Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
len: mi šel taky první cen krásně, druhý mi museli vysekávat (spodní) a třetí šel zase krásné a teď je nařadě zase spodní, ale je víc vyrostlý tak půjde líp do kleští doufám tady je taky počasí nic moc, nemám ráda přechod mezi zimou a jarem, buď ať je pořádná zima se sněhem nebo ať je jaro :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky jijo, to dopadne dobře. Mě trhali jen jeden, ale té jedné to nešlo, druhá mi natrhla koutek a poslali mne na sál, že to nejde.Přišla doktorka, udělala trh a moudrák byl venku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak se koukejte na Televarietééééééééé Je to legrace a já jdu spát x-)
Odpovědět
Dobré ráno: Markee: Tak to je moc hezká zprávička x-) přeci jen od dubna už bude tepleji a tak se budete moci snažit i na louce, co? :-D Jija? Budu na tebe moc myslet, to sou ale stejně hloupí zuby ............. Jo jo, mě když trhlala zubařka moudráky 2, tak oba na poprvé ;-) ale oba měli zakroucené kořeny, jak beraní rohy. Tak mi říkala, že kdyby se jí to nepovedlo, tak bych tam pak seděla další 2 hodiny, než by ty zbytky vydolovala. No mám já šikovnou zubařku Mařku :-D
Odpovědět
Zuzi: Na Televarieté koukám co týden a hned potom dávají starý seriál o právníkovi v důchodu ;-)
Odpovědět
Momou,no dřív to tak šlo-že i venku,ale co máme Johanku,tak jsme venku nebyli :-D Vidiš,letos v rámci romantiky a rozšiřování rodiny bych to mohla zas prubnout :-D A Míša určo nebude proti.Ale musíme jít večer,až Joháně usne nebo až bude někde na hlídání :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky....Televarieté to je nejvíc..... na to bych mohla koukat pořád.... naše mamka jich má nahráno cca 10 hodin a my na ně koukáme vždycky na Silvestra...a taky na takové ty staré scénky co bývali, Janžurová, Šimek, Menšík, Krampol, Uršula Kluková, Vimr, Černoch,Bohdalová, Šíp........a další.... to mě vždycky zvedne náladu..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočičky, jdu vás jen krátce pozdravit, my jsme nakrmený a jestli mi ta princezna usne,tak skočím ještě na chvilku do postýlky taky. No jo už se vám blíží sobotní srazík, co? škoda, že nebydlím v Praze, že bych za vámi zaskočila, ale i tak na vás budu myslet a těšit se na fotečky. Já se teď seznamuju s Picasaweb, tak snad brzy budou další fotečky miminka :-)
Odpovědět
markee: Pořád někdo otravuje, co? u nás je to tak: Kubík usne ......... Anička si hraje v pokojíku ........ my odpočíváme, začneme a když se blížíme k nejlepšímu, přijde Anička a sahne mi na prsa :-D a je po všem. Tuhle Jardovi sahla rukama na nohu a ten málem dostal infarkt, měla šíleně ledové ruce, jak kdyby je vyndala z mrazáku. Len: Jo jo, to jsou klasiky. To co dávají dneska je strašný. Aby byla nějaká legrace, tak to je vždy tak, že někoho musí zesměšnit. Mě se to dnešní nelíbí.
Odpovědět
Beru: Ahoj mamko, kde jsi popsala ten svůj porod? Já to nenašla :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo, tak to jsme dvě... komu ten dnešní humor přijde trochu uhozený....ty scénky za "komunistů" byli vtipné a o nečem... nikdo nikoho neponižoval a lidi si uměli udělat legraci i sami ze sebe...dneska je to samý bulvár a jakmile si někdo z někoho udělá šprťouchlata, tak hned je na něj podána žaloba a vymáhá se velké odškodné..... Nebo ty scnénky te'd v zábavných pořadech.... člověk neví jestli se smát nebo brečet, jak je to ubohé a bez šťávy......stejně jako většin afilmů, co se ted natáčí... o těch amerických ani nemluvim.....prostě zlatý Slunce seno......a podobný trháky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo, odkaz máš v IP. Jinak jsem přidala do svatebního alba z příprav jednu koláž fotek z porodnice, teprve se učím, tak omluvte zhoršenou kvalitu :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Beru,to je krásné-ta koláž. Takže foto příběh-průběh porodem :-)
Odpovědět
len: Mluvíš mi z duše ............. kde jsou ty doby :-) beru: Dík. A koláž je úžasná x-) jsi šikula
Odpovědět
Profilova fotka
Beru to je super.... jsi šikula.... já bych na takové věci neměla trpělivost... a hlavně tě obdivuji, jak to všechno zvládáš s mimčem a ještě stihneš dělat koláže :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to byl je jediný pokus, teprve se s tím programem seznamuju a vlastně se to udělá samo ;-) on to není zas takový problém, když mimčo pořád spinká, máme totiž šípkovou růženku, akorát v noci je to nespavec po mamince :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jdu kuchtit kuřátko a brambůrky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
beru:koláž je krásná!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím vás všechny bez sádry :-D juchůůůů Beru, koláž je nádherná, jsi šikulka x-) Jsem vylezla v deset z postele a jsem jak zmlácená... odpol jdu naproti na rehabku a chci si domluvit i Mojžíšovku.. 17.3.jdu zase na kontrolu a uvidíme,kdy půjdu do práce :-D v pondělí jdeme na gyndu, manžel se jde objednat na spermio...
Odpovědět
beru: Pokud Ti Anička v noci nespí, tak ji přes den buď. Sice se jí to moc nebude líbit, ale aspoň ji pak naučíš spát v noci. Ze začátku bude asi i přetažená a bude víc kňourat, ale to se během jednoho týdne krásně srovná ;-) Kat: tak už jsi o nějaké to kilo lehčí? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Momou, jo jo jooo je to mega úleva... sice chodím jak mentál,ale to se srovná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat:tak to ti přeji ťapkat zase po svých............. Hlavně aby jsi to měla v pořádku srostlé
Odpovědět
Kat: To chce zvyk. jára, když mu sundali sádru a měl jít bez berlí, tak si málem namlel (škoda, že jsem to neviděla :-D)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, koukal mi na to a ještě to bylo citlivý... proto ta bandáž... a modřiny na tom furt... ale to bude v cajku ;-) Momou, já tu nohu mám tak tenkou,pohublou,nefuguje mi kotní (jak jsem s ním nemohla díky tý sádře hýbat),je to prča :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Chce to čas, o ničem jiném to není a ty se nepřepínej. Když tě tak čtu, potřebovala bych na 6 týdnů dám do sádry celá, abych byla tenká, pohublá....... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jdu spinkat, zatím....
Odpovědět
Profilova fotka
jija-Jity, fuj ani mi o zubech moudrosti nemluv... stačili 2 na další 2 mně nikdo nedostane ani heverem !!! To radši za sebou rodit než jít k zubákovi, fuj, ble... :-D kat-už jsi bez sádry? To je bezva... jinak, pak písni jak jste dopadli, myslím na vás...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak právě baštíme kuřátko :-D Dáte si taky někdo? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem doma a paní zubařka si to rozmyslela a ještě mi zub nechala, že by to bylo namáhavé a na nemocenskou, takže kdybych někdy potřebovala nemocenskou mám se stavit na trhání :-D kat: super, že jsi už bez sádry beru: jsi docela šikovná kolik toho už zvládáš, mi většinou kamarádky říkaly, že první měsíc nestíhaly ani jíst ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, díky, jedem v pondělí |-| Jdu si dát odpočinek a pak hurá k doktorovi... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?