Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, dnešní noc byla docela v poho, v jednu ještě pomáhal tatínek, pak jsem stávala v půl čtvrté a v šest ted jsme se teda vzbudily a než jsem došla ke svý posteli nakojit, tak mi to uslo v náručí připadám si dnes celkem odpočatá, tak uvidíme, jak mi to vydrží.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dopoledne vám přeje Zuzka a Jessinka x-) x-) x-) majky:jsem ráda, že někomu pomohu k dalšímu zasmátí :-D :-D :-D Blani:jasně, netuším, co se děje, ale myslím na tebe beruško moje. beruberuu:jste šikovné holky!!!!!!!!Dávejte na sebe pozor!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré dopoledne....u nás je dnes tak různě....chvíli svítí sluníčko, chvíli to vypadá, že začne pršet..... ještě že nemusíme nikam ven... máme ještě od včera k obědu řízek a salát, tak jen tak poklízíme..a koukáme na tv.....jsem si asi v noci nějak přeležela krk a nemůžu nějak otáčet krkem...... a drobet se mi motá hlava, tak se mi tam asi skřípnul nějaký nervík......takže další důvod k nic nedělání :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky, Beru- tak to zní jako úplně pohodová mateřská "dovolená" :-D Tak přeji ať to tak je i nadále. Majky - máš odpověď Zuzi - IP Já usnula v půl 6 ráno a stejně jsem se furt budila, takže teď jsem jak praštěná, jsem spala cca 2 hod. Teď si stahuju film ať mám na co koukat.
Odpovědět
Dobré skoropoledne, Markee: No já tam mám pod matrací jen tu lahev, ale máme tvrdou matraci a neláme se a Kubík je tam šikmo, jak píšeš. Markee, Len: No taky jsme říkali, že by možná bylo lepší koupit takový ten malý hrad na to skákání .... uvidíme časem ;-) Blani: Tak na vyhlašování byla super. Byli tam děti z UŠ a tak zpívali a tancovali a Anička tancovala taky ..... Jako jediná se na podiu nebála ale byl tam hrozný hluk - měli blbýho zvukaře, páč jim to moc řvalo a děti se strašně báli. Jinak to bylo fajn. Dostala plyšáka - neurčitého vzhledu, ale prý je to liška :-D pak ještě slevu do Babylonu a do toho IQ centra v Babylonu ;-) Pak jsme byli na Matějský a to bylo super. Byla na koni, pak na kolotoči v autíčku a troubila, pak byla na autodromu s dědou a pak ještě na řetízáku, na tom maličkým a byla super, moc se jí to líbilo.
Odpovědět
Jo jinak první místo dítě roku dostalo mobilní telefon :-N
Odpovědět
Mommou - tak to jste si krásně užili ;-) Matějskou já ráda, teda ne kolotoče, ale ty sladkosti okolo. Jsem 6 let bydlela u Stromovky, takže jsme tam vždycky chodili zadarmo takovým bočním vchodem :-D Jednou mě M. vytáhl na ruské kolo, já se málem posr....., on to ještě roztočil...blééééééé. Já mám problém i vylézt na stůl, když potřebuju v práci zalít kytky :-D :-D :-D :-D Kdyby mě to nebylo blbé, tak jdu na malý řetízkáč pro děti :-D To by bylo něco pro mě :-D Leni - tak ať ti je líp ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mony, tak to je super, že si to Anička tak užila, a plyšák je určitě lepší cena než mobil :-D aspoň pro Andulku. Jirka má dnes ještě dovolenou a právě nafukuje kolečka u kočárku, venku je hezky a doktorka nám dovolila jít na půl hodinky na zahradu, tak toho musíme využít. Tak já jdu oblíknout dítko a jdeme premiérovat ven ;-)
Odpovědět
beru: No nevím, z mého mobilu pořád někam volá ................. :-N :-D Tak já se jdu připravovat do práce.
