Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jíjo, taky už jsem jí psala, jak je úžasná, že to zvládá...já někdy fakt byla ráda, že jsem se stačila najíst...... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky to není moje zásluha, když ono nám to furt spinká x-) ale myslím si, že po šestinedělí najedeme na větší aktivitu a terorizování maminky :-D
Odpovědět
Dobré ráno, hlásí se další Šípková Růženka :-D Beru - já žádné fotky nenašla :-( :-( :-( :-( Kat - to je dobře, že už jsi bez sádry, teď to hlsvně rozcvičit, snad to pak už bude ok. Jija - já jsem si nechala vytrhat všechny 4 moudráky (ani jsem nevěděla, že je mám, doktorce se nezdálo, že mě už 3 týdny bolí v krku a ony to zarostlý osmičky) a neměnila bych. Akorát sranda, když jsem pak jela metrem, huba nateklá, sliny mi tekly, ale člověk jak je umrtvený, tak to necítí, celkově jsem byla oblbá, tam na mě lidi koukali jak na dementa, jsem se motala, M. mě podpíral :-D :-D :-D Markee - gratuluji k mršce.
Odpovědět
Profilova fotka
Beru a bude to čim dál lepší.... myslím to terorizování :-D :-D :-D :-D :-D Počkej až ti řekne.... tohle tričko mi nedávej, to už neni vůbec moderní :-D :-D :-D :-D :-D to ti pak spadne čelist až na podlahu a nebudeš mít slov :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, IP :-) Len, no jo, už se těším :-x vím jak to měla těžký mamka se mnou, já jsem nerozhodná váha a když mám třeba na výběr mezi dvěma věcmi, tak se nemůžu rozhodnout a když mi někdo poradí jednu, tak se hned zeptám a proč ne tu druhou? no tak tu druhou - a já zase proč ne tu první :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Len-dala bych si, jen kdybych nebyla přežraná lososových nugetek a br.kaše... uf... :-D jijia-já s tím marodila 5 dní... byla na ANT+práškách od bolesti a ještě na stažení dásní a krvácivosti... byla jsem takový drogový "díler"... Pusu oteklou a ke všemu mi dr. napichl trojklanný nerv. 2 rokem už necítím ret... :-| :-x kat-musíš věřit, že to bude dobrý !!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Beru, ale nemáš představu, jaká je s nima pak zábava, když z nich začnou padat ty jejich žblepty a moudra..... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já se loučím.... jdeme se na chvíli cournout do přírody a pak musíme na nákup......Tom jede pro změnu pískat, tak to zase zbylo na mě......ještě že máme teď ty 2 auta, protože tahat v rukou to nemůžu :-S :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky vy jste toho napsali, když jsem tu nebyla :-D :-D :-D :-D Tak jsme nakoupili, samozřejmě samé jídlo.....teď koukáme na Kouzelnou školku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já jsem po spinkání a je mi čím dál hůř.Vašík mi v\zvedl léky a když to do zítra nezabere, jdu na kapačky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zuzi... to mě mrzí, že je ti mizerně..... :-S A co ti vlastně je? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myslím, že mi propukla alergie na psy.toto samé jsem měla z králíčka kdysi
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hmmm, tak to musí být fakt nepříjemný...tak dej určitě vědět, jak si na tom....ju? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, co to čtu? Vždyť musíš být do soboty fit !!!! No tak to je tedy sila. Pokud to jde a máte kam dát pejska, tak ho za včasu dej někam pryč nebo ti to neustoupí a ještě se ti to zhorší. Dej vědět, jak na tom budeš, tobychom rušily i srázek...
Odpovědět
Profilova fotka
Před 3.mi lety to bylo ještě horší , odvezli mne do nemocnice, tam mi napíchli kapačku a bylo po všem.........snad to bude i takto teď
Odpovědět
Zuzko, Ty si musíš něco vymyslet. Tak když máš alergii na hafíky, tak proč ho tam máš? ]-( Ty nemáš rozum, ženská jedna.
Odpovědět
Profilova fotka
A já to asi věděla, ne?Zase tak pitomá jak si myslíš opravdu nejsem...........
Odpovědět
Profilova fotka
nehádejte se mi tu... :-D zuzu-koukej se dát do pořádku, bo pro tebe máme s holkama přefafení, tak ať si ho užiješ !!! :-N ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky:Cože?????????????Bojím bojím, nikam nejdu Nehádám se, jen...
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi- :-D :-D :-D neboj, přinejhorším tě budeme odvážet.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Nepotřebuji dárky a překvapení, podstatné je, že přijedete!!! tak velké auto nemáte :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mě tak napadlo překvapenííííííííí Přijede macetka s lenískem s miminkama????Veliké překvapení :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-a kdo říká, že je to dárek??? =-) Je to přefafení... a už nesonduj !!! ;-) Přijdeme a ty se dej do kupy, aby sis pak mohla užít narozenin... Krásnou dobrou noc !!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jsi vydřiduch, tak nemáš nic psát!!!!!!!!!Darebáku :-D :-D papa a dobrou
Odpovědět
Profilova fotka
Nebo přijede Blanička :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Nebo Šárka s Terezkou :-D :-D :-D
Odpovědět
Nebo Ježíšek a přiveze ti plnou ošatku netopýrů :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Zuzi,ty jsi ale zvědavá. Neboj možná tě to ani nebude bolet :-D .Tak já vás dočtu zítra,dnes jsem měla šílený den,pak budu vyprávět. Dobrou noc.
Odpovědět
Profilova fotka
markee:tak to je dobrá zpráva :-D Jsem zvědavá, co se ti zase dnes stalo, už aby jsi vyprávěla ;-)
Odpovědět
Dobré ráno Zuzi, Já myslela, že víš, že máš alergii na hafíky.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?