Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Zuzi - já jsem v lednu přechodila chřipku,a od té doby jsem byla nějaká unavná, hlava bolavá,...a před 3 týdny mě začal bolet víc podbřišek, zacala se mi motat hlava, omdlívat, zvracet, v práci už si ze mě dělali srandu, že jsem těhu, tak jsem šla před týdnem k obvoďačce - prý mám zánět močáku , tak mám ATB (ale podbřišek bolí stejně, možná i víc), a ten zbytek mám ze střevní chřipky, prý teď hodně řádí. :-N Tak fakt nevím, co mi je.
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, vím, že jsi skuhrala, ale o doktorce nevím.Každopádně by ti antibiotika měla zabrat a ne aby to bolelo čím dál víc.Kdy jdeš na kontrolu?
Odpovědět
Zuzi - v úterý.... přemýšlela jem, že bych šla zítra, ale to bude u všech doktorůů nejvíc lidí, vždycky po tom víkendu. tak to asi nechám na to úterý. Hlavně moje mudr. měla dovču, takže všichni důchodci beztak přijdou zítra pro léky, atd. Zabi - když mě to vychází pokaždé jinak, jednou mám cyklus 27 dní, podruhý 55.... :-D A ty 3 testy v lékárně co jsem zkusila, tak mě vyšly na asi 120,-. Takto to mám i s poštovným myslím za 600,-. Teda doufám, že mi je ta slečna pošle :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky hlásím,držte Beruberuu palečky,přišlo to na ní a mimi se chce ven,po půlnoci má čekat vrchol ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ferinka:díky za zprávu, hlavně aby byli v pořádku.... Hlavně že odpo byla 2 v 1 :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo ale už celou noc měla poslíčky,tak jeli odpoledne do porodky,tam si jí nechali do 18 do další kontroly,ale už se to rozjelo :-N
Odpovědět
Feri - ahoj, držím. Jsem si to přečetla a ujelo mi nahlas : Týýý jo. Manža se tak na mě koukl, ještě, že se neptal, co se děje, chlapy tohle nechápou, že to prožíváme s váma :-D A co ty? Zatím pohoda klid?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.... už rodíme? ;-) ;-) ;-) ;-) tak to držim palečky, a hlavně přeju rychlý a nekomplikovaný porod :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo to jsou mi zprávičky.. vždyť jsem beru ještě dnes psala, že s nama dá ten sraz !!! :-D Držím palečky a myslím na ni. blanka-Blani, jedu s Lukem, jsme domluvené s Macetkou, že u ni přespíme, už obeznámila Tomíka.. :-N Luk se mezitím půjde podívat na kluky v ping-pongu. Chtěla jsem ti psát, že tě (vás) klidně do Prahy vemem. Však se rozhodni a písneme si do IP. ;-) leni-jak rodítme??? I vy rodíte?! :-D :-D :-D :-D :-D Holky, já se teď s holkama v disku (Hodonín) psala o porodech a dokonce jsem jeden shlédla na youtube... myslím, že kdybyste viděly můj obličej, tak vám bude vše jasné. Šla jsem pak dělat večeřu, celá se klepala a Luk mi říká "tobě je špatně, že jsi tak bílá"... když jsem mu řekla, že jsem se dívala na porod, tak nechápal. :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Majky nene, my máme ještě času dost :-D
Odpovědět
Majky - proč to děláš, koukat před 22 hodinou na horory :-D JInak, pokud máte v autě místo, tak se ráda přidám, kpak dej vědět, kam mám dojet, abych se "nalodila". Dííííky moc.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky pořád myslím na Barušku, třeba je prcek už na světě x-) x-) x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Polámal se mraveneček,ví to celá obora, o půlnoci zavolali Julínkova doktora. Doktor chrastil pokladničkou, Cikrt těšil neplakej, Zaplatíš - li poplateček,do rána ti bude hej. Zaplatil mu třicet Kč,navíc ještě za předpis, ráno skončil v nemocnici,takřka zralý na odpis. Čtyři stáli u postýlky,Cikrt si mnul ručičky, peníze se jenom sypou do té naší kasičky. Nedožil se mraveneček ani druhé hodiny, stoupla prudce zadluženost celé mravenčí rodiny. Poplatky za nemonici,kremaci i rakvičku, dokonale vyprázdnily tu mravenčí kasičku. Neměli už mravenečci z čeho by dál mohli žít, poradil jim strejda Cikrt,peníze si vypůjčit. Sjednali si rychlou půjčku za necelou hodinu, nadlouho pak zadlužily svou mravenčí rodinu. Tímto končí ten náš příběh a co k tomu dodat víc, za rok přišel exekutor,nezbylo jim vůbec nic.
