Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
ahojky koukám,že za celý den toho tu moc není. No my nakonec jeli se koupat se známýma-maj dva klučíky. Vyjeli jsme v půl jedný a dom jsme přijeli v sedm.Z plavča jsme jeli v půl čtvrtý,ale ještě jsme k nim jeli na kafčo a pokec.Takže hezky strávený den,ne jako všechny-nudné dny. Teď půjdu naložit maso na zítra a pak čučet na TV. Míša čte pohádku Johance,snad nám brzo usne,potvůrka malinká :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky....tak mě se vrací manžel z hokeje z Prahy...a my s prckem koukáme na Kudrnojc :-D Hezký večer ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my byli dnes na kontrole, jsme úplně v pořádku :-) teď jsme si s manžílkem dali po večeři jako dezert straciatelovou zmrzlinku, jdeme zalézt do postýlky a pustíme si romantiku na DVD, co jsem dostala k Valentýnu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky...... hezký víkendík..... :-) My už jsme zase sami a zítra taky.... tatínek nám píská jak o život :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky přeju krásný víkend, k dnešnímu výročí svatby jsem poslala muže zadarmo do Liberce na mistrovství.. sice jsem tu zase sama,ale včera jsme měli bengál v ložnici,tak jsem spokojená :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré nedělní ráno.....jak se máte? u nás je takové zvláštní počasí...... spíš to vypadá na déšť :-S :-S :-S :-S Tatínek nám odjede za chvíli pískat na Slavii do Phy, tak půjdeme odpoledne na návštěvu k našim...... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky¨holky, hlásím šťastný návrat bez úrazů domů............. Jak je tady, co je nového?
Odpovědět
Ahoj, Zuzi - vítej zpět. To je super, že jste se v pořádku vrátili. Jak bylo? Co sníh, počasí, děti, Vašík,....? Povídej?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Blani. Bylo nádherně, máme opálené ksichtíky, pařilo sluníčko celý týden. Sněhu požehnaně, ale na silnici ani kapka. Děti skvělé, ani Natálka neprudila na sjezdovce, nebyla unavená, Vašík se naučil na prkně, Natálka na lyžích trošku a já si užila jednu z nejkrásnějších dovolených v životě. Vašek říkal, že nalyžoval za ten týden víc než za celý svůj život, byl moc spokojený... Mám spoustu práce, napíšu později více.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem ještě stále 2v1 :-) ale kdo ví na jak dlouho ještě :-D Zuzi, jsem ráda, že jste si dovolenou užili a přivezli si samé krásné zážitky a hlavně žádná zranění x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Baru, a já jsem ráda, že jsem "nezmeškala"Tvůj porod :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani posílám to přez ICQ
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Krásnou sluníčkovou neděli přeji !!! zuzu-vítám tě zpátky, jsem ráda, že ses v pořádku vrátila !!! ;-) beru-ještě stále 2v1...??? Holka, ty tak budeš snad ještě o vánocích... ?! To s nama dáš i ten sraz za 14 dní v Praze, ne?! :-N Appr. jak to vypadá se srazíkem, má to někdo v merku, kolik holek dorazí?! Asi budu muset napsat Macetce... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky majky, u nás vše v pořádku a co se týče srazu tak se mi nikdo neozval. Vím o Blance a Macetce, jinak nic
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.super.cz/vtipky/14436-medv...
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-teď jsi mně rozveselila... kámoška mi poslala mejla a já u něho řvala jak malé děcko. Jj, tak to asi budeme jen my čtyři?! =-) :-x
Odpovědět
Profilova fotka
To si myslím, že ne, ale nikdo mi nepsal bohužel...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky :-) bavíte se o srazu bohužel asi nedorazím ten víkend slavíme manželovi narozeniny ;-) jinak vítám Zuzi živou a nepolámanou :-D :-D je suoer že jste si to užili,fotečky budou??
Odpovědět
Profilova fotka
murynka:ahojky, díky za přivítání, fotečky budou 100% později Jak je jinak, už jsi se srovnala trošku?
