Menu Forum

Červen 2008 IV.část.

1. čer 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
marketas1
1
Registrovala se 12. října 2007 na beremese.cz. Přidala 2427 příspěvků a 3 alba. Má 25 přátel. Region Olomouc.
  • Svatba byla 7. června 2008
    V kapli Božího těla v Olomouci, Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
marketas1
1
Registrovala se 12. října 2007 na beremese.cz. Přidala 2427 příspěvků a 3 alba. Má 25 přátel. Region Olomouc.
    V kapli Božího těla v Olomouci, Region Olomouc
 Kat, no mě by bylo tak smutno, že bych přišla domů, zalezla do postýlky a litovala se emoticon
23. únor 2009 ve 14:13  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
Registrovala se 8. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 4228 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Hodonín.
  • Svatba byla 28. června 2008
    Na zámku v Čejkovicích, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
Registrovala se 8. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 4228 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Hodonín.
 kat-asi tak nějak... obzvlášť, když je ti "smutno" a potřebuješ se přitulit. Ty máš aspoň pejska... s čím se mám tulit já? Leda tak s plyšovým... emoticon Ale přemýšlím, že si na víkend vemu nažeho mazlíka... emoticon
23. únor 2009 v 15:36  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
markee (37 r.)
Registrovala se 17. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 571 příspěvků a 3 alba. Má 6 přátel. Region Příbram.
  • Svatba byla 14. června 2008
    Na Červeném Hrádku u Sedlčan, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
markee (37 r.)
Registrovala se 17. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 571 příspěvků a 3 alba. Má 6 přátel. Region Příbram.
 Ahojky holky,to mě by sice vadilo být bez Míši,ale občas má školení,tak jsem si tak nějak i zvykla.
Švagrová bývá bez manži třeba i měsíc a to mi přijde pakárna.Ale ona to věděla,co dělá než si ho brala,tak jí nějak neposlouchám,když si stěžuje.
Jinak u nás pořád taje sníh,sice sněží,ale sněží i s deštěm. No uvidíme co se s tím bude dít dál,doufám,že to nenamrzne.To by měl Míša dost práce s bouračkama a to mu fakt nepřeju emoticon
23. únor 2009 v 17:58  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
Registrovala se 6. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 2117 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
Registrovala se 6. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 2117 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
 Kat. Vítej zpět, jsem ráda, že jsi celá.
23. únor 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
Registrovala se 27. září 2007 na beremese.cz. Přidala 3442 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele.
    Na zámku Manětín, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
Registrovala se 27. září 2007 na beremese.cz. Přidala 3442 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele.
 Dobré ráno holky...... emoticon
u nás včera pršelo , ale přes noc zase něco nasněžilo, takže je bílo....ale tak max 5cm, spíš méně...ale Filda je nadšený, že se budem moct alespoň koulovat....... emoticon
24. únor 2009 v 08:11  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
 Krásné ránko, i u nás včera večer pršelo, ale do rána muselo nachlópat sněhu, bo na autě jsme měli tak 10cm vrstvu..

len-šla bych dělat všechno možné, koulovat, sáňkovat apod. jen ne sedět tu v práci. Ale dnes budu jen do 16:00 a pak jedu na masáže, tak se těšíííííím emoticon
24. únor 2009 v 08:17  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
macet
Registrovala se 9. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 740 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Svatba byla 27. června 2008
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
macet
Registrovala se 9. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 740 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
    Region Praha
 Dobré ránko všem emoticon
Vůbec nevím co se tu děje emoticon
24. únor 2009 v 08:26  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
 macet-Markétko, ahojda... ani nic nového !!! Zuzi odjela na hory, Kat se z nich vrátila, zaplať pán bůh celá... emoticon
A jak ty a fazolka??? emoticon Pošlu ti fotečky malé Natálky, byli jsme s Lukem v sobotu u nich... je zlaťoušenkatá !!emoticon
24. únor 2009 v 08:28  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
macet
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
macet
    Region Praha
 majky: Markétko ahojky emoticon Moc děkuji za tvůj románek, dneska určitě odepíšu emoticon Fotečky Natálky určitě pošli, budu moc ráda. Jinak děkuji, máme se dobře, jen jsme pořád unavený emoticon Ale je mi čím dál tím líp, takže jsem totálně spokojená a užívam si mimíska. Tedy jak říká Tomina FAZOLÁKA emoticon Bříško roste a to je nádherný pocit emoticon zatím tu není šéfik tak tu chvilku můžu být, tak seč nedivte až ze vteřiny zmizím emoticon