Odpovědět
Profilova fotka
Moc hezké... :-D Já zatím pořád nic,pořád 2v1 a ne a ne se pumlíče zbavit... ]-( :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ferinka:to přijde co nevidět, neboj :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jdu spát a myslet na Báru.......... Snad nám z toho i ferinka neporodí x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ránko........ Tak jsem měla pravdu, prcek je na světě!!! "Omlouvám se, že vás budím, ale chci se představit.Jmenuji se Anička Strnadová, mám 49cm a 2780gr, narodila jsem se ve 22:20 a už křičím na rodiče Basru a Jirku S.
Odpovědět
Profilova fotka
Ať je Vaše holčička, krásná jako růžička, ať Vám štěstím jenom kvete, láskou na ní nešetřete.
Odpovědět
Profilova fotka
Gratuluji maminko, že máš zdravé miminko. Gratuluji tatínku, že máš krásnou holčinku. Ať jí zdraví provází, vyhne se všem nesnázím. Ať má lásky dosti, navrch spoustu upřímnosti. Spoustu štěstí vinšuji, jako že se Zuzka jmenuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak proč tu nikdo není??????????????Potřebuji se vykecat :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
HALOOOOOOOOOOOOOOOOO
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem tuuuuuuuuuuuuuuu !!! beru-velká gratulace i ode mne, nechť vám vaše beruška přináší jen samou radost a štěstí. Ať je zdravá !!! zuzu- :-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky:no konečně, já jd za chvíli do pelíšku zase......... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-taky bych šla, mám pytle pod očima a jsem úplně K.O. .... :-S Jsem ráda za Barču !!!! Psala Blanča, jestli budem posílat přáníčko, tak jsem jí napsala, že určitě jo, klidně pošlu, jen nemám adresu... :-(
Odpovědět
Dobré ráno,tak to je skvělá zpráva,první březnový den a je na světě mrňavý uzlíček.(včera) Beru-moc a moc gratuluji a Aničce přejeme hodně štěstí a zdraví.A ty ať se dáš brzo do pořádku. :-) :-) :-)
Odpovědět
Zuzi-vítám tě z hor,je dobře,že jste si je krásně užili
Odpovědět
Holky,od kolika hodin ten srazík máme ? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
majky:adresu nemá nikdo,Blanka to posílala najednou i mě, já sehnala adresu na ferinku, ale na Barču musíme počkat, až se zase ozve, již jsem jí psala. markee:dlouho jsem tě neviděla, jak ti je?Už je to lepší??? Srazík bych viděla tak na 13 hod nebo jestli chcete dříve, není problém
Odpovědět
Zuzi,je mi fajn.V sobotu a v neděli jsme byli na maškarních,takže jsem po víkendu stahaná a to jsem si vymyslela jít dnes cvičit s kamarádkou. Nevím zda to neodvolám na středu,jsem opravdu unavená až běda.
Odpovědět
Ta 13hodina mi neva,vymyslela jsem si program,dojedu si do Štěrbohol do Fashion Arény a kouknu se po botech na cvíčo.Minule se mi tam líbili jedny Nike. A chci se v tom Nike kouknout za kolik budou mít tenisky pro Johanku(pže tam to maj levnější),když to nebude nad 500,-(před Vánoci to bylo snad kolem té pětistovky)tak jí je pak dojeme koupit.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?