Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, tak jen informuji, že poslední kontrola dopadla dobře, na dřívější porod zatím nevypadáme, tak si snad ještě ty 3 týdny počkáme :-) Macet, jasně, pozor na nás dávám veliký, ono už mi s tím bříškem ani nejde nějak moc bláznit nebo chodit rychle, tak se kolíbám pomaloučku polehoučku ;-) Blani, určitě jsme tě s Macet nakazily, páč tohle je hrozně infekční :-D odkaz na picassa je tady: http://picasaweb.google.com/lh/explore# já ještě žádný zkušenosti nemám ani s rajčetem, ale budu se to konečně muset naučit, abych vás mohla zásobovat fotečkama naší rodinky x-) ale brácha má alba na picassu a v pohodě.
Odpovědět
Markee - uvidíš, že to půjde samo ;-) beru už jen 3 týdny? To to uteklo....to už máš za pár ;-) Tak halvně zdravíčko. A dík za odkaz, já to fut zadávala s dvěma S :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, no může to být klidně už za týden, ale i za měsíc, ale já s tím zas tak nepospíchám :-D každopádně vím, že do prvního jarního dne to máme za sebou :-N
Odpovědět
Tak jsem konečně stáhla fotky, co jsem nafotila v tu neděli před srazem v Praze, ale musí se hodně upravovat, byla tma jak v pytli, takže zatím první várka: http://galerie.albumfotek.cz/24853/?p=1 http://galerie.albumfotek.cz/24853/?p=2 Všem krásný pátek a hezký víííkend. ;-)
Odpovědět
Ahoj, Baru: Šáry, hlas poslán ;-)
Odpovědět
Blani: Fotečky jsou moc krásné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný páťulínek !!! Blani-já si myslím, že komentovat tvoje fotky nemá cenu... napíšu jen že jsou úžasné, dokonalé, perfektní... BOMBA !!!!!!!!!!!! ;-) 1***************************************************************** a kdyby existovala lepší známka než je jednička, dostala by jsi ji... Fakt moc povedené !!!! ;-)
Odpovědět
Ahojky holky, Blani moc krásné,nádherné fotky.To je opravdu nádhera.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky....tak u nás je naprosto dokonalá kalamita......a pořád chumelí.....jediný kdo z toho má radost je náš Filda, že může stavět sněhuláka.....Mě trochu vadí, že takhle nebylo přes Vánoce.....hlavně ať neni sníh ještě za měsíc...to už chci jaro........ :-D Blani ty ses minula povoláním...klidně si otevři fotoateliér a můžeš fotit za velké peníze.......moc tě obdivuji.....je to fakt nádhera........ :-)
Odpovědět
Včera jsme bykli na plese a na uvítání jsem dostala růži a Jára placatici rumíčka, oba jsme dostali skleničku šampaňského. Byla tam ochutnávka některých dodavatelů, takže vínko, salámky, paštičky, džusíky, coly, red bully, brambůrky, míchané nápoje .................. to vše zdarma. Bylo tam předtančení, pak malý ohňostroj, pak se hrály - jive, blues, chachu, waltz - pak začal zpívat Michal David, pak zas hráli Suchýho a Matušku, pak tam byla zpěvačka co zpívala francouzký šanzony, trocha dechovky. Pak tam měla být "Abba", ale to už jsme tam nebyli. Jinak mezi tím byl úžasnej raut - teplá šunka, řízečky, salámové mísy, sýrové mísy, ovoce a zeleninka, dortíčky, lívanečky a štrůdlíky ........................ Bylo to moc hezký. I lístky do tomboly jsme měli. Jára si dělal zálusk na skůtr :-D Nakonec vyhrál mysliveckou a nějakou vodku :-N No za lísky do tomboly jsme zaplatili 250,- + parkovné 140,-a jsme si odnesli výhru cca za 200,- Jinak vše ostatní bylo zadarmo. Když na mě holky nezapomenou, tak bych příští rok chtěla jít zas. Loni jsme nebyli, páč jsme byli na horách. A teď bych potřebovala spát a bolí mě nohy od tancování :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
len-úplně s tebou souhlasím, pro děti sníh super.. pro dospělé už trochu otrava. Taky mně mrzí, že takto nebylo na vánoce, ale co už...?! :-S Teď chci, aby bylo v březnu už krásně a já mohla vycestovat do Prahy na sraz !!! momou-Moni, no teda, vy jste se nám rozšoupli....?! Takže sis to náramně užila?! To je dobře !!! ;-)
Odpovědět
majky: Jo jo, bylo to fakt super a když to vyjde, tak ke konci března bychom šli ještě na jeden ples ;-) To je zas od taneční školy, kam jsme s Járou chodili.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Momou tak to jste si to pěkně užívali... my byli včera na večeři, zase po dlouhé době,protože malý spal na dnešek u babičky a tak jsme toho využili a taky proto že mam zítra svátek, tak mě manžel vyvez...... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
No to je dost, že Tě vyvezl :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Naštěstí mě nenechal čekat někde v polích a neodběhl si za divočákem.... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
len- :-D :-D :-D My jdeme zítra na večeřu...
Odpovědět
Profilova fotka
Markét tak pozor, aby tě taky ten tvůj někde nezapomněl na cestě..... :-D
Odpovědět
Momou,takový ples bych si nechala líbit,bych se pořádně najedla :-D U nás taky chumelí,pořád a pořád. Nás to tu asi zasype.
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem si to smazala ]-( tak ještě jednou... Ahoj holčiny, téda venku je tak krásně bílo, taky bych hned šla drncat někam na kopec :-D ale čeká mě cesta k doktoru a doma jsou na mě tak opatrní, že mě nenechají ani jet vlakem a budu mít odvoz od domu až k ordinaci :-N Mony, teda to musel být kulturní a kulinářský zážitek, ten ples x-) taky bych se šla někam nadlábnout... my se jdeme zítra podívat taky na jeden ples, ale jen na chvilku, ještě musím vymyslet kostým na téma "dívčí válka".
Odpovědět
Profilova fotka
len-asi se mu přivážu za krk, aby mně náhodou po cestě někde neztratil... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, budeš dělat klíště :-D
Odpovědět
Profilova fotka
beru-jj, celého ho vysaju... :-D
Odpovědět
markee: A to sis mohla i spoustu věcí odnést ;-)
Odpovědět
Holky nás ten sníh opravdu zasype.Pořád sněží,takže to ven dnes nepůjdeme.Chjo,jsem chtěla šotka vyvenčit,ale to fakt není k tomu,by tam nemohla lítat.By ječela,že jí sníh studí a že chce domu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky moje.........
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, u nás zase chumelí a to jsem nechtěla... chjoooo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Takže... Leničce přeji vše nej k zítřejšímu svátečku, štěstí, lásku, pohodu a hlavně zdraví!!!!!!!!!!!!!!! beruberuu:snad až se vrátím, budeš ještě 2 v 1, jinak hned nějaká hlášení prosím do IP... :-D :-D :-D Vracíme se 1.3., tak snad budete všechny v pořádku, dobře naladěny a třeba další těhulinky!!! Holky mějte se tu krásně, budete mi moc chybět, ukážu vám fotečky potom... Papa všem a chci vám říci, že vás mám ráda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Papa
Odpovědět
Profilova fotka
majky:tady chumelí už od úterka, jupí!!!!!!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-moc si to užij, dávej na sebe pozor, ať si nic nezlomíš a nepřidáš se ke Kaťuli a mysly na nás, bo mi tu budeš chybět.... ;-( papa beruško...
Odpovědět
Profilova fotka
majky, díky moc.Snad nebudu jako kat :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?