Odpovědět
Tak jsem se tedy nasmála.... :-N :-N :-N :-N http://www.novinky.cz/ekonomika/16332... Kde ty počty berou? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky..... u nás teď je konec světa.... najednou se zatáhlo a padají obří kroupy........ Pozor změna..... kroupy ustali, ale začalo chumelit.....ale je 7 nad nulou, takže bobovat asi nepůjdeme :-D :-D :-D Blani díky..... to já mívam docela často........to jsou pozůstatky práce u PC.....ale vždycky to za 1-2 dny rozcvičim.... ;-)
Odpovědět
blani: No kde by je brali ............ manager má takových 50 a víc tis. -................. to se dá do průměru s prodavačkou co dělá za 7 tis a je to :-D ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ženy čest :-D Momou: odepsala jsem ti na Koníkovi, že zatím výsledek neznáme, páč jsme dneska 22 DC 8-) :-D A zítra! Zítra budu bez sádry touto dobou, juchůůůůůůůůůůů :-D
Odpovědět
Momou - jasně, chápu, ale stejně mě to rozčiluje :-D Kdesi bylo psáno, že 68% lidí je pod touto hranicí, tak to mě trochu uklidňuje. :-D
Odpovědět
Dobré odpoledne,týjo s tou průměrnou mzdou mě taky dostali. Za tohle nedělá ani Míša a to je státní zaměstnanec-hasič a je u nich 9let :-| Já jsem dělávala ani ne za polovinu ]-( Kat,tak to přeju,sádru dolů,to bude poťapkáníčko bez ní,co? :-D
Odpovědět
Majky, Zuzi - jsem vám napsala IP, tak se nezlobte, že jsem si zas vylila srdíčko,a le mě dnes se...re asi už fakt vše. Kat - tak to je super, že už budeš mobilní ;-) Hlavně, aby jsi to měla dobře srostlé ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jsem zpět... musim frčet na poštu, protože nám nějak blbne inter.bankink, takže jsem celá odvázaná, že musim ven...... :-S :-S :-S :-S Blani co se s tebou děje? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Blani:máš také IP a to víckrát. Průměrná mzda se oddaluje mému životu a to jsem ještě před rokem a kousek spolehlivě průměr měla... Tady je zataženo a nic jiného se neděje.Já s Jessinkou celý den leželi, není mi dobře, opět jsem chytla nějaký bacil na baru :-D :-D :-D Za chvíli vyrážím na pracák a ke své doktorce na kontrolu, tak uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zuzi....., ať je ti brzy lépe :-) :-) :-) :-) Já frčim na tu poštu :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, frč pomalu............
Odpovědět
Holky, nevíte někdo, kde se dá spočítat výše nemocenské, nějaká chytrá tabulka? že bych tam hodila mzdu a počet dní, co jsem doma a ono to vyhodilo číslo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.vypocet-nemocenske.cz/
Odpovědět
Zuzi - jsi úúúúúžasná, díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky já marně čekám na lednovou nemocenskou i část mateřské, ještěže máme našetřeno v kasičce, jinak bychom neměli ani na chleba ]-( až mi to přijde najednou i s porodným to budu zase bohatá... My byli na chvilku kočárkovat, prospali jsme oblékání, procházku po zahradě i svékání x-) no a pak jsme trošku papali a už zase chrníme :-D tak mamka si jde taky na chvíli odpočinout, zatím papa
Odpovědět
Profilova fotka
Holky kde se všechny touláte? :-( :-( :-( :-( :-( Muž mi odešel na squash a prcek si modeluje, tak brouzdam po netu :-)
Odpovědět
Leni - já kontroluju, jestli mi nebylo promazáno album :-D Jinak jsem si stáhla pohádku, ale než se to stáhlo, tak už je můj TV čas, kdy koukám na Jihomoravský večerník, pak Ovce, TV noviny,.... :-N Beru - a fotečky budou? A není venku moc zima? Mě teď přinesla sestraasi 60 DVD s filmama a prý je tam hrozná kosa.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já se chci vdávat :-D :-D :-D :-D :-D Objevila jsem úžasné šatky a botky a kytky :-D Ach jo :-(
Odpovědět
Leni - taky bych to brala každý rok. :-D Akorát to by mi pak na zařizování stačil týden, už bych věděla co chci a hlavně čím pozděj před svatbou se to zařídí, tím menší šance, že to bdeš chtít do svatby 100x změnit. Já bych zrovna šaty, boty a kytku neměnila. Mořná barvu svatby do fialové. Ale změnila bych počet lidí, pozvala bych i víc příbuzných , hlavně bych objednala na focení Zuzanu S., Šebesty, atd a to na celý den. A kameramana taky na celý den.
Odpovědět
jo a zapomněla jsem na hhlavní dotaz - jaký šatky, atd,? ukááááž x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani:poslala jsem email všem, ale hlavně ty a marketas si ho pečlivě shlídněte prosím........... Máme se suprově oproti ostatním
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?