Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík holky momou a macet děkuji za malil se štěnátky ale toto už tu bylo a ne jdnou :-( je to jen nějaký hodně blbý vtípek :-( ]-( ]-(
Odpovědět
Ale já jsem psala že je to HOAX!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Poslední slova na rozloučenou a není komu, škoda :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, pěkně si to užijte a dávejte na sebe pozor :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Baruško děkuji moc..........
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi mějte se moc krásně x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky poslední rozloučení do příští neděle. Dávejte na sebe pozor, mám vás ráda, papa a pusu všem x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky..... tak co provádíte při sobotě......já mam dnes oslavičku k svátku...tak gruntujeme..Po obědě půjdeme ale ještě bobovat..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni vše nejk k tvému dnešnímu svátku hodně štěstí zdraví a lásky x-) x-) x-)
Odpovědět
Len: Moc moc gratuluji k svátku a hezky si užij oslavu. My teď pojedeme nakoupit do Globusu a asi tam dáme i obídek, sice tu mám masíko udělaný, ale dáme ho až k večeři a nebo zítra k obědu. Odpoledne jedeme do nemocnice za dědou Rudou a zítra jedeme do nemocnice za strejdou Vláďou. Za babičkou to už nestihnem, páč je až v Rokycanech, takže až příští týden.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky moje díky moccccc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leničko, moje "chytrá blondýnko", všecičko nej k tvému svátečku a víš hlavně co... :-) ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj děvčátka, tak jsme se šli na chvilku podívat na ten ples a vrátili se teprve teď :-N Sama jsem překvapená, jak jsme to skvěle zvládli, bylo to fajn, dokonce jsme i lehce tančili. Teď už jdem ale spinkat. Dobrou noc fšem :-)
Odpovědět
Ahoj holky, Leni - vše nej k tvému svátku (opožděně :-N ), ať ti všechno vychází podle předtstav a hlavně zdravíčko ;-) Beru - teda vy řádíte, to bude malá/malý asi dobří tanečník :-D Momou - teda ten popis plesu, hned bych šla, mňam... :-D Už vyjímečně v pátek jsme jeli k rodičům, moje mamka mi ušila sukni na ples , dole má obvod 3,5m, já koupila nějaký tyl, mamka ho nastříhala a udělala spodničku a ono to vůbec není poznat, jak je to spláclý :-S , toho tylu by ylo otřeba aspoň 10m, aby se ty šaty nadvedly jako u svatebních.Takže v tom vypadám jak selka, je to splihlé a má to ty sklady nahoře, takže ji asi prodám, fakt se mi to vůbec nelíbí :-( Až někdy budu mít náladu přivézt to do Brna, ta se vyfotím, ale vyšlo to bhužel jinak, než se plánovalo.A ve skříni mi visí ještě asi 4 šaty na ples, tak přemýšlím, co všechno prodám, stejně to neunosím a mamka má už v ppllánu zas něco jiného, prý by nebyl problém ušít korzet na šněrování a sukni k tomu takovou obtaženou... ale pořád nevím,kterých šatů se vzdát, až na 1 mi je všechny šila máma a tak nějak k nim mám vztah... :-N Nějak se mi těch jadříků nechce vzdát... :-D
Odpovědět
Tak dobrou noc holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, vše nej k sobotnímu svátku! :-) Ahojky holky!Je něco nového?
Odpovědět
Dobré ráno holky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky....děkuji všem za gratulace...... :-) U nás pršelo a tak je místo sněhu taková hnusná břečka....malý je nešťastný, protože nemůže bobovat :-| :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Taky přeji dobré ránko !!! U nás je sníh, až mi je z toho špatně... hrůza. Až to bude tát, tak z toho bude břeča a tu ja nerada... No a jinak mám nemocné prarodiče, tak se o nich starám... v sobotu jsem byla u mé kamarádky podívat se na malou Natálku... tak jsem byla v sedmém nebi
Odpovědět
Profilova fotka
Majky a jak se má Jaruška?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, taky zdravím všechny, jak jste si užily víkend? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marketas-má se dobře, úplně zářila. :-) Jestli chceš, tak ti pošlu fotečky Natálky. beru-nová fotečka?! To je z plesíka ne?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Majky, jo jo z plesíka, jsme si naposledy zařádili :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Bré dopoledne ženy, všem oslavencům dodatečně vše nej nej nej x-) Jsem zpátky z hor,celá :-D a zase sama,Emča odjel za prací a tak jsme tu s hafanem zůstaly samotné.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kat, tak hurá, že jsi celá :-) A je škoda, že jsi sama, to je člověku smutno :-(
Odpovědět
Profilova fotka
kat-ahojky, vítám tě zpátky, co noha? Přežila??? :-) Já budu o víkendu bez manžílka... :-( jede hrát do Brna a Hradce Králové... ale zase ty 2 dny se dají vydržet, obdivuju, jak vydržíš ten týden bez....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já manžílka už nikam nepouštím, jen do práce a musí odpoledne co nejdřív zase domů, kdyby to na mě přišlo, tak abych nemusela na vlak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mě by bylo strašně smutno, i kdyby to měl být jen ten víkend, kdy bych byla bez manžílka
Odpovědět
Profilova fotka
marketas-jojo i ten víkend je hrůza. Vždy spím z jeho trenýrkama... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sama jsem v šoku,jak to tady zvládám.. každý den sice nějaká návštěva z rodiny či přátel,ale milovaného muže mi to vůbec nenahradí... :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?