Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já to věděla :-D :-D :-D Papa a ty jdi také brzy spinkat, ne že budeš zase do noci pracovat
Odpovědět
Zuzi - já dnes nedělám do práce,ale babičce a dědovi "svatební" noviny ;-) Ale spát půjdu brzo, vstávám do práce už v 5 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to Vašík také.Dnes vstával ve 4:30 a přišel po půl deváté večer, to je hrozný.Nedivím se, že toho má plný kecky
Odpovědět
No, já měla ještě cestou do práce zajít pro výkresy na koírku, naštěstí to bylo vitištěné už te´d večer, tak jsem pro to jela cestou z práce, jinak bych vstávala už taky 4:30...fuj fuj...Moje mamka vstávala celý život ve 4:00, 4:25 jí el autobus (naštěstí hned vedle baráku), ale zas už byla v 14:30 doma :-N ale pak zas musela chodit spát se slepicema :-D Každé má svoje + a -. Já radši vstanu v 7, ale zas můžu do 3 do rána být vzhůru a čilá :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jak kdy............někdy to táhnu třeba 14 dní a potom na 2 dny umřu.Třeba poslední dobou vůbec nemám chuť na alkohol, kouřit nemusím atd.............prostě mám různé stavy :-D :-D :-D
Odpovědět
tak já alkohol a cigára ani náhodou....a různé stavy....no já vím, že jiný stav to u mě určitě není, dnes jsem si zas očurala tyčinku a je tam zas jen jedna čárka :( A mrcha zas týden zpožďo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tAK JÁ ASI SPÁT NEJDU, TA MALÁ POTVŮRKA ODMÍTÁ COKO-LI OHLEDNĚ SPINKÁNÍ :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes jsem psala opravdu vyvedené emailíky pro vás, snad mám adresy na všechny.............
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, helou ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj "jednonožko" :-D :-D Jak je?myslela jsem na tebe
Odpovědět
Katko, ahoj. jak dlouho ještě budeš mít sádru?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
děvčata,minimálně 4 týdny,maximálně 6... a kdyby bylo nejhůř,zejtra jim uteču bez sádry :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... Když jste si tu posílaly děti dneska, tak jsem vám tu "naší"cácorku také vyfotila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat:když se daří, tak se daří....... Hlavně aby ti to srostlo v pohodě a neměla jsi s tím další problémy, jinak je to celkem jedno
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi, ta je nádherná.... a "šišinka" :-D :-D :-D
Odpovědět
Zuzi -super ;-) ;-) Kat - a taky pooužíváš jehlice na pletení na škrabání za sádrou? Si vzpomenu na babičku, když měla sádru, jak pletla, pak se poškrabala a pletla dál :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/album.ph... kat.takhle jsme se mohly mít spolu v sobotu, snad příště
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak děkuji za pochvalu"adoptovaného"dítka :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, já jsem ráda,že uháčkuju řetízek natož něco uplést... to bych musela ukrát jehlici Emčuchový mamince dole,ale ta zrovna plete svetr.. to by mě zabila :-D :-D :-D Zuzi,neprovokuj mě s těma lyžema... :-D já mám po lyžařské sezoně... :-S .. aspoň si střihnu ty sáňky... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já neprovokuji, já to myslela vážně
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi,já mám letos už po lyžích :-(
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... něco z dnešního večera............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Katko já vím, mrzí mne to, já lyžování miluju a kor ty horalko.....příští rok si to vynahradíš, ale musíš být opatrná...........
Odpovědět
Profilova fotka
Jestli ty jsis to neudělala schválně, že jsi nás nechtěla vidět ty jedna darebnice
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi,chtěla jsem nejdřív skočit hlavou proti zdi,ale klouzání po schodech mi přišlo méně bolestivé :-D :-D :-D
Odpovědět
Zuzi :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, kdo vás fotil? 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat:ty jsi prdlá........... Fotil nás teď spolubydlící...proč?
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... ty šaty nejsou ani do pohádky...........nevěřím, že tyto šaty si někdo půjčí...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?