Odpovědět
Profilova fotka
x-) zuzi já jsme v pohodě x-) x-) už se ofiko snažíme a nelajdáme :-D :-D manžel se snaží x-) x-) tak uvidíme jak to dopadne,jinak už mám firmu na okna na baráček takže jsme ted nějak spokojená ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooooooj! Jsem tady snad po sto letech a koukám, že Lenička je těhulka.... To jsem nějak nestačila zaregistrovat! Tak mooc gratuluju a přeju bezproblémový průběh těhotenství. Jinak jsem moc ráda, Zuzi, že se Vám ta dovča tak vydařila a vítej zpátky.
Odpovědět
Ahoj, Mury - to je mi líto, že se zase nepotkáme :-( Je super, že už se zas snažíte, já si ve čtvr objednala 50ks ovu testů :-D , zítra by mohly dorazit, M. se divil, cože to objenávám přes net. Aby to bylo rychlejší, tak jsem ho poprosila o převod z jeho účtu a pak jsem mu ty peníze poslala ze svého...Nějak se nepídil, co to je, by se chuák vyvrátil :-D :-D Zabi - ahoj, a co ty a sraz? Dorazíš? Majky - dojedeš sama nebo s L.? Já jsem chtěla původně sama, pak jsem s iříkala, že bych řekla o doprovod M., že bychom teda přespali, ale teď jak jsem nemocná (a podbřišek mě bolí spíš víc než míň), tak asi přijedu jen na "sraz" a Zuzančiny slavy se nezúčastním :-( Teda doufám, že nebudu mít neschopenku ještě prodlouženou :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Lenička je těhulka?To je mi ale novinka :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D zabena:ahojky, jak je?Myslím, že Lence přát bezproblémové těhu je zbytečné už :-D :-D :-D Jsem zdravá a vcelku nazpátek..........nehrála jsem si na Kat a je mi krásně Blani:nevěděla jsem, že jsi nemocná, copak???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Blani! Teda 50 kusů!!! To nespotřebuješ. Prorokuju tak jeden, max. dva cykly a pak už budeš potřebovat ty těhotenský ;-) Se srazem zatím nevím, bude to spíš podle aktuální situace, takže 100% zatím neřeknu, až ten týden před srazem. Ale pobud bych jela, tak bych ráda jela s tebou budem nebo vlakem a mohly bysme pokecat
Odpovědět
Profilova fotka
Holky když mluvíte o srazu... Potřebovala bych tedy opravdu 100% vědět kdo a jestli někdo bude chtít zajistit ubytování, už je to dost aktuální!!!!!!!!!!!!Díky, napiště mi do IP
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi, ubytování určitě potřebovat nebudu, jestli dorazím viz výše Tak jsem to s len blbě pochopila, když psala o svém stavu nebo jak to je?
Odpovědět
Zabi - no, kdybych to dělala poctivě, jak je to psané, tak spotřebuju min.15 za měsíc ;-) A těhu mám taky nakoupený, ty musím testovat kvůli lékům každý 4 týdny. Já to nechci ani tak na těhu, ale chci zjistit, jestli mám ovu, mě přijde, že poslední 3 cykly prd. Předtím jsem normálně měla takové ty klasické příznaky ovu a teď nic...A testovat můžu, ale je mi to prd platný, když mám muže furt v Bratislavě, že :-D Asoň na to budu mít klid :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zabena:ip... Blani díky
Odpovědět
Profilova fotka
blani to je dobře že 50ks ;-) jestli vůbec netušíš kdy je ovulka tak se jich spotřebuje dost :-p já na sobě ovu poznám ;-) ted se snažíme jak divý hlavně manža x-) x-) nesmím vstávat musím být v klidu a vyžaduje tulení ob den což u něj není zvykem :-D :-D ale jsme za to ráda je vidět že mimi chce x-) x-) ten sraz mě mrzí ale je domluvená akce s našika kámošema Jirka má narozky a ten náš kámoš svátek jindy se nesejdeme :-( bohužel vy si to každopádně užijete ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem ovu testy měla jenom jeden měsíc, vapočítala jsem si, kdy bych zhruba měla ovu mít a pak mi vyšla přesně na den, stačily mi tři testy
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?