Jojo Zuzi psala, že dorazili.

kat: A co noha?????
24. únor 2009 v 08:31  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
 macet-na mejlíka nespěchám, až budeš mít čas a nebudeš unavená, tak písni. Ale vím, že toho teď máš hodně, však se za chvíli uvidíme. Už víš přesný počet holek, kolik dorazí na sraz? Já jen doufám, že do 14.3. bude po sněhu, bo toto počasí mi na klidu vůbec nepřidá. Luk jede o víkendu hrát Brno-Hradec Králové, tak budu zase jak na trní, jestli dorazí v pořádku.
Jdu na ty fotečky. emoticon
24. únor 2009 v 08:52  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
markee (37 r.)
fotoportrét
fotoportrét
markee (37 r.)
 Dobré ráno přeji všem,
Macet-ahojky,to je dobře že jste v pořádku.Moc na vás myslím.
24. únor 2009 v 09:01  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Přidala 5541 příspěvků. Má 19 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Přidala 5541 příspěvků. Má 19 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobré ránko,
tak mám 8 dní "prázdniny" = neschopenku, včera jsme šli s klukama z oběda a já sebou málem sekla rovnou na ulici, pak ještě asi 3x během 2 hodin, a takto mě to drží už asi 10 dní, tak jsem šla k mudr. Tak se mi podařilo přechodit zánět močáku před měsícem, a teď po tom srazem v Praze to zas nějak "vyplavalo"a já to furt přecházela, ale včera jsem si řekla dost a šla k doktorce. Takže zánět a ATB + střevní chřipka a dieta.
24. únor 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katarinkakm (34 r.)
Registrovala se 13. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 2145 příspěvků. Region Trutnov.
    Region Trutnov
fotoportrét
fotoportrét
katarinkakm (34 r.)
Registrovala se 13. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 2145 příspěvků. Region Trutnov.
    Region Trutnov
 Krásné ráno všem přítomným emoticon

Macet: noha dobrý, jen jsme s Emčou museli v sobotu trochu lepit vteřiňákem sádru emoticon Jináč díky za mailika na fejsbůčku emoticon

Hlásím aj já střevní chřipku emoticon v noci jsem měla bojovku... katastrofa.... emoticon
24. únor 2009 v 10:18  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Kat - ahoj, co jsi dělala, že lepíš sádru? emoticon emoticon Nesmíte doma tak řádit emoticon emoticon emoticon
24. únor 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katarinkakm (34 r.)
    Region Trutnov
fotoportrét
fotoportrét
katarinkakm (34 r.)
    Region Trutnov
 Blani, mno ta odlehčená sádra je vlastně jakoby platovka a jak jsme tak pochodovala na horách,tak mi praskla pod patou emoticon to nevím,jak to vokecám u dokouše,až mi to budou sundávat emoticon
24. únor 2009 v 10:41  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
Registrovala se 14. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 1007 příspěvků a 3 alba. Region Beroun.
    Na hradě Karlštejně, Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
Registrovala se 14. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 1007 příspěvků a 3 alba. Region Beroun.
 Ahojky, tak já hlásím, že jsem stále 2v1, ale dnes začínáme 38tt, tak uvidíme, kdy to přijde emoticon
Len, užijte si koulovačku, já nemám s kým a hlavně už mám zakázáno bez dohledu vylézat z domečku emoticon
Majky, masáž bych si taky nechala líbit, si to pěkně užij emoticon
Macetko, jsem ráda, že sae tobě i fazolákovi daří dobře, už se začínáš vykrmovat? emoticon
Markee, zdravím přes kopec, doufám, že se máte fajn. emoticon
Blani, koukej se pořádně vyzdravit, ty ty ty emoticon
Kat, jste přilepili tu sádru k noze, aby ti nespadla, když s ní lítáš na záchod? emoticon
24. únor 2009 v 10:50  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
 blani-ty jsi teda... zasloužila by jsi naplácat. S tím není radno si zahrávat... Tak přeji brzké uzrdavení a ať to moc nebolí... já zatím ťukám, nikdy na močák netrpěla...

kat-ty jsi Emčovi beztak stoupla na hlavu a praskla ti sádra... emoticon
A jejej, tebe zlobí střevní chřipka.. bože to je hnus...

