Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Monísku, já už to zkoušela 3* a vždy mi to zahltilo PC, nevím, co to je.Přijde mi odkaz na email, kliknu a je to v pr....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak teď to proběhlo bez problémů, nevím, co to bylo.večer když mi to půjde zkusím znovu
Odpovědět
Profilova fotka
mě také nejaký vir tam je a objevuje se mi ta stránka asi 100krát ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já musela vždy restartovat PC a po 4. už jsem to nezkoušela raději
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-semnou taky nepočítejte, přijedu až na ten druhý. Už má :-) me s manžou domluvený u macetky noclech... bude tak hodná a vemou nás s Tomíkem pod své křídla... :-) Jinak vidím, že jsi "šikovná"... cože jsi dělala, že máš takový puchýř??? momou-a co Anička vyhraje... všimla jsem si, že zatím vede, má nejvíc bodů... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky:já vím, že až na ten druhý, to je jasné.Macetka je zlatíčko!!! Co jsem vyváděla jsem psala nahoře někde...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jinak co se týče srazíku 14.3 tak není problém zajistit ubytování kdyby měl někdo zájem.V přírodě, u Vltavy, kousíček od ZOO a Trojského zámečku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzu-auau... už jsem si to přečetla, musela jsem to přehlédnout. No mně kdysi psala sestřenka, že starší z jejich dcer dala (nechtěně) tu menší do vany, kde byla vřelá voda... samozřejmě nechtěla, nevěděla, že je tam vřelá... no sestřenka myslela, že ji raní mrtvice, samo obviňovala sebe, že si je nepohlídala... :-S
Odpovědět
Zuzi: Jde to každé 3 hodiny, nevím, proč se Ti to stalo, já to tu mám bez problémů A Jára udělal prográmek, který mi tady ten furmulář vyplní a za mě odešle a já pak jen v meilu odklikám ty odkazy. Majky: Anička vede????? =-) Musím kouknout ....... Na ten srazík 14.3. my tu máme rozkládací gauč v obýváku, kdybyste chtěly . mohu nabídnout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
momou-Moni, řekla bych, že jo, bo když jsem se dívala naposledy, tak měla něco přes 90 000 hlasů... ?! Snad jsem neviděla špatně... :-N
Odpovědět
majky: No jo, jenže já nevím, zda to jsou ty hlasy, co se teď posílají, ale zjistím to, páč jsem si tady teď napsala kolik jich tam je a uvidíme zítra ;-) Ale myslím, že to asi nebude ono.
Odpovědět
Aha, tak to asi bude ono, páč tam teď přibily další hlasy x-) tý jo ........... to je prdelka. Tak Vám všem co hlasujete moc moc děkuji holky moje. Ani nevíte jak moc jsem ráda, že Vás tu mám Kolikrát mi zvednete náladu ani o tom nevíte. x-) ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
momou-já ti tam pořád hlasuju, tedy, vždycky, když si vzpomenu... :-N No vidíš !!! A co tedy vyhraje, aspoň nějaký pokojíček nebo něco hezkého???
Odpovědět
Já vlastně nevím :-N Ale někde tam je to, co vyhráli loni .............. a možná je tam i to, co bude letos.
Odpovědět
Profilova fotka
momou-to jsi dobrá... nevíš kolik má hlasy, o co se hraje... ale hlavně, že vede !!! To je důležité !!!! ;-)
Odpovědět
Tak jsem našla akorát tohle: Předání cen Jak jste se již dozvěděli z pravidel. Předání cen výhercům "Sympaťáček roku 2008" a i výhercům "Dítě roku 2008" bude formou odpolední akce v obchodním centru v Praze. Kromě zábavné show, soutěží pro děti, vystoupení a předání cen je zde pro Vás připraven i speciální host "Zdeňka Žádníková" a další hosté ze seriálu VKV. proto se po skončení akce neváhejte zůčastnit ještě autogramiády. Výherci soutěží budou také zveřejněni v časopise "LIFE STYLE".
Odpovědět
myjky: Po tom, co jsem ráno četla, to co sem dala Zuza, tak jsem ráda, že mám obě děti a že jsou zdravé. Ale stejně mám v sobě kousek pýchy (stráááááášně veliký :-D), že vede.
Odpovědět
Profilova fotka
majky:zásadně nechávám ruku ve vaně když jdu koupat děti, to se nesmí stát!!!!!!!!!!!! Holky jak už jsem sem psala, u nás je míst dost, ale já opravdu nevím, v kolik se vrátíme domů... :-N :-N :-N Ale ta možnost přespat u nás tu samo je.
Odpovědět
majky: Jinak to číslo je počet zobrazení a ne hlasy ...............
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem byla v Albertu, koupila plínky, perwol, persil a vše hrozně levně, jsem v šoku :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, ty si tu svoji šikovnost v kuchyni kompenzuješ výhodnými nákupy, co? Jinak srázek zatím platí, zítra mám kontrolu, tak snad dopadne vše dobře. Mony, já taky usilovně hlasuju několikrát denně, tak doufám, že Anička vyhraje aspoň něco pěkného ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
beru:dej nám prosím vědět, jak jsi dopadla.V kolik tam máš být?Budu na tebe myslet
Odpovědět
Profilova fotka
Máte špatnou náladu?Mějte trošku nadhled :-D :-D :-D http://nd.blog.cz/k/kambinuv-swet.blo...
Odpovědět
Profilova fotka
Kde jste všichni???????????????? ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, jsme zaneprázdněný :-D Museli jsme odklidit další část pokoje, aby manžílek mohl dovymalovat poslední zeď. A já jdu hodit prádlo do pračky a pak zašívat nějaké dírečky, které jsem objevila na mimi oblečcích... Zítra mám být u dr. v 11 hodin, pak ještě nějaké nákupy a vyřídit papíry do práce...a až dorazím domů, tak se ozvu, jak jsme dopadli.
Odpovědět
AHoj Zuzi...no kde bych byla, poslechla jsem rozkaz a....šla jsem si trhnout :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
beru:ok, a nějakou fotečku nebo něco???????????? ;-) Blani:v pořádku :-D :-D :-D Já půjdu nakrmit a uložit dravou zvěř, udělat prádlo a padnu dneska snad............ani jsem neměla s Natálkou popolední siestu v peřinkách :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vašík je vyřízený, Natálka nechce spinkat a já jsem nějaká divná :-o :-o :-o Jdu se koukat na krimi a zkusím usnout až ten prcek zabere. Mějte se krásně a zítra papa(to stejně asi je pouze pro Blaničku :-D :-D :-D
Odpovědět
Tak dobrou holky, jdu na kutě ;-)
Odpovědět
Zuzi - dobrou ;-) ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?