Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jasně fotečky budou, až se trochu aklimatizuju
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Baruško, moc na tebe myslím clou tu dobu... O Aničku se postaráte, o to nemám strach, budete super rodiče a co neumíte, to se naučíte... Vždyť si vzpomeň, jak jsme si předávaly Kubíka v KFC :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majky:povodně budou, ale nám to nehrozí.Jen se nedostaneme na nákup a do práce, protože vše zase zavřou........ My máme barák vysoko, ale dost našich přátel bydlí dole u Admirála(botel slavný)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky moc děkujeme za přáníčko, čekalo na nás dnes ve schránce, jste zlatíčka x-) já měla plné ruce práce, tak jsem vám ani nenapsala tu adresu, o kterou jsme mě prosily, ale vy jste si koukám poradily i tak. Jdu stáhnout fotečky.
Odpovědět
Profilova fotka
beru-nemáš zač !!!! :-) ;-)
Odpovědět
Beru - ahoj, už se hrozně moc těším na fotky a hlavně na vyzprávění, jaké t bylo, jak se cítíš, co mimčo, atd. ;-)
Odpovědět
beru Baru gratuluju k miminku at pěkně roste a dělá vám jenom radost ;-)
Odpovědět
jinak vás všechny moc zdravím ani se nesnažím vás dočítat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Krásnou dobrou noc.........
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.super.cz/vtipky/14486-zvir...
Odpovědět
Dobré ráno: Ahoj Baru, tak jak je? Chudák Anička, ještě si ani nelokla alkoholu a už jí tatínek propíjí ledviny :-D Zuzi: Jaká paní maluje obrázky z fotek?
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ránko... moni:jak jaká?Jedna paní co znám z netu.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Konečně páťulínek. U nás je hnusně, prší a je zatáhlé, takové depresivní počasí ... :-|
Odpovědět
Tady to vypadá, že by chtělo svítit sluníčko, ale jsou tu mraky :-(
Odpovědět
Dobré ráno holky, jé Baru,ty už jsi doma,tak to je skvělý. Už se těším na fotečky a na vyprávění,jaké to vše bylo a tak ;-) Holky já mám zas náladu,včera jsem jí měla po nočním extempóre dobrou. Johanka nám ze středy na čtvrtek totiž nespala. Ve 23 hodin se vzbudila a usnula až ve 4hodiny,když už s ní v pokojíku spal i Míša.Já jsem totiž už byla psychicky mimo,takže se Míšovi zdálo,že jako na ní nejsem zas tak hodná,tak ať prý odejdu do ložnice. Jenže to se mu řekne,když normálně se nevyspíte a natož,když to dítě prostě ne a ne vás pochopit,že jako tohle ne.Ale prostě spala jsem jen 3hodiny a byla jsem fit i jsem byla celý den klidná,prostě jsem si uvědomila,že jsem to opravdu přehnala.Dnes jsem docela taky v pohodě,jen kamarádka z listopadek 2006 si dělala těhu test a má //,jsem za ní moc ráda. Ale díky tomu jsem si uvědomila,že mám dnes přesně měsíc od revize a že jsem mohla být 14tt. Nebojte nebrečim,jen si prostě párkrát oddychnu a budu v pohodě. Koupila jsem si včera v lékárně kyselinu listovou s Béčkovejma vitamínama a pak ještě prý mám brát Éčko-zatím jako plánovačka těhu to stačí.NO a pak jsem si koupila do zásoby těhu testy(MAMAtest-pže ho občas nemaj)No a teď si počkám na porevizní "mrchu" a uvidíme,kdy se začneme snažit,ale já myslím,že až po té druhé(jestli přijde vůbec ta první).
Odpovědět
Profilova fotka
markee-to přijde, uvidíš. Taky mám teď takové depresivní stavy... ale vím, že trápením ubližuju jen sama sobě, takže se musím dát do pohody a myslet pozitivně.
Odpovědět
Majky,jojo,určitě to přejde a těhu přijde. Já vím. No myslím,že na to budu myslet pořád,ale určo o tom pak nebudu mluvit. Měla jsem jít s Johankou na návštěvu odpoledne ke kamarádce co má dvě dětičky-kluk 8let a holka 3roky.Jenže Johance se spustila rýma je trošku protivná,takže radši nikam nejdeme. Od příštího čtvrtka nám začíná plavání,takže ať je fit a hlavně nenakazí jiné. Na to plavčo se už tááááák těším :-D
Odpovědět
Profilova fotka
markee:to bude odbré, buď ráda, že máš Míšu, je moc fajn.......
Odpovědět
Makree: To bude v pohodě ;-) Já už jsem taky přemýšlela nad tím, že bychom chodily s Aničkou plavat. Musím to dohodnout s Járou, páč bude muset být doma s Kubíkem. A plavání mají (nejblíž k nám) jen od 9 do 15 v uterý a myslím, že ve čtvrtek. Tak uvidíme. Jinak dnešní noc opět super x-) Anička byla ve 20 hod (dřív to skoro nemá cenu) v pelíšku a ještě chvíli si tam povídala. Kubík dostal ve 21,30 ale neměl moc hlad, pak jsme ho přebalili a šup do pelíšku. První se brobudila Anička v 5,30 a chtěla mlíčko a Kubík se probudil až v 6,30 hod.