Holky, dejte se brzy do pořádku, musíte být fit, když chcete mimískovat !!!! emoticon
24. únor 2009 v 11:01  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
markee (37 r.)
fotoportrét
fotoportrét
markee (37 r.)
 Blani,tak to je mi líto. Buď hlavně v teple a už nic nepřecházej, s tím není sranda.
Beru,jo máme se fajn. Začla jsem si doma cvičit a nemůžu se po včerejšku hnout. Krom toho mě bolí podbřišek a ledviny jako bych TO měla dostat,ale přijde mi to po zákroku ještě brzo.No uvidíme co s toho bude.
Ty dávej na sebe pozor,pže opravdu to máš už za pár,tak ať se nic na poslední chvíli nepotento. Všechno odlož a buď v klídku doma.
Kat,tak prasklá sádra jo emoticon Tu střevní chřipku vůbec nezávidím.
24. únor 2009 v 11:11  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
 Téda, tady to ale žije, kde jste kdo emoticon
24. únor 2009 ve 13:57  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Holky díky, co mám dělat? Jak se mi motá z té chřipky hlava a je mi na omdlení, tak se na TV koukat nedá, číst už vůbec, z hudby mě ještě víc rozbolí hlava. A když spím, tak se pak probuídm jak mátoha....že já si tu neschopenku dala napsat. to bude výplata emoticon Ba ne, spát můžu pořád, to by mi šlo emoticon A co jsem naabrala 6 kg od svatby, tak mám 2kg dole, ale to bude jen voda, jak běhám na WC , ale třeba dám dolů ještě něco, dnes už jsem v pohodě zapla šaty, co jsem si koupila před měsícem, jupííí. Akorát , že mi ty šaty byly malé akorát přes prsa, tak to je taková poloviční radost, sice jsem zhubla, ale "nahoře" emoticon
Majky - já na to snad taky nikdy neměla ATB, ani teď mě tol na WC nebolí, ale bolí mě ty "cesty" od ledvin, akorát jsem myslela, že je to gyn.rázu nebo od té hcřipky. A ledviny mě asi bolely předtím. Já kdysi šla na ohotovost (před rokem?), že mě hrozně bolí ledviny a tam mi řekli, že to mám od zad, dostala jsem injekci na odblokování a že si mám dojít s těma zádama k obvoďačce, ať mi napíše rehablitace. A já se na to vy...Takže když mě teď před 4 týdnama zas bolelo šíleně dole v zádech, tak to asi byly tentokrát ledviny a já jsem si říkala, že to zas jsou ta záda emoticon A bolesti v podbřišku jsem brala jako náznak blíží cí se MS, protože jsem měla zas skoro 50denní cyklus a furt jsem si říkala, že už je to ono. Takže Markee, pokud jsi taky někde venku lítala ve sněhu a v zimě jako já, tak to klidně může být zánět emoticon Takže pozor na sebe!
Beru - tobě už se to krááásně krátí. Já už se těším na fotečky a dojmy, atd. Teď mi posílala Šárka Terezku, no tak je úúúžasná. Kde vy ty krásný dět pořizujete.... emoticon
24. únor 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
 Holky, dobrý večer....Odpoledne jsme se byli podívat na měsíční mimi, tak jsem se pokochala a už aby byl květen emoticon emoticon emoticon
Teď koukáme na tv, Tomík má víno....já radši džus, i když doktorka mi sem tam víno dovolila, kvůli tlaku.....tak papa zítra emoticon
Majky dala bych si Portugálka emoticon emoticon emoticon
24. únor 2009 ve 21:17  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
 Blani teď jsem zpětně dočetla že jsi nemocná......tak se brzy uzdrav......je to pěkný svinstvo ten močák a vše kolem.....hlavně na to zabírají jen ATB emoticon emoticon emoticon

