, s holkama, které jsou spolehlivé se můžeme sejít třeba v Bratislavě a budeme tam. Jediné, co napíši je, že mě to fakt se.., protože mám pro vás objednané dorty a dárečky už přez měsíc a můžu to vzít a hodit do haj... bezva.
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi nerozčiluj se...... já bych opravdu jinak přijela.... i přes svůj stav.....ale to taťkovi udělat nemůžu.....snažila jsem se přemluvit příbuzenstvo na jiný termín, ale prostě většině se to hodilo přesně na 14.3..... :-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi já také říkal že nedorazím :-( mrzí mě to ale prostě nemůžu :-( :-( o té spolehlivosti =-) neví kdo měl přijet ale asi do toho všem prostě něco přišlo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Zuzi, já bych opravdu ráda přijela, ale s tou mojí nohou i po sundání fixace to nevypadá dobře ;-( Mám i teď bandáž na nožce až do 17.3. ]-( Jako kdyby to tak nebylo, tak bych přijela.. Přijela bych i do Herliček či do Vrchlabí,kdybych nebyla takovej lempl a tu nohu si tak nedolámala ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já nechtěla rozpoutat válku, jen jsem napsala svůj názor. Mrzí mne to, ale hold je to fakt a nikdo s tím nic neudělá... děkuji těm, kteří mi napsaly Ip, mákm vás moc ráda..... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.super.cz/vtipky/14561-vzka...
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://berounsky.denik.cz/miminka/be_... koukám, že Anička stále vede x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/view.p... :-D :-D :-D :-D :-D ten je boží!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já jdu zkusit usnout, krásné ráno!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já jsem ještě neusnula. Vašík odešel do práce a já za 4 hodiny mám být u kamarádky.Bezva den. není náhodou pátek 13??????????????? :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nevíte některá, co je s marketas?Dlouho tu nebyla a nebylo jí dobře, tak jestli je v pořádku ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
To pořád všichni spinkáte??????????????
Odpovědět
Profilova fotka
A pořád nic..........
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, dnes je fakt pátek 13 !!! Mám migrénový stav je mně strašně špatně ale musím do práce... nevím jak to tam zvládnu, chjo.. asi se domluvím s šéfem, že udělám to nejnutnější a pojedu domů si znovu lehnout, sotva chodím, jak se mi motá palica a to už od včera večer... zuzi-písnu ti do IP jak přijedu do práce ...
Odpovědět
Přeji hezké páteční ráno, markee: No teda to byl fakt šílenej den. Hlavně, že se nestalo nic Vám. Jinak toho skákacího oslíka má Anička taky a je úplně super. Když si ho chce přenést, tak ho chytne za ocas a za ucho a jde :-D máme ho v červené. A už jsem tam vyfotila i Kubíka :-D Macet: tak konečně přibíráš, to je moc fajn. Já už jsem o 0,5 kg lehčí než před těhu :-D Len: Roládka vypadá moc dobře. Marketas měla končiv v práci, ne? :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?