Odpovědět
Mony,jojo,plavání je fakt suprové. Zatím jsem měla zkušenost(i vlastní),že když se dítko bálo jeden kurz,tak ten další už bylo maximálně v pohodě nebo naopak.Ale tak Johanka nechce potápět,tak jí nepotápím a jinak jí voda děsně baví. Tak je to takový relax i pro mě. Po plavču s holkama drbeme u recepce hotelu(maj tam automat na káfu,čokoládu a tak. A pro děti ten hrací automat autíčko-takže se tam vyřádíme pak všichni). Holky nemáte některá zkušenost s cyklosedačkama pro děti? Já jí chci do konce března kupovat a nevím přesně jakou. Už mi byli dány rady a dobré,ale zas si říkám,čím víc tím líp. Hlavně nechci tu polohovací-přijde mi zbytečný peníze a i v testech psali,že se sedajdy nakloní jen maličko.
Odpovědět
Profilova fotka
markee:polohovací cyklosedačka je samo oo sobě blbost.Budeš jezdit na kole se spícím dětskem?Kravina........ale zkušenosti bohužel nemám, děti začali jezdit na kolech rovnou
Odpovědět
markee: Anička se vody nebojí, spíš naopak, je to kachna :-D Jen se chci naučit, jak jí nenápadně učit plavat. Abychom měli dobré začátky. Jinak sedačku na kolo - to je u nás dost žhavé téma. Mě se nelíbí takové ty, jak na nich sedí dítě a ještě ho to straně "houpe". Nebo ty, když dítě usne, tak mu padá hlava ven ............. Ale viděli jsme na jednom výletu sedačku, kde i když dítě usnulo, tak mu ta hlava nepadala - byly tam jakoby zábrany. A nebyla ta sedačka chycená na sedlovku, ale spíš jako nosič, ale zas to bylo jakoby odpružený. To se nám moc líbilo, ale nemůžu jí nikde najít :-N
Odpovědět
No a nebo koupíme ještě jeden vozík :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem :-) beru: Báruško koukám, že jste doma, to je skvělé. A neboj vše zvládnete a budete to dělat brzy levou zadní ;-) Až budou fotečky tak dej určitě vědět :-) markee: Markétko uvidíš, že vše bude v pořádku. Mrcha dorazí a snaženíčko bude moci začít ;-) majky: Markétko už aby na nás vysvitlo sluníčko aby byla lepší nálada a deprese utekli co? ;-) Holky mi jsme včera objednali kočárek, tam z něho mam velkou radost. Nakonec je to uplně jiný než z našich původních 2 typů :-D Ale je fakt super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
macet-Markétko, tak to mám radost za vás. Poslala bys mi na něj odkaz, abych mrkla? Jestli je tedy někde na stránkách? :-)
Odpovědět
Holky díky za rady ohledně sedajd. Macet,koukala jsem do albíčka a viděla jaký kočárek. Tak ať se vám s ním pak dobře jezdí ;-) Takový typ chce-teda ne tmavý ale nějaký zelenkavý nebo červený-kamarádka z listopadek-rodit bude koncem května. Já myslela,že budou mít po prvním dítku,ale měli Hocco nebo Knorr a říkala,že se jí s nim špatně manipulovalo-takže jdou zas do nového.
Odpovědět
Profilova fotka
majky: Markétko pošlu ti vše :-) Na tom veletrhu nebylo fakt nic. To byl propadák. Jen jsme jim zaplatili za vstup, parkovné a za 15 minut byli venku. To se nedá s veletrhem v Brně vůbec srovnat ]-( Takže jsem se rozjeli do prodejny Michala co teď točí na Loskutákovy ty reportáže o všech věcech pro děti. Měli tam oba typy kočárků mezi kterými jsme se rozhodovali a tak jsem je oba zkoukli. Nakonec jsme objednali uplně jiný a jsme z něho nadšený. Je mnohem lepší než ty dva co jsme chtěli. Byli tam strašně příjemný, paní se nám věnovala asi 1,5 hod. A pak přišel i Michal a také nám řekl rady. Ted se mu narodil syn a také si dmu vezl ten samý kočár co jsme objednali :-) Objednávka je cca 2 měsíce. Šijí to přesně na objednávku v německu. Mi na něj nepospícháme takže nám to nevadí, proto jsme se pro něj vydali tak brzo. Stejně ho pak necháme u nich na skladě a pak ho převezeme k mamce domů a necháme ho tam. ;-) markee: Markétko díky :-) Markétko ten kočár co jsme si vybrali má asi 30 barevných variant, takže to byl fakt boj. Může se různě kombinovat barva třebas hluboké korby z venku a vnitřek. Fakt záleží na každém kdo si co vybere a co se mu líbí. Šijí to na objednávku takže fantazii se meze nekladou. A zelenou variantu a červenou mají taky. My jsme si objednali tmavě šedou korbičku, autosedačku ii s bází a sporťák máme takový šedo-zelený. Vlastně přesně jak je to na těch fotkách. Manipulace uplně dokonalá, je lehký, fakt jsme nadšený a nelizujeme, že jsme nakonec objednali uplně jiný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.... u nás je dneska ošklivě... :-| :-| :-| :-| Macetko vy už kupujete kočár? To my máme 2 měsíce do porodu a ještě ho nemáme objednaný..... :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
macet-markétko, vyčerpávající IP... ;-) Aspoň vím, kam pak jít pro radu !!!! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
len: Ahojky Leni. Jojo oni ho šijí asi 10 týdnů. Sice i tak máme ještě čas, chci ho mít doma (tedy u mamky) v červenci ať jsem v klidu, ale když jsme se rozhodli tak není co řešit a je to. Ono záleží jaký chcete kočár. Ale opravdu mam zkušenosti, že se na některé kočáry čekáš minimálně 2 měsíce a já bych pak nechtěla to řešit na poslední chvíli. Já taková prostě jsem :-D A manžílek byl taky rád, že jsme to už teď vyřešili a můžeme shánět další věcičky. Za chvilku začneme jezdit na chatu každý víkend a pak bude i méně času. ;-) Leni a už máte nějaký typ kočárku který by jste chtěli? ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?