Tak dobrou noc kočky...jdu lovit hadříky na MMB emoticon
24. únor 2009 ve 21:33  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobré ráno holky,
vůbec nestíhám. Včera jsem byla s malým po doktorech. takže vím, že kyčl máme v pořádku, v poradně jsme se dozvěděli, že už měří 59 cm a váží 5,9 kg (Anička byla dlouhá stejně, ale vážila o 40 dkg méně). Je prý krásně spokojený miminko - pořád se na doktorku smál emoticon Pak jsme byli na kontrole TBC a taky v pořádku. Jinak jsem se dozvěděla, že naši pitomci - politici chtějí zrušit povinné očkování proti TBC, a když ho někdo bude chtít, tak aby si to sám zaplatil. Říkala mi to jak dr na TBC tak i naše obvodí. Obvoďačce z toho prý stojí všechny vlasy na hlavě.

Blani: Koukej se pořádně vykurýrovat.

No a já jdu něco málo udělat a pak letím do práce.
25. únor 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
markee (37 r.)
fotoportrét
fotoportrét
markee (37 r.)
 Dobré ráno,
Momou,to si jako dělaj politici opět srandu nebo jsou to takový DEBILOVÉ emoticon No to už fakt nevědí co by roupama dělali,aby brali hříšné prachy a nám ztrpčovali život. Ono nestačí znečištěný svět,že už tak vymíráme,ale nakonec to bude: vymřela planeta po TBC emoticon
Jinak nevim co vařit,mám vyndané krůtí kousky,tak jestli mám dělat čínu nebo já fakt nevim,jsem dnes bez nápadu a to jsem teď týden věděla co vařit a tak.Ale dnes jsem mimoň emoticon
25. únor 2009 v 09:12  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 markee: Jsou to debilové, to víš EU emoticon zas musejí někomu lézt do zadku. Prý TBC není a tak je zbytečné očkovat povinně. Což je blbost. TBC není, právě díky očkování. Jsou to ........... nemám slov. Snad je osvítí pánbůh.
25. únor 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katarinkakm (34 r.)
    Region Trutnov
fotoportrét
fotoportrét
katarinkakm (34 r.)
    Region Trutnov
 Brý den,

též jako Blanka hlásím úbytek váhy 3kg za dva dny běhání na WC, noc proběhla v klidu,ale strachy jsem moc nespala emoticon jsem měla břicho jak před explozí, protože se tu navečer stavili naši a mamka mi v dobrém donesla smažený kuřecí řízek, který jsem slupla za vteřinu emoticon
25. únor 2009 v 10:58  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobré dopoledne,
Kat - teda kuřecí řízek.... po tom mi není dobře ani normálně, nedejbože teď. Já jsem dnes měla rohlík a kousek tvrdýho sýra a zatím se mi to moc nevrací zpět jak dny předtím, tak snad dietka po 5 dnech zabírá. Jo a jsem už 6. den bez čokolády emoticon To je po asi 2 letech rekord.... emoticon Zatím na ni naštěstí ani nemám chuť emoticon
Momou - t už je pořádný kus chlapa
Len - kdy máš TP?
25. únor 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
 Ahojte !!!!

kat-jé, řízečku jsi neodolala.... no to já bych taky ne. A takové "diety" nebrat, kdy ztrávením na WC schazuješ kila...
Já když měla žlučníkový záchvat a pořád zvracela, tak jsem přišla o 5 kg... emoticon Stěží jsem je pak nabírala zpátky... takže jediné co nesnáším shazování kil takovým stylem emoticon
25. únor 2009 v 11:15  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Majky - ahoj. Co foťák, nevím, jestli jsi to tu nepsala, jak jsi dopadla s reklamcí?
25. únor 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
 Holky, tak jsme si dali šunkafleky, dáme si pauzičku a pak půjdu vyvenčit dětičky emoticon emoticon emoticon emoticon u nás krásně svítí sluníčko......ale jak je venku netuším.... emoticon ale za oknem to vypadá jarně..... emoticon
25. únor 2009 ve 12:43  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš