Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, normálně, vy jste mne s tím míčem tak navnadily, že jsem si o něj napsala Ježíškovi... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, já ho totiž vyzkoušela minulý týden u kamarádky,a vůbec jsem se na něm nehrbila, ale na normální židli jsem jak paragrafík...a pak mě děsně bolí záda......takhle mě to nutilo sedět rovně..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky tak letos já osobně bych vymazala Vánoce :-( ty budou tak smutné |-|
Odpovědět
Profilova fotka
len-já jsem ho kupovala mamčinému přítelovi k vánocům a když přijdu k mamči na návštěvu, tak si na něj taky jdu zahopsat... mury-Markétko ahojky. Já vím, že to máš teď těžké, ale nemůžeš si to tak brát... musíš myslet pozitivně, mít do budoucna vyhlídky, že budete mít mimiško, vyjde to, věř si. Vím, že se mi to lehko říká, když jsem sama tu bolest nezažila, ale dokážu si to představit co prožíváš a chci ti dodat hodně síli, aby ses vschopila... úzkost, stesk atd... ti na početí dalšího miminka nepřidají. :-(
Odpovědět
mury: Neboj se mimísek bude ;-) i když to teď nevyšlo ;-( :-( Bohužel se to stává, ale niko pořádně není schopen vysvětlit proč.
Odpovědět
Zuzi, jak v práci? :-.
Odpovědět
Ahojky holky,tak jsem doma z plavča,už po obídku a já jsem totálně KO.Je tu krásně,dali by se krásně mýt okna.No možná se do toho pustím,ale nechce se mi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
moni:v práci celkem fajn, že jsem tu pořád....dnes jsem sebou vzala !notýska", kdyby náhodou něco ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
je to ještě čerstvé nejde se s tím jen tak vyrovnat :-( a to ví jen která to opravdu prožila ;-( nikomu bych tohle nikdy nepřála... snažení?hmmm to je někdy za hrozně dlouho ;-( proto jsem ani ted moc nepíšu neumím se s tím nějak vyrovnat,vše na mě padá a pořád pláču ;-( ;-( je to opravdu nejhorší věc za život co mě zatím potkala a všeho bych se ted vzdala jen aby to bylo v pořádku |-|
Odpovědět
Profilova fotka
murynka:je mi to moc a moc líto, musíš být silná....
Odpovědět
mury: Kočko, neboj, jednou mimísek bude. Já si to neumím představit, ale vžycky jsem se tohodle moc moc bála.
Odpovědět
Profilova fotka
mury-buď statečná, hodně síli... zuzanek-ahoj Zuzi, tak ty tak pracuješ??? A kdy odpočíváš? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
majky:mám pocit, že nemám šanci odpočívat.Byla jsem zvaklá na nějaký ražim, na volejbal a nestíhám nic kvůli práci, z které mám jen peníze, dobrý pocit ne................. Jak psala murynka o miminku, padla na mě depka ještě, bojím se, že nám to nepůjde a já to špatně ponesu............ :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, to co se stalo Murynce je smutné, ale je to prostě život a my s tim nic neuděláme...... musíš věřit, že to půjde..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, mám otázku, rádi bychom někam na víkend do lázní, tak kdepak jsi to byla tenktát ty? Dáš mi nějaké doporučení?
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, bude to znít hrozně surově a necitelně, ale je lepší, když jí to zjistili teď než pozdě.......... Bude mít krásné zdravé miminko............
Odpovědět
Profilova fotka
beru:písnu ti IP a podrobnosti
Odpovědět
Zuzi: No jak říkají "babky" - příroda si poradila, než aby bylo miminko třeba nějak moc postižené, tak to vyřešila takhle. Zní to asi hnusně, vím, a neumím si představit sebe, jak bych to nesla, ale věřím, že se to Mury podaří a bude mít krásné a zdravé miminko. Třeba ještě nebyl ten správný okamžik ;-) A neboj Zuzi, i Ty budeš mít mimíska, však doktoři si umí poradit ve spoustě věcech, občas jsou i šikovní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi díky, podívám se a samozřejmě se poptám jak s těhu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
moni:murynka je silná mladá ženská, přebolí to a než se naděje, půl roku uteče a mimísek může být.......... Jdu makat, papa večer jinak v tu sobotu jsem ti volala z Brna ze srazu, aby s tebou mluvily všechny přítomné.........Lenča putovala okolo všech ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-jako bys mi mluvila z duše.... kvůli práci mi přijde, že také zanedbávám spoustu koníčků, na kterých mne záleželo. A neboj se, miminko půjde, uvidíš, jen si nesmíme hned myslet, že i nás to může potkat. Je to strašné a Murynky mne je opravdu moc líto... :-( Nejhorší na tom je, že to snad postihuje čím dál tím víc párů.... :-( momou-no jo Moničko !!! Zuzi ti volala ale byla jsi nedostupná, jsme si říkaly, že s nama nechceš mluvit... :-N Jo a Zuzi, napiš mi, kolik jsem dlužná za telefon Leničce !!! Jsme ti pěkně provětraly kredit ! :-.
Odpovědět
Zuzi: Já vím, Markétka psala, moc se omlouvám, já celou sobotu prospala :-N a přišla na to až pozdě večer.
Odpovědět
Majky: :-( já fakt spala ................. však to paní doktorka v pondělí poznala, že je to lepší ;-) až na tu váhu, .... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
momou-to je v pořádku, já si dělala legraci !!! Je dobře, že jsi tak pečlivě odpočívala a váhu...?! Jako tvoji nebo miminkovskou? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky:to máte ode mne k vánocům když jsem vám zapoměla půlce rozdat žabičky............. Co Šárka, ještě je 2 v 1???
Odpovědět
majky: Miminko je malé, ale to nevadí, však já taky nejsem obr :-N Spíš moje váha, zas jsem nějak zhubla a to jím na co přijdu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-já mám žabičku v práci na monitoru... :-) Šárka zatím 2 v 1 !!! Už mne je jí líto, tak moc by chtěla rodit...
Odpovědět
Majky: A pak si bude Šárka říkat, kdybych ještě měla bříško .... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holčiny, teď v práci absolutně nestíhám, ale dočetla jsem Vás :-D Na škytavku je super, když Tě někdo něčím překvapí. Já třeba vždy kolegyni řeknu (s vážným výrazem, aby mi věřila), že jestli ještě 1x škytne, dám jí tisícovku..... a už ani neškytne. Nevím, jak je to možné, ale funguje to. Člověk asi začne dumat nad něčím jiným a zapomene škytat :-N Momou - bude dobře, ono to je s chlapy prostě někdy těžký. Ale všichni jsou stejní, tak co :-p :-D Mury - houby ošklivé Vánoce! Budou to Vánoce plné plánů a přání. A ty příští.... no uvidíš sama... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsme se vrátili z procházky.... malý vyběhnul do 5 patra a ani se nezadýchal, zato já mam infakrtové stavy.... :-D :-D :-D :-D :-D Budu to rozdýchávat do večera..... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?