Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Dobré ráno, Blani,ano ten velký míč a je to fakt prča než udržíš stabilitu a tak ono to půjde časem neboj.Já jsem teď taky jak chcípáček.Cvičím pravidelně každý den,den ode dne je vidět zlepšení,ale přeci jen jsem prostě nic měsíc a něco necvičila,takže jsem ovadlík tlustý.Ještě potřebuju snížit dávky tuků i sladkého(nemám toho moc,ale na zhubnutí to asi není,i když já se fakt nepřežírám).Dávám tomu čas.Stejna za měsíc či dva chcem začít zkoušet druhé mimčo,tak prostě se chci dát jen do formy. :-)
Odpovědět
Markee - já necvičila od léta 2001,kdy byl poslední semestr TV na vysoké :-D Fakt nevím, že bych potom nějak cvičila..... jezdila jsem akorát ve Stromovce na bruslích, to ale stálo za to. Ráno mě v 6 vzbudilo sluníčko, jak mi svítilo přímo do postele, já si vzala brusle, za 5 min. jsem byla ve tromovce, tam nikdo nebyl, bylo teplo, ale přitom takovéto vlhké ráno, sluníčko jen prosvítalo skrz stromy....jejda, jak na to vzpomínám, fakt tam bylo nádherně.... Jo vlastně, jsem pak chodila s kamarádem na koleji do posilky :) Ale jinak akorát párkrát za rok s M. na stolní tenis, na brusle, na kolo....Ale denně nachodím cca 5,5km z práce a do práce... A že je k MHD 13% stoupání :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky... konečně pátek. blani-já když chodila na rehabilitace, tak mi rehab. sestra řekla, že bych měla posilovat pánevní dno a tím se mi zlepší stavba páteře. Lehla jsem si na záda a měla jsem zatnout močovou trubici, pochvu a podbřišek k sobě bez toho, abych hnula zadkem. Hodně náročný cvik, udělala jsem ho 2x po sobě a na potřetí se mi to už nedařilo... :-S
Odpovědět
Týjo brusle,stromovka,to muselo být super po ránu. Já se tak těším na jaro,jak si vyběhnu po ránu do sadu a on bude kvést,sice všude mokro a já přiběhnu jak prase promáčený,ale ten první dojem je fantastickej. No snad díky tomu sluníčku a energii,pak splodíme veselého,čilého potomka jako je Johanka :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já už chci jezdit taky na bruslích !!! :-)
Odpovědět
Já taky....ale nemám kde :( Když jsme byldlei v centru, tak nám tam zastavoval bus, který nás za 15 min. dovezl na konec Brna k cyklostezce mezi poli, kolem řeky, to byla nádhera... teď by mi to tam trvalo skoro hodinu :-( Tak jsme si pořídili kola :-D
Odpovědět
Jsem si teď úplně zavzpomínala na koleje, jak jsme jezdili na chodbách :))) http://galerie.albumfotek.cz/6435/?pa... :-D
Odpovědět
http://galerie.albumfotek.cz/6226/?pa... to jsem taky já :-D před 9 lety http://galerie.albumfotek.cz/6268/?pa... a takovýto jsem měla výhled celých 6 let, to naproti je ambasáda Ukrajiny a vedle Svýcarska, a vždycky ráno vyšel na ten balkon bodyguard v černých brýlích a šmíroval kolejní okna :-D jéé, to byly časy
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já chci taky jezdit na bruslích :-N
Odpovědět
Markee, Blani: Co není teď bude ;-) Já toho tolik nenacvičím ;-) ale zas pořád něco dělám a chodíme hrát squash a za chvíli vyrazíme na kola a .................... pořád něco. Majky: Tak tohle mi taky vůbec nešlo, ten cvik. ale teď po Kubíkovi jsem si ze začátku občas trochu učůrla a tak mi tohle poradil doktor. Mě to nešlo vůbec :-D ale teď už v pohodě. A už se nepočůrávám :-D :-D len: Dočkej času ;-) lepší je, když se máš čeho držet, já to praktykuju pořád :-D aspoň sebou nikde neplácnu.
Odpovědět
Profilova fotka
Momou :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, teda vy jste ale sportovkyně ;-) Já jsem chtěla chodit na nějaké těhu cvíčo, ale u nás je to zabitý a kde nic tu nic, leda jezdit do Prahy a to se mi fakt nechtělo, tak se aspoň doma pokouším trochu posilovat to pánevní dno. A už se fakt těším, až budu jezdit s kočárkem v tom našem terénu - barák máme na kopci, tak nejdřív sjet po zahrádce k silnici, pak bahništěm, protože nám tu dělají kanalizaci, takže výkopy, vrstvy bahna, hromady kamenů. ...... no prostě lahůdka a nakonec vytlačit kočár zase do kopce k bytečku :-D to bude posilovna jedna báseň.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Beru, tak spolu vyrazíme na brusle..... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Beru: A ještě omýt kolečka sebe a mimčo :-D Jinak to bude, jako kdybyste navštívili bahení lázně :-D Ale zas - bylo by to zadarmo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Len, že bychom si to daly proti sobě po D5? a uvidíme, kde se potkáme? no ze mě si každej dělá legraci, kde že budem rodit, jestli v porodnici nebo na dálnici, když je to teď taková móda :-D
Odpovědět
Beru - no to teda :-D Mě by zajímalo, co se pak píše do rodného listu, jestli i km, na kterém to bylo? :-. Když se někdo narodí v budově, tak je to jasné, ta má popisné číslo, ale někde "mimo"?
Odpovědět
Profilova fotka
Momou, kolečka nemá cenu omývat, kočár stejně bude parkovat buď v garáži nebo pod balkonem a kalhoty nechám uschnout a maximálně bahno odrolím, ale nemá to cenu, stejně budou druhý den zas obalený :-N ještě, že mě v porodnici převlíknou do erární košilky, abych nerodila zabahněná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blani- :-D :-D :-D to byly časy, to se už nevrátí.... :-N momou-ono je to právě na ty svaly, že ty mají ženy hodně ochablé a právě i po porodu je to dobré cvičit, aby se to posílilo... A jsi mně pobavila, že už se nepočuráváš... :-D leni-taky budeš brzy jezdit... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, ale já chcu hned teď....!!!!! ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( jako malá, co? :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Mám nejhorší den ve svém životě, akorát mi volala mamina, že umřela babička. A to jsme za ní chtěli v neděli zajet do nemocnice. Byli jsme tam o víkednu a vypadala tak hezky, ani nebylo poznat, že malě mrtvici (6 v pořadí) ,,,,,,,,,,
Odpovědět
Moni - upřímnou soustrast, drž se holka .....
Odpovědět
Profilova fotka
Mony, to je mi líto, drž se |-|
Odpovědět
Momou- upřímnou soustrast a drž se :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Moni, to mě moc mrzí....... :-( upřímnou soustrast ;-(
Odpovědět
Díky holky, jdu se věnovat dětem, to je asi to jediné, co mě drží ..............
Odpovědět
Profilova fotka
Momou, jojo, prostě musíš fungovat už kvůli nim.... ;-) Tak jsme si dali oběd....polévku a palačinky a teď bych se nejradši šla natáhnout.....ale to jaksi nejde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mony, strašně mě to mrzí, upřímnou soustrast, drž se, i maminka! ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
momou-Moničko, upřímnou soustrast, moc mně to mrzí !!!! ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak my vyrážíme na vycházku.....svítí sluníčko.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme vyvenčený a tady nikdo..... =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?