Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Pasone: Ivi, copak se Ti práce už nelíbila nebo Tě tam někod moc zlobil?
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi:ahojky............ Tak to je pěkný návod...........budu ještě větší než jsem a netěhotná, to je bezva =-) =-) =-) Holky, mě ta ruka bolí čím dál více a ještě jsem "někde" CHYTLA depku, nemám dobrou náladu, dostala jsem to, tak to zkusím zaspat, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi, co ta práce?Škoda, že nemůžeš dorazit, budeme referovat, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se moc nevyspala............. Vzládla jsem 3 telefony a 4 sms ze spánku, pak mě vzbudil vítr a to už jsem vzdala, jdu uklízet
Odpovědět
Profilova fotka
No tak nic, no...............
Odpovědět
Profilova fotka
markee:jestli se tady ještě objevíš, myslím na tebe a držím palečky.................
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, co se děje?Kde jste všechny??? markee:moc na tebe myslím.............
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, přišla jsem teď do práce úplně mrtvá. Bolí mně břicho, v noci jsem hodinu a půl nespala... :-S markee-stejně tak jako zuzánka, i já na tebe myslím... drž se.
Odpovědět
Profilova fotka
majky:jak to, co se děje?Já jsem vzhůru od 6.hodin, ruka mě bolí čím dál více................
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-asi zase zlobili střeva, ale teď jsem posnídala activii, tak mi udělala dobře. A mám to taky dostat, tak jsem jak na trní, bo mně bolí břicho asi i z toho... a záda a všechno... tak jsem jakási došmůlaná :-S Nechceš s tou rukou skočit k doktorce... aspoň, aby se ti na to podívala, než abys něco zanedbala...
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, přesně jak říká Majky, dojdi si s tou rukou radši k dr., aby se ti tam nedostala nějaká infekce, třeba ti na to dají ty krycí mřížky na spáleniny, já je kdysi měla na noze a moc mi to pomohlo. Foukám ti bolístku, aby bylo líp.
Odpovědět
Profilova fotka
Brý den ženy, všechny vás tu zdravím.. Majky, asi jsme na tom zase stejně.. já to mám do dvou dnů dostat a jsem jak na trní.... beru ten utrogestan,tak by to mělo všechno šlapat jak hodinky... uvidíme....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kat-minule jsme to měly taky stejně, že?? Jj, taky mám 28 DC za dva dny... tak uvidíme... ale příznaky cítím, že to fakt dojde... :-( :-|
Odpovědět
Ahoj holky, Markee: Moc moc na Tebe od rána myslím a držím palečky. A taky Ti přeju všechno nejlepší ku Tvým narozeninám a k nim už jen spoustu štěstíčka a lásky a ......... vše jen dobré ;-) http://c.icq.com/img/show_wss_img.php...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky.........mě už to došlo =-) =-) =-) Jinak mi psala markee, že už to má za sebou, ani neví jak dlouho.Je unavená, hladová a žíznivá, bolí jí bříško....
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky markee moc na tebe myslím a ktvým narozennám hodně zdravíčka a lásky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Šári, jak je?
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.novinky.cz/clanek/160652-z... Tak krásná ženská a překrásný film.............
Odpovědět
Profilova fotka
zuzu-taky jsem to četla... je to smutné tak mladá ... :-( Bratránkův syn má strašně rád tento film a v 17 měsících volá "eoooontýnkoooooooooo" a pak když mu zpíváš "dunky žalky..." a on doplní "a o já" :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky,já to dostanu na 100% .............. :-| :-S 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, Markee, od ránba na Tebe moc myslím. Přeji vše nej nej nej k 30. narozeninám avěř, že zase budeš šťastná, za chvilku budeš těhulka, uvidíš! Zuzi, co packa? Byla jsi u doktorky? Holky, mě nikdo nechce na pohovor :-(
Odpovědět
Profilova fotka
kat- :-( :-( :-( co budem dělat??? Já už jsem z toho nervní.... :-S marketas-Markétko ahojky, japato? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Markét, nevím, nikdo se mi zatím neozval :-(
Odpovědět
Profilova fotka
majky,já doberu utrogestan v březnu a jdeme pak s mužem do Sanusu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marketas-on se někdo ozve, věř tomu... kat-jak dlouho ten utrogestan bereš? Ono to asi chce dát do pořádku tu tvoji MS a věřím že pak to vyjde... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky, beru ho tři měsíce... jsem relativně "srovnaná",ale chceme vědět,zda je vše ok.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky nesmutněte |-| jsem 34DC těhu testy ukazují náznak druhé ale krev vychází negativně :-p =-) a to mělo začít tento víkedn snaženíčko :-(
Odpovědět
Profilova fotka
kat-ono je to dobré, že to chcete vědět... aspoň tak budete klidnější a řekneš si, že je to otázka času. mury-Markétko, náznak druhého těhotenství nebo já jsem blbá to nechápu...?! =-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky jako náznak druhé čárky na testu ;-) al ekrev je negativní takže nic.......takže také nechápu :-N =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
mury-?! =-) to jsou mi